House Vánoce 2019 kopie | House Vánoční kolekce 2019 4

Konečně Vánoce! Značka House představuje svoji kolekci

Blíží se svátky a s nimi také vánoční spěch a zmatení. Naštěstí přichází nová kampaň značky House a s ní záchrana! House v kampani radí, co si během příprav nezapomenout užít a jak se dostat do správné vánoční nálady.

Začněme od začátku. K vytvoření správné atmosféry je potřeba vánoční stromek, světla, ozdoby a také ikonické vánoční svetry z nové kolekce House, které již jsou v obchodech a e-shopu. Už hlavně žádná nuda – je čas na barevné ponožky, které jsou základem každého vánočního outfitu a které se nosí skvěle i doma při pečení perníčků. Pro dospělé si House připravil mnoho zábavných triček s potisky postav z oblíbených filmů, a to nejen těch animovaných. Najdete také speciální set pro ni, pro něj a pro děti, které vám ještě lépe navodí atmosféru spokojených rodinných Vánoc. House také přináší mnoho nápadů na malé dárky a dárkové sady, které potěší každého bez ohledu na věk. Značka neopomenula ani na tipy pro čtyřnohé přátele! Vzhledem k tomu, že se značkou House je vše připraveno, zbývá si tento jedinečný čas v roce užít … i když třeba není ještě vše hotové.

gift idea on | House Vánoční kolekce 2019 6
gift idea ona | House Vánoční kolekce 2019 8

Vánoční kolekce značky House je propagována retro fotografiemi Heleny Bromboszczové. Kampaň je inspirována stylem 80. let v Americe. Atmosféra příprav a čekání na první hvězdu se odráží mezi množstvím dárků, vánočních stromků a pomerančů na rodinných fotografiích a portrétech.

O House

Značka HOUSE pochází z polského Krakova a čítá více než 200 poboček na území Polska. Její obchodní síť se však rychle rozrůstá i v oblastí střední a východní Evropy, kde má v současné době přes 130 prodejen.

Odvaha, kreativita a oslava mladí jsou základní hodnoty značky House, která chce především inspirovat k nalezení vlastního jedinečného stylu. Značka je určena pro lidi se smyslem pro humor, kteří se chtějí cítit pohodlně a zároveň být originální.

Ralph Lauren otevřel svou 1. prodejnu v České republice

Ralph Lauren otevírá první prodejnu u nás Společnost Ralph Lauren oficiálně otevřela svou první prodejnu Polo Ralph Lauren v České republice. Nový butik se nachází na Pařížské ulici v historickém centru Prahy a nabízí dámské i pánské kolekce Polo Ralph Lauren. Design...

MESSIKA představuje kolekci šperků „So Move“

MESSIKA představuje kolekci šperků „So Move“, spojující odvahu s moderní elegancí Kolekce So Move šperkařské značky Messika přináší nevídanou originalitu spojující výrazné kousky s ultrastylovými XL šperky. Ikonický model Uno, který dosud zaujal svými jemnými liniemi,...

NOVÁ KOLEKCE SPORTALM PŘIVOLÁVÁ KRÁSNÉ JARNÍ A LETNÍ DNY

NOVÁ KOLEKCE SPORTALM PŘIVOLÁVÁ KRÁSNÉ JARNÍ A LETNÍ DNY Na prosluněné dny a letní pohodu se po zimě těšíme všichni, a nová kolekce Sportalm plná barev přináší svěží energii do našich šatníků.Kolekci tvoří několik linií i limitovaná beachwear řada, kterou navrhla sama...
HouseVánoční kolekce 2019