ZNAČKA COS PŘEDSTAVUJE KAMPAŇ PRO PODZIM A ZIMU 2019, KTEROU NAFOTIL MARK BORTHWICK NA ANGLICKÉM VENKOVĚ

Značka COS s potěšením představuje novou kampaň pro podzim/zimu 2019 fotograficky ztvárněnou kultovním fotografem Markem Borthwickem. Snímky zachycují kontrastní formy a smyslnou bohatost kolekce, jejímiž tvářemi se stali model Khadim Sock a modelky Lina Zhang a Giedre Dukauskaite.

Hledání míry při spojování brutalistního přístupu založeného na výrazných hranatých liniích a pokojné nálady úniku do přírody je reflektováno na kontrastním pozadí tradičního anglického venkova a syrově působících architektonických struktur.

COS AW19 Campaign by Mark Borthwick 49 | COS představuje kampaň pro podzim a zimu 2019 4
COS AW19 Campaign by Mark Borthwick 57 | COS představuje kampaň pro podzim a zimu 2019 6

Je to sblížení světa člověka a světa přírody, kdy tradiční, ale přesto nově pojaté modely vytvářejí v této sezóně charakteristické téma. Pevná struktura a jemná fluidita se prolínají a vytvářejí výrazné proporce, zatímco přírodní a inovativní materiály nabývají architektonických tvarů.

Pletené modely z jemného kašmíru, strukturované kabáty z vlněné plsti, stylové bavlněné košile a bundy z jemné kůže společně vytvářejí koherentní, i když neočekávaný základ moderního šatníku rámovaný odstíny industriální šedé doplněné celou škálou jemnějších tónů béžové a smetanové, jež do zimní palety, kterou rozehřívají tmavě rezavá a švestkově modrá, vnášejí měkké světlo.

COS AW19 Campaign by Mark Borthwick 53 | COS představuje kampaň pro podzim a zimu 2019 8
COS AW19 Campaign by Mark Borthwick 50 | COS představuje kampaň pro podzim a zimu 2019 10

O Marku Borthwickovi

Mark Borthwick pochází z Londýna, svou kariéru zahájil jako make-up artista; fotografovat začal po přestěhování do Paříže v roce 1984. Tam si koupil malý noční klub a začal fotografovat jeho klienty. A protože někteří z jeho přátel působili jako redaktoři, jeho fotografie si brzy našly cestu do módních lifestylových časopisů, například do i-D a The Face. Jeho minimalistická, ale barvami nasycená estetika prolomila konvence módní fotografie a Mark Borthwick se zařadil mezi nejvlivnější fotografy devadesátých let udávající styl. Pracoval v té době pro nové časopisy, jako byly Purple, Self Service a AnOther, a podílel se na kampaních včetně těch pro Comme Des Garçons, Martin Margiela a Yohji Yamamoto. Mark, který není jen fotografem, ale je také filmařem a hudebníkem, se v roce 1995 přestěhoval do New Yorku; jeho tvorba nadále inspiruje, těší a dokumentuje svět kolem něj. Mark žije a pracuje v Brooklynu.

@mark_borthwick

Ralph Lauren otevřel svou 1. prodejnu v České republice

Ralph Lauren otevírá první prodejnu u nás Společnost Ralph Lauren oficiálně otevřela svou první prodejnu Polo Ralph Lauren v České republice. Nový butik se nachází na Pařížské ulici v historickém centru Prahy a nabízí dámské i pánské kolekce Polo Ralph Lauren. Design...

MESSIKA představuje kolekci šperků „So Move“

MESSIKA představuje kolekci šperků „So Move“, spojující odvahu s moderní elegancí Kolekce So Move šperkařské značky Messika přináší nevídanou originalitu spojující výrazné kousky s ultrastylovými XL šperky. Ikonický model Uno, který dosud zaujal svými jemnými liniemi,...

NOVÁ KOLEKCE SPORTALM PŘIVOLÁVÁ KRÁSNÉ JARNÍ A LETNÍ DNY

NOVÁ KOLEKCE SPORTALM PŘIVOLÁVÁ KRÁSNÉ JARNÍ A LETNÍ DNY Na prosluněné dny a letní pohodu se po zimě těšíme všichni, a nová kolekce Sportalm plná barev přináší svěží energii do našich šatníků.Kolekci tvoří několik linií i limitovaná beachwear řada, kterou navrhla sama...
COS