ABOUT YOU spouští svůj první drop

s Kendall Jenner

Dne 25. července 2021 představil internetový obchod s módou ABOUT YOU svůj první drop ve spolupráci s Kendall Jenner, jednou z nejvýraznějších a nejslavnějších celebrit a módních ikon světa. Tento drop přinesl celkem 11 designů v různých barevných kombinacích. Všechny patří ke Kendalliným oblíbeným modelům pro každý den a odrážejí její osobní styl. Každý jednotlivý kus byl očíslován a označen speciálním kódem tvořeným datem narození Kendall: 11/03. „Kendall pro ABOUT YOU“ byl v exkluzivní nabídce značky ABOUT YOU na všech 23 evropských trzích pouze po dobu 72 hodin a celá akce byla pro tento módní online obchod premiérou.

KENDALL JENNER PRO ABOUT YOU

Kendall Jenner, jedna z nejúspěšnějších a nejslavnějších modelek světa, má více než 173 milionů sledujících na Instagramu, které inspiruje svým osobitým stylem. Byla to nejen její osobnost, ale také její opravdovost, která značku ABOUT YOU přesvědčila, aby s Kendall spolupracovala na této edici a získala tak možnost nabídnout její styl k prodeji po celé Evropě. „Kendall pro ABOUT YOU“ je prvním dropem tohoto internetového obchodu s módou a bude nabízen současně na všech 23 evropských trzích, kde značka ABOUT YOU působí. Výjimečnost tohoto uvedení: nabídka je omezena pouze na 72 hodin a začíná v neděli 25. července, 00:00 hodin (SEČ). Zákazníci ABOUT YOU a obdivovatelé Kendall získají od 15. července na stránce aboutyouexclusives.com exkluzivní možnost nahlédnout do zákulisí těchto stylů a přihlásit se k odběru newsletteru, aby jim neušly žádné módní novinky. Druhý drop je plánován na podzim/zimu 2021. 

KENDALL JENNER PRO ABOUT YOU

Každý z 11 modelů „Kendall pro ABOUT YOU“ je opatřen našitým jedinečným číselným kódem. Kód obsahuje čísla 11/03, což je datum narození Kendall. „Naším cílem v této kampani je rozvířit zájem mezi příslušníky digitální generace a zpřístupnit jedinečný styl Kendall všem zákazníkům ABOUT YOU. Samotný drop se stal velmi osobní záležitostí a tvoří jej Kendalliny oblíbené designy,“ objasnil Julian Jansen, ředitel obsahu ABOUT YOU. 

Miluji základní kousky šatníku. Každý model z dropu můžete kombinovat a vzájemně doplňovat. A vše je označeno datem mého narození,“ uvedla sama modelka. Fotografování probíhalo v Kendallině rodném městě Los Angeles, aby ji předvedlo v jejím obvyklém a přirozeném prostředí. Výsledkem je velmi osobní kampaň, která ji zobrazuje tak skutečnou a blízkou jako nikdy předtím. Další premiéra: Součástí fotografování byl speciální host, její pes Pyro. Kampaň nafotila mezinárodně uznávaná fotografka Zoey Grossman. Kreativní režii zajistila společnost Donald Schneider Studio.

KENDALL JENNER PRO ABOUT YOU

Drop obsahuje skvělé nezbytné součásti šatníku s působivou originalitou, najdete zde hebké košile a topy, šortky a crop svetříky, ale také velmi výjimečné modely, např. lehké šaty s ramínky typu slip dress nebo bikiny. V těchto stylech se soustředí převážně základní barevné odstíny – béžová, tmavě šedohnědá, černá a bílá – doplněné sladěnou, trendy velbloudí a červenou nebo světle zelenou a okrovou barvou. 

Pletené svetry v roce 2024: Žhavé trendy pro chladné dny

Udrží vás v teple, přidají osobitý styl a skvěle se vrství na ostatní kousky oblečení. Po jakých pletených svetrech sáhnout v roce 2024? Ať už hledáte ten pravý doprovod na chladná rána, celodenní nošení v práci nebo na elegantní večery, z aktuálních trendů si snadno...

MESSIKA představuje novou kolekci šperků Fiery

Značka MESSIKA představuje novou kolekci šperků Fiery Maison Messika představuje novinku, kolekci šperků „Fiery“ znamenající „ohnivý“. Tato kolekce, spojující nejnovější trendy s nadčasovou elegancí, je stvořena pro ty, kteří oceňují odvážné a výrazné designy....

ABOUT YOU ve spolupráci s Kamilou Šikl

ABOUT YOU ve spolupráci s Kamilou Šikl představují společnou kolekci v duchu bohémské letní nálady ABOUT YOU a známá influencerka Kamila Šikl představují 1. března 2024 svou první společnou kolekci jaro/léto 2024. Jednotlivé kousky jsou inspirované energickou jarní...
ABOUT YOUKENDALL JENNERKENDALL JENNER PRO ABOUT YOUMóda