Šperky

X JEWELLERY

X JEWELLERY

Tato mladá dynamická značka vznikla v Dánsku v roce 2013 jako reakce na intenzivní trend personalizovaných šperků. Jejím základním konceptem jsou šperky skládající se z různých vzájemně spojovatelných dílů, které si každý nositel může zkombinovat do vlastního originálního šperku. 


[více...]
 

Adon Jewellery - Revoluce ve světě šperků 

Adon Jewellery - Revoluce ve světě šperků 

Značka Adon (www.adonjewellery.com) představuje novou revoluční kolekci šperků, která je osazena drahokamy Amora (centrální drahokam) a brilianty.

Amora (www.amora-gems.com) je drahokam s největší brilancí na Zemi, který však stojí zlomek ceny diamantu se srovnatelnými parametry.


[více...]
 

Pandora Rose Uzlíky lásky

Pandora Rose Uzlíky lásky

Nová řada šperků PANDORA Rose Uzlíky lásky, v níž se snoubí elegance s etikou, je symbolem dokonalého řemeslného zpracování.


[více...]
 

PANTHÈRE DE CARTIER

PANTHÈRE DE CARTIERDivoký a nespoutaný, panter je pro šperkařský dům Cartier více než jen symbolem. Nadčasová ikona v sobě ukrývá dravost i eleganci, dodávající šperkům smyslnou ženskost. Když Cartier v roce 2003 uvedl v kolekci Panthère de Cartier tzv. Pomp ...
[více...]
 

Roberto Coin - New Barocco

Roberto Coin - New BaroccoNew Barocco je jedna z nejoblíbenějších a nejrafinovanějších kolekcí z tvůrčí říšeRoberto Coina. Aktuálně se kolekce dočkala vydání druhé edice, v níž jsou vláknacharakteristicky propletená křehkými zlatými nitkami skládající se z ...
[více...]