BE ICONIC

ABOUT YOU a supermodelka Karolína Kurková společně uvádějí exkluzivní limitovanou kolekci „Iconic Shirt Collection“

Mezinárodně uznávaná supermodelka Karolína Kurková, jedna z ABOUT YOU Fashion Idols, a módní online obchod již v minulosti úspěšně spolupracovali na společných projektech. Uvedením první společné capsule kolekce na trh se jejich spolupráce posouvá na novou úroveň. S mottem „BE ICONIC“ představují ABOUT YOU a známá supermodelka 12dílnou kolekci ikonických triček z organické bavlny „Iconic Shirt Collection“ od Karolína Kurková Originals.

200226 AY KAROLINA KURKOVa SET 01 M03 1152 | ABOUT YOU a Karolína Kurková Iconic Shirt Collection 4

Věřte si a buďte silní bez ohledu na to, co si myslí ostatní! Toto poselství je pro Karolínu mimořádně důležité, a proto je vzkaz „BE ICONIC“ středobodem exkluzivní capsule kolekce. Každé z jejích ikonických triček obsahuje slogan, kterým chce Karolína dodat ženám dobrý pocit a povzbudit je, aby si důvěřovaly.

„Be the best version of yourself EVERYDAY“
„Be original – not perfect“
„Not caring what other people think – is the best choice you ever make“

200226 AY KAROLINA KURKOVa SET 02 M02 0587 | ABOUT YOU a Karolína Kurková Iconic Shirt Collection 6

Karolína Kurková se vždy zajímala o módu. Svou kariéru v modelingu začala jako 16letá a v 17 letech se stala nejmladší modelkou, která se kdy objevila na titulce amerického Vogue. Od té doby je jednou z nejžádanějších modelek. Předvádí pro nejznámější světové módní designery a její vášeň pro módu se jí stala profesí. V úzké spolupráci s týmem ABOUT YOU tak vytvořila 12dílnou kolekci, která představuje basic trička v novém světle.

„Česká republika je jeden z našich prioritních trhů, a proto nás velmi těší, že díky naší spolupráci s Karolínou budeme poprvé aktivně prezentovat kolekci v několika evropských zemích. Spolupráce s Karolínou přes dva kontinenty a časové zóny byla velmi zajímavá a je pro nás vzrušující uvést na trh tato ikonická trička,“ říká Carolin Westphal, Senior Project Manager Capsule Collections v ABOUT YOU.

200226 AY KAROLINA KURKOVa SET 02 M02 0527 | ABOUT YOU a Karolína Kurková Iconic Shirt Collection 8

Kolekce odráží Karolíninu vášeň pro módu a její cit pro nadčasový design. Výsledek: Neobyčejná trička vyrobená ze 100% organické bavlny s neobvyklými detaily, jako jsou například manžetové knoflíčky, saténové šátky nebo tylové rukávy, které mohou působit elegantně ale i ležérně. Kousky jsou k dispozici v červené, černé a bílé barvě, v cenovém rozpětí od 779 Kč do 1579 Kč. Všechna trička z kolekce jsou k dostání ve velikostech od 34 do 44 od 11. června exkluzivně na ABOUT YOU.

Ke spuštění kolekce byla připravena i velká uváděcí akce v Praze, která bohužel vzhledem k současné situaci COVID-19 musela být zrušena. Kampaň byla nakonec zhotovena v Cinegeho Studios v Hamburku. „Energie této capsule kolekce se odráží ve všech prvcích kampaně. Jsou využity barvy kolekce, hra se světlem a slogany z triček,“ vysvětluje Elena Reudenbach, Senior Relationship Manager v ABOUT YOU.

O ABOUT YOU

ABOUT YOU digitalizuje tradiční metody nakupování a vytváří personalizovaný zážitek z nakupování na smartphonech. Módní online store se přizpůsobí individuálnímu stylu každého zákazníka a nabízí mu pouze ty produkty a outfity, které jsou relevantní jeho vkusu. V ABOUT YOU je v centru pozornosti zákazník. Z toho důvodu ho podporuje v tom, aby se nebál vyjádřit skrze módu. Kromě různorodé inspirace na aplikaci a webu aboutyou.cz, nalezne cílová skupina ve věku 18 až 49 let v sortimentu přes 250 000 produktů od více než 1 200 značek.

Ralph Lauren otevřel svou 1. prodejnu v České republice

Ralph Lauren otevírá první prodejnu u nás Společnost Ralph Lauren oficiálně otevřela svou první prodejnu Polo Ralph Lauren v České republice. Nový butik se nachází na Pařížské ulici v historickém centru Prahy a nabízí dámské i pánské kolekce Polo Ralph Lauren. Design...

MESSIKA představuje kolekci šperků „So Move“

MESSIKA představuje kolekci šperků „So Move“, spojující odvahu s moderní elegancí Kolekce So Move šperkařské značky Messika přináší nevídanou originalitu spojující výrazné kousky s ultrastylovými XL šperky. Ikonický model Uno, který dosud zaujal svými jemnými liniemi,...

NOVÁ KOLEKCE SPORTALM PŘIVOLÁVÁ KRÁSNÉ JARNÍ A LETNÍ DNY

NOVÁ KOLEKCE SPORTALM PŘIVOLÁVÁ KRÁSNÉ JARNÍ A LETNÍ DNY Na prosluněné dny a letní pohodu se po zimě těšíme všichni, a nová kolekce Sportalm plná barev přináší svěží energii do našich šatníků.Kolekci tvoří několik linií i limitovaná beachwear řada, kterou navrhla sama...
ABOUT YOUICONIC SHIRT COLLECTIONKAROLÍNA KURKOVÁ