Móda

V čem na hory

V čem na hory

Zima je tu cobydup a je nejvyšší čas myslet na zimní výbavu. Také sjezdovky si říkají o nové modely, designéři pro letošní zimu stanovili módní barvy pro letošní zimu: základní barvou je bílá, která se kontrastně kombinuje s červenou, žlutou, oranžovou, modrou a černou. Vyloženě hitem je vzor kohoutí stopy, který známe dosud spíš z elegantních oděvů. Dokonalé střihy a zpracování, moderní technologie a vysoce funkční materiály jsou tu od toho, aby zaručily prodyšnost, nepromokavost a lehkost, a to za všech, i velmi obtížných povětrnostních podmínek. Ukázky jsou z nové kolekce Sportalm, z nabídka David Sport Harrachov.


[více...]
 

Brunello Cucinelli v Praze

Brunello Cucinelli v Praze

Italská luxusní módní značka Brunello Cucinelli v srpnu otevřela svůj první monobrandový butik v Pařížské ulici v Praze. Na úvod nabídla dámskou a pánskou kolekci podzim/zima 2017, jejíž tváří je mimo jiné slovenská topmodelka Michaela Kociánová.

Mottem dámské kolekce je objevování. Je to itinerář pro ženy, které žijí městským způsobem života a současně obdivují klid přírody. Celá kolekce je o dialogu mezi ženským půvabem a smyslem pro funkcionalitu: každá tkanina, příze a barva je vytvořena díky symbióze tradičního řemeslného zpracování a technologické inovace, přírodního a umělého.

 


[více...]
 

Manolo Blahnik v Praze

Manolo Blahnik v Praze

Manolo Blahnik - jeden z nejslavnějších obuvníků s českými kořeny, jak upozornil hned v úvodu tiskové konference... Na výstavě si můžete prohlédenout nejen úžasné boty, ale i originální skici a nákresy.  


[více...]
 
http://www.primagenta.cz/