ZNAČKA COS PŘEDSTAVUJE PROJEKT „BÍLÁ KOŠILE“

Londýnská módní značka COS přichází v únoru 2019 na trh s kolekcí nazvanou White shirt project (Projekt „Bílá košile“). V hlavní roli je kolekce 8 variet nepostradatelného kusu oblečení pro ženy i muže – nesmrtelná bílá košile. Limitovaná kolekce vychází ze znovuobjevení této klasiky a je založena na důrazu řemeslného zpracování a umění inovace základu moderního šatníku.

RELAXED GRANDAD SHIRT 2 | COS Limitovaná kolekce White Shirt Project 4
Designéři a návrháři souběžně vytvářeli kolekci v ateliéru COS pomocí metody 3D drapingu. Tato metoda pracuje s klasickou bílou košilí jako se vstupním produktem; košile se rozloží a finálně se inovativně přetvoří do různých stylů. Nelineární kreativní proces výroby umožňuje týmu designérů soustředit se především na detaily, díky kterým vytvářejí perfektní košili; obměňují límečky, manžety a rozparky za účelem vytvořit pro každou příležitost nový styl.
HIDDEN BUTTON GRANDAD SHIRT 1 | COS Limitovaná kolekce White Shirt Project 6

Díky kombinaci kvalitní krejčoviny a jednoduchého designu má každý kus padnoucí střih, vyvážené proporce a objem, který zaručuje svobodu pohybu, a to s důrazem na rovnováhu mezi tradicí a modernismem. Bílá košile je tak povýšena na jedinečný kousek.

LONG SHIRT WITH POCKET 2 | COS Limitovaná kolekce White Shirt Project 8
Kolekce ze 100% bavlny je vyrobená tak, aby bylo oblečení dlouhověké a stylově nadřazené trendům i sezónám. Odráží podstatu značky COS a současně vzdává hold tradičnímu odkazu bílé košile.
STEPPED HEM GRANDAD SHIRT | COS Limitovaná kolekce White Shirt Project 10

Kreativní ředitelka COS Karin Gustafsson okolekci: „Bílá košile je vpodstatě součástí DNA značky COS a nepřestává nás fascinovat nekonečné množství možností, jakými lze tento základ šatníku neustále znovuobjevovat. Kolekce White shirt project se vyznačuje drobnými změnami v proporcích, střihu i detailech a nabízí velmi kvalitní výběr inovativního a funkčního oblečení, které oslavuje jak tradiční, tak současné řemeslo.

Kolekce White shirt project bude k dostání v kamenných obchodech a online od 25. února 2019.

cosstores.com

Pletené svetry v roce 2024: Žhavé trendy pro chladné dny

Udrží vás v teple, přidají osobitý styl a skvěle se vrství na ostatní kousky oblečení. Po jakých pletených svetrech sáhnout v roce 2024? Ať už hledáte ten pravý doprovod na chladná rána, celodenní nošení v práci nebo na elegantní večery, z aktuálních trendů si snadno...

MESSIKA představuje novou kolekci šperků Fiery

Značka MESSIKA představuje novou kolekci šperků Fiery Maison Messika představuje novinku, kolekci šperků „Fiery“ znamenající „ohnivý“. Tato kolekce, spojující nejnovější trendy s nadčasovou elegancí, je stvořena pro ty, kteří oceňují odvážné a výrazné designy....

ABOUT YOU ve spolupráci s Kamilou Šikl

ABOUT YOU ve spolupráci s Kamilou Šikl představují společnou kolekci v duchu bohémské letní nálady ABOUT YOU a známá influencerka Kamila Šikl představují 1. března 2024 svou první společnou kolekci jaro/léto 2024. Jednotlivé kousky jsou inspirované energickou jarní...
COSLimitovaná kolekce White Shirt Project