GOLDBERGH PŘEDSTAVUJE KOLEKCI OBLEČENÍ NA HORY I DO MĚSTA A LIMITOVANOU EDICI 

 
Lyžařský ráj David Sport představuje zimní kolekci luxusní značky GOLDBERGH, kterou si díky jedinečnému stylu, špičkové kvalitě a dokonalému zpracování oblíbila i řada módních osobností a světových influencerů
Značka GOLDBERGH pochází z Nizozemska a během krátké doby se stala jednou z nejstylovějších značek oblečení na lyže a prodává se po celém světě. Její modely se vyznačují jednoduchým, moderním stylem a v kolekci je nejen lyžařská móda, ale i oblečení na fitness a volný čas. Letos představuje GOLDBERGH i velkou kolekci zimního oblečení do města, ve které najdete svetry, bundy, doplňky a hlavně skvělé zimní kabáty, které neuvěřitelně hřejí a které až do jara nebudete chtít sundat.
GOLDBERGH OBLEČENÍ NA HORY I DO MĚSTA A LIMITOVANÁ EDICE

Kromě oblíbené černé, bílé a červené barvy jsou letošním trendem zvířecí potisky, které se objevují i v lyžařské kolekci, a metalická zlatá a stříbrná, jejíž odlesky se dokonale odráží nejen od bílého sněhu, ale prosvítí i šedivé zimní dny ve městě. Na sjezdovce i na apres-ski se skvěle vyjímají i výrazné barvy jako je žlutá nebo zelená, které v kolekci Goldbergh nemohou chybět.

GOLDBERGH OBLEČENÍ NA HORY I DO MĚSTA A LIMITOVANÁ EDICE

Goldbergh letos poprvé představuje i limitovanou edici exkluzivních lyží, které firma navrhla ve spolupráci se značkou Volant. Lyže Volant patří ke světové špičce a mají typický luxusní metalický design – limitovaná edice pro GOLDBERGH má samozřejmě zlatou barvu. Vzniklo jich jen 30 a všechny kusy jsou číslované. Pokud hledáte něco opravdu speciálního, jedny jsou k dostání i v České republice exkluzivně v David Sport.

GOLDBERGH OBLEČENÍ NA HORY I DO MĚSTA A LIMITOVANÁ EDICE
Oblečení i doplňky značky GOLDBERGH seženete v prodejnách David Sport v Praze, Harrachově, Špindlerově Mlýně, Peci pod Sněžkou i online na: www.davidsport.cz
 
@davidsportcz
 
GOLDBERGHGOLDBERGH OBLEČENÍ NA HORY I DO MĚSTA A LIMITOVANÁ EDICEMódaOBLEČENÍ NA HORY I DO MĚSTA