House Vánoce 2019 kopie | House Vánoční kolekce 2019 4

Konečně Vánoce! Značka House představuje svoji kolekci

Blíží se svátky a s nimi také vánoční spěch a zmatení. Naštěstí přichází nová kampaň značky House a s ní záchrana! House v kampani radí, co si během příprav nezapomenout užít a jak se dostat do správné vánoční nálady.

Začněme od začátku. K vytvoření správné atmosféry je potřeba vánoční stromek, světla, ozdoby a také ikonické vánoční svetry z nové kolekce House, které již jsou v obchodech a e-shopu. Už hlavně žádná nuda – je čas na barevné ponožky, které jsou základem každého vánočního outfitu a které se nosí skvěle i doma při pečení perníčků. Pro dospělé si House připravil mnoho zábavných triček s potisky postav z oblíbených filmů, a to nejen těch animovaných. Najdete také speciální set pro ni, pro něj a pro děti, které vám ještě lépe navodí atmosféru spokojených rodinných Vánoc. House také přináší mnoho nápadů na malé dárky a dárkové sady, které potěší každého bez ohledu na věk. Značka neopomenula ani na tipy pro čtyřnohé přátele! Vzhledem k tomu, že se značkou House je vše připraveno, zbývá si tento jedinečný čas v roce užít … i když třeba není ještě vše hotové.

gift idea on | House Vánoční kolekce 2019 6
gift idea ona | House Vánoční kolekce 2019 8

Vánoční kolekce značky House je propagována retro fotografiemi Heleny Bromboszczové. Kampaň je inspirována stylem 80. let v Americe. Atmosféra příprav a čekání na první hvězdu se odráží mezi množstvím dárků, vánočních stromků a pomerančů na rodinných fotografiích a portrétech.

O House

Značka HOUSE pochází z polského Krakova a čítá více než 200 poboček na území Polska. Její obchodní síť se však rychle rozrůstá i v oblastí střední a východní Evropy, kde má v současné době přes 130 prodejen.

Odvaha, kreativita a oslava mladí jsou základní hodnoty značky House, která chce především inspirovat k nalezení vlastního jedinečného stylu. Značka je určena pro lidi se smyslem pro humor, kteří se chtějí cítit pohodlně a zároveň být originální.

Pletené svetry v roce 2024: Žhavé trendy pro chladné dny

Udrží vás v teple, přidají osobitý styl a skvěle se vrství na ostatní kousky oblečení. Po jakých pletených svetrech sáhnout v roce 2024? Ať už hledáte ten pravý doprovod na chladná rána, celodenní nošení v práci nebo na elegantní večery, z aktuálních trendů si snadno...

MESSIKA představuje novou kolekci šperků Fiery

Značka MESSIKA představuje novou kolekci šperků Fiery Maison Messika představuje novinku, kolekci šperků „Fiery“ znamenající „ohnivý“. Tato kolekce, spojující nejnovější trendy s nadčasovou elegancí, je stvořena pro ty, kteří oceňují odvážné a výrazné designy....

ABOUT YOU ve spolupráci s Kamilou Šikl

ABOUT YOU ve spolupráci s Kamilou Šikl představují společnou kolekci v duchu bohémské letní nálady ABOUT YOU a známá influencerka Kamila Šikl představují 1. března 2024 svou první společnou kolekci jaro/léto 2024. Jednotlivé kousky jsou inspirované energickou jarní...
HouseVánoční kolekce 2019