BE ICONIC

ABOUT YOU a supermodelka Karolína Kurková společně uvádějí exkluzivní limitovanou kolekci „Iconic Shirt Collection“

Mezinárodně uznávaná supermodelka Karolína Kurková, jedna z ABOUT YOU Fashion Idols, a módní online obchod již v minulosti úspěšně spolupracovali na společných projektech. Uvedením první společné capsule kolekce na trh se jejich spolupráce posouvá na novou úroveň. S mottem „BE ICONIC“ představují ABOUT YOU a známá supermodelka 12dílnou kolekci ikonických triček z organické bavlny „Iconic Shirt Collection“ od Karolína Kurková Originals.

200226 AY KAROLINA KURKOVa SET 01 M03 1152 | ABOUT YOU a Karolína Kurková Iconic Shirt Collection 4

Věřte si a buďte silní bez ohledu na to, co si myslí ostatní! Toto poselství je pro Karolínu mimořádně důležité, a proto je vzkaz „BE ICONIC“ středobodem exkluzivní capsule kolekce. Každé z jejích ikonických triček obsahuje slogan, kterým chce Karolína dodat ženám dobrý pocit a povzbudit je, aby si důvěřovaly.

„Be the best version of yourself EVERYDAY“
„Be original – not perfect“
„Not caring what other people think – is the best choice you ever make“

200226 AY KAROLINA KURKOVa SET 02 M02 0587 | ABOUT YOU a Karolína Kurková Iconic Shirt Collection 6

Karolína Kurková se vždy zajímala o módu. Svou kariéru v modelingu začala jako 16letá a v 17 letech se stala nejmladší modelkou, která se kdy objevila na titulce amerického Vogue. Od té doby je jednou z nejžádanějších modelek. Předvádí pro nejznámější světové módní designery a její vášeň pro módu se jí stala profesí. V úzké spolupráci s týmem ABOUT YOU tak vytvořila 12dílnou kolekci, která představuje basic trička v novém světle.

„Česká republika je jeden z našich prioritních trhů, a proto nás velmi těší, že díky naší spolupráci s Karolínou budeme poprvé aktivně prezentovat kolekci v několika evropských zemích. Spolupráce s Karolínou přes dva kontinenty a časové zóny byla velmi zajímavá a je pro nás vzrušující uvést na trh tato ikonická trička,“ říká Carolin Westphal, Senior Project Manager Capsule Collections v ABOUT YOU.

200226 AY KAROLINA KURKOVa SET 02 M02 0527 | ABOUT YOU a Karolína Kurková Iconic Shirt Collection 8

Kolekce odráží Karolíninu vášeň pro módu a její cit pro nadčasový design. Výsledek: Neobyčejná trička vyrobená ze 100% organické bavlny s neobvyklými detaily, jako jsou například manžetové knoflíčky, saténové šátky nebo tylové rukávy, které mohou působit elegantně ale i ležérně. Kousky jsou k dispozici v červené, černé a bílé barvě, v cenovém rozpětí od 779 Kč do 1579 Kč. Všechna trička z kolekce jsou k dostání ve velikostech od 34 do 44 od 11. června exkluzivně na ABOUT YOU.

Ke spuštění kolekce byla připravena i velká uváděcí akce v Praze, která bohužel vzhledem k současné situaci COVID-19 musela být zrušena. Kampaň byla nakonec zhotovena v Cinegeho Studios v Hamburku. „Energie této capsule kolekce se odráží ve všech prvcích kampaně. Jsou využity barvy kolekce, hra se světlem a slogany z triček,“ vysvětluje Elena Reudenbach, Senior Relationship Manager v ABOUT YOU.

O ABOUT YOU

ABOUT YOU digitalizuje tradiční metody nakupování a vytváří personalizovaný zážitek z nakupování na smartphonech. Módní online store se přizpůsobí individuálnímu stylu každého zákazníka a nabízí mu pouze ty produkty a outfity, které jsou relevantní jeho vkusu. V ABOUT YOU je v centru pozornosti zákazník. Z toho důvodu ho podporuje v tom, aby se nebál vyjádřit skrze módu. Kromě různorodé inspirace na aplikaci a webu aboutyou.cz, nalezne cílová skupina ve věku 18 až 49 let v sortimentu přes 250 000 produktů od více než 1 200 značek.

SPORTALM PŘEDSTAVUJE NOVOU KOLEKCI NA JARNÍ A LETNÍ DNY

SPORTALM PŘEDSTAVUJE NOVOU SVĚŽÍ KOLEKCI NA JARNÍ A LETNÍ DNY  Nová kolekce Sportalm přináší svěží energii a inspiraci na prosluněné jarní dny a letní pohodu.Luxusní rakouská značka SPORTALM vloni oslavila již 70. výročí a představuje novou kolekci, ve které najdete...

Pletené svetry v roce 2024: Žhavé trendy pro chladné dny

Udrží vás v teple, přidají osobitý styl a skvěle se vrství na ostatní kousky oblečení. Po jakých pletených svetrech sáhnout v roce 2024? Ať už hledáte ten pravý doprovod na chladná rána, celodenní nošení v práci nebo na elegantní večery, z aktuálních trendů si snadno...

MESSIKA představuje novou kolekci šperků Fiery

Značka MESSIKA představuje novou kolekci šperků Fiery Maison Messika představuje novinku, kolekci šperků „Fiery“ znamenající „ohnivý“. Tato kolekce, spojující nejnovější trendy s nadčasovou elegancí, je stvořena pro ty, kteří oceňují odvážné a výrazné designy....
ABOUT YOUICONIC SHIRT COLLECTIONKAROLÍNA KURKOVÁ