ZNAČKA COS PŘEDSTAVUJE KAMPAŇ PRO PODZIM A ZIMU 2019, KTEROU NAFOTIL MARK BORTHWICK NA ANGLICKÉM VENKOVĚ

Značka COS s potěšením představuje novou kampaň pro podzim/zimu 2019 fotograficky ztvárněnou kultovním fotografem Markem Borthwickem. Snímky zachycují kontrastní formy a smyslnou bohatost kolekce, jejímiž tvářemi se stali model Khadim Sock a modelky Lina Zhang a Giedre Dukauskaite.

Hledání míry při spojování brutalistního přístupu založeného na výrazných hranatých liniích a pokojné nálady úniku do přírody je reflektováno na kontrastním pozadí tradičního anglického venkova a syrově působících architektonických struktur.

COS AW19 Campaign by Mark Borthwick 49 | COS představuje kampaň pro podzim a zimu 2019 4
COS AW19 Campaign by Mark Borthwick 57 | COS představuje kampaň pro podzim a zimu 2019 6

Je to sblížení světa člověka a světa přírody, kdy tradiční, ale přesto nově pojaté modely vytvářejí v této sezóně charakteristické téma. Pevná struktura a jemná fluidita se prolínají a vytvářejí výrazné proporce, zatímco přírodní a inovativní materiály nabývají architektonických tvarů.

Pletené modely z jemného kašmíru, strukturované kabáty z vlněné plsti, stylové bavlněné košile a bundy z jemné kůže společně vytvářejí koherentní, i když neočekávaný základ moderního šatníku rámovaný odstíny industriální šedé doplněné celou škálou jemnějších tónů béžové a smetanové, jež do zimní palety, kterou rozehřívají tmavě rezavá a švestkově modrá, vnášejí měkké světlo.

COS AW19 Campaign by Mark Borthwick 53 | COS představuje kampaň pro podzim a zimu 2019 8
COS AW19 Campaign by Mark Borthwick 50 | COS představuje kampaň pro podzim a zimu 2019 10

O Marku Borthwickovi

Mark Borthwick pochází z Londýna, svou kariéru zahájil jako make-up artista; fotografovat začal po přestěhování do Paříže v roce 1984. Tam si koupil malý noční klub a začal fotografovat jeho klienty. A protože někteří z jeho přátel působili jako redaktoři, jeho fotografie si brzy našly cestu do módních lifestylových časopisů, například do i-D a The Face. Jeho minimalistická, ale barvami nasycená estetika prolomila konvence módní fotografie a Mark Borthwick se zařadil mezi nejvlivnější fotografy devadesátých let udávající styl. Pracoval v té době pro nové časopisy, jako byly Purple, Self Service a AnOther, a podílel se na kampaních včetně těch pro Comme Des Garçons, Martin Margiela a Yohji Yamamoto. Mark, který není jen fotografem, ale je také filmařem a hudebníkem, se v roce 1995 přestěhoval do New Yorku; jeho tvorba nadále inspiruje, těší a dokumentuje svět kolem něj. Mark žije a pracuje v Brooklynu.

@mark_borthwick

Pletené svetry v roce 2024: Žhavé trendy pro chladné dny

Udrží vás v teple, přidají osobitý styl a skvěle se vrství na ostatní kousky oblečení. Po jakých pletených svetrech sáhnout v roce 2024? Ať už hledáte ten pravý doprovod na chladná rána, celodenní nošení v práci nebo na elegantní večery, z aktuálních trendů si snadno...

MESSIKA představuje novou kolekci šperků Fiery

Značka MESSIKA představuje novou kolekci šperků Fiery Maison Messika představuje novinku, kolekci šperků „Fiery“ znamenající „ohnivý“. Tato kolekce, spojující nejnovější trendy s nadčasovou elegancí, je stvořena pro ty, kteří oceňují odvážné a výrazné designy....

ABOUT YOU ve spolupráci s Kamilou Šikl

ABOUT YOU ve spolupráci s Kamilou Šikl představují společnou kolekci v duchu bohémské letní nálady ABOUT YOU a známá influencerka Kamila Šikl představují 1. března 2024 svou první společnou kolekci jaro/léto 2024. Jednotlivé kousky jsou inspirované energickou jarní...
COS