About You x Katy Perry

29. března 2023 uvedly ABOUT YOU a popová ikona Katy Perry na trh svou druhou společnou kolekci. Outfity pro nadcházející sezónu se vyznačují poutavými barvami a vzory a jsou inspirovány retro atmosférou 60. a 70. let. Výsledkem kombinace výrazných vintage potisků a abstraktních květinových motivů je kolekce se 76 produkty, které jsou stejně pestré a různorodé jako osobnost Katy. 

ABOUT YOU a Katy Perry pokračují ve spolupráci a zahajují sezónu kolekcí na jaro a léto 2023. Podnětem pro letní a barevné kousky byl především humorný a výstřední styl Katy, který jako mezinárodní popová hvězda předvádí ve svých působivých show a hudebních videoklipech. „Je pro nás ctí, že můžeme s Katy Perry vstoupit do druhé sezóny. Její povaha a inspirativní pohled na život dodávají kouskům osobitý nádech, který její fanoušci milují stejně jako my. Zatímco první kolekce byla čistší a odvážnější díky použití materiálů, jako je veganská kůže, druhá kolekce je mnohem jemnější a romantičtější díky saténu, krajce a žakáru,“ zdůrazňuje Sofia Hagemeier, vedoucí exkluzivních spoluprací v ABOUT YOU.

ABOUT YOU x Katy Perry

Ženské střihy, květinové vzory a zářivé barvy vnesou léto do každého šatníku. Neonově růžová v kombinaci s jemnými pastelovými odstíny dodává kolekci moderní nádech a přenáší střihy a potisky inspirované 60. a 70. lety do roku 2023: halenky s rozšířenými rukávy, zvonové kalhoty, objemné midi sukně a šaty se setkávají s aktuálními trendy, jako jsou například cargo kalhoty. Její smysl pro detail se projevuje mimo jiné ve třpytivých sponách se srdíčky a výřezech na sukních. Vědomá volba jemných materiálů, jako jsou krajky a hedvábné tkaniny, stejně jako udržitelné alternativy, jako je organická bavlna, recyklovaný polyester a PU na vodní bázi, dodávají kolekci jemnou a zároveň kvalitní podobu. Celkově nabízí tato kolekce na jaro a léto 2023 rozmanitý výběr letních outfitů pro každou příležitost: od dne na pláži s bílým bucket kloboukem přes prohlídku města v ležérních džínách až po party v sexy midi šatech – každý si zde přijde na své. Všechny styly lze dokonale kombinovat se stejnojmennou kolekcí obuvi Katy Perry Collections, která je k dostání také v internetových obchodech ABOUT YOU.

ABOUT YOU x Katy Perry

Focení kampaně pod heslem „Round and Squishy“ nabízí dokonalé prostředí pro všechny rozmanité kousky této kolekce: Katy Perry představuje své styly na jaro a léto v čistém prostředí organických a měkkých tvarů. Outfity, focené v bílém studiu s elastickými, vzduchem naplněnými sedacími pytli, tak byly představeny v tom nejlepším možném světle.

Veškerých 76 kousků bude k dispozici ve všech 26 evropských online obchodech ABOUT YOU – včetně možnosti doručení po celém světě – ve velikostech 34-44 od 29. března 2023. Ceny se pohybují od 629 Kč do 2999 Kč.

ABOUT YOUABOUT YOU x Katy PerryKaty PerryMóda