Šperky

MODESI luxusní šperky do společnosti

MODESI luxusní šperky do společnosti

 

Šperky jsou nedílnou součástí šatníku každé ženy. Vybrat si správně je někdy skutečně těžké. Se šperky MODESI však nikdy nesáhnete vedle. Objevte jejich jedinečnost, kouzlo a přitažlivost. Vybavte svou šperkovnici překrásnými šperky, které se hodí ke každému stylu oblečení.

 


[více...]
 

X JEWELLERY

X JEWELLERY

Tato mladá dynamická značka vznikla v Dánsku v roce 2013 jako reakce na intenzivní trend personalizovaných šperků. Jejím základním konceptem jsou šperky skládající se z různých vzájemně spojovatelných dílů, které si každý nositel může zkombinovat do vlastního originálního šperku. 


[více...]
 

Adon Jewellery - Revoluce ve světě šperků 

Adon Jewellery - Revoluce ve světě šperků 

Značka Adon (www.adonjewellery.com) představuje novou revoluční kolekci šperků, která je osazena drahokamy Amora (centrální drahokam) a brilianty.

Amora (www.amora-gems.com) je drahokam s největší brilancí na Zemi, který však stojí zlomek ceny diamantu se srovnatelnými parametry.


[více...]
 

Pandora Rose Uzlíky lásky

Pandora Rose Uzlíky lásky

Nová řada šperků PANDORA Rose Uzlíky lásky, v níž se snoubí elegance s etikou, je symbolem dokonalého řemeslného zpracování.


[více...]
 

PANTHÈRE DE CARTIER

PANTHÈRE DE CARTIERDivoký a nespoutaný, panter je pro šperkařský dům Cartier více než jen symbolem. Nadčasová ikona v sobě ukrývá dravost i eleganci, dodávající šperkům smyslnou ženskost. Když Cartier v roce 2003 uvedl v kolekci Panthère de Cartier tzv. Pomp ...
[více...]
 

Roberto Coin - New Barocco

Roberto Coin - New BaroccoNew Barocco je jedna z nejoblíbenějších a nejrafinovanějších kolekcí z tvůrčí říšeRoberto Coina. Aktuálně se kolekce dočkala vydání druhé edice, v níž jsou vláknacharakteristicky propletená křehkými zlatými nitkami skládající se z ...
[více...]
 
http://www.primagenta.cz/