X JEWELLERY

X JEWELLERY

Tato mladá dynamická značka vznikla v Dánsku v roce 2013 jako reakce na intenzivní trend personalizovaných šperků. Jejím základním konceptem jsou šperky skládající se z různých vzájemně spojovatelných dílů, které si každý nositel může zkombinovat do vlastního originálního šperku. 

BVLGARI SERPENTI

BVLGARI SERPENTI

Nejzajímavější příběhy lásky jsou ty, jež dlouho trvají a neustále se vyvíjejí. K tomu je zapotřebí umění, které ovládají ženy. Nový účes, doplněk nebo stylový kousek v šatníku a najednou se každá stane někým jiným, aniž by ztratila kousek svého já. V říši zvířat ovšem existuje tvor, který ovládá stejné umění – had. Je to symbol nekonečné obměny, který se svléká ze své kůže a obléká jinou – tak jako nové hodinky Serpenti.    

V čem na hory

V čem na hory

Zima je tu cobydup a je nejvyšší čas myslet na zimní výbavu. Také sjezdovky si říkají o nové modely, designéři pro letošní zimu stanovili módní barvy pro letošní zimu: základní barvou je bílá, která se kontrastně kombinuje s červenou, žlutou, oranžovou, modrou a černou. Vyloženě hitem je vzor kohoutí stopy, který známe dosud spíš z elegantních oděvů. Dokonalé střihy a zpracování, moderní technologie a vysoce funkční materiály jsou tu od toho, aby zaručily prodyšnost, nepromokavost a lehkost, a to za všech, i velmi obtížných povětrnostních podmínek. Ukázky jsou z nové kolekce Sportalm, z nabídka David Sport Harrachov.