KOLEKCE BRÝLÍ BVLGARI EYEWEAR 2020

Vyzařuje z ní neutuchající energie a vitalita, kterou nelze přehlédnout. Miluje si hrát a její nekom-promisní osobnost přitahuje pozornost. Je to žena nekonečné vynalézavosti – svádění je pro ni především zábava. Má jednu duši, ale mnoho tváří. S lehkostí mění svůj vzhled a nic pro ni není nepřekonatelným úkolem.

Taková je žena nové kolekce brýlí Bvlgari Eyewear 2020, kterou ztělesnila nádherná mo-delka Solange Smith před avantgardním objektivem režiséra Philippe Templemana a fotografa a kameramana Stuarta Winecoffa.

L1000926 | KOLEKCE BRÝLÍ BVLGARI EYEWEAR 2020 4

V nové kampani si Solange, svůdnice s charakteristickou dávkou ironie, užívá dne u bazénu. Koupe se v paprscích slunce, odpočívá na naducaných růžových polštářích, tancuje a pózuje na imaginárním pódiu, vrhá se jako šíp do tyrkysové vody a závodí na motokáře obklopená energií životem kypící zahrady. Hraje si a směje se ve světě složeném z pastelových barev, stylových do-plňků a nekonečně způsobů, jak se bavit.

Žije si sladký život, la dolce vita, se svojí typickou poživačností a nekompromisním postojem. Od-haluje přitom ale své různé tváře: od B.zero1 B.purebright a optických brýlí B.zero1 B.glassy, až po Serpenti Eye-bite a Serpenti Sunnyscale, stěžejních modelů letošní kolekce brýlí Bvlgari, které dokonale doplňují každou z jejích mnoha tváří svojí sofistikovaností i nespou-tanou osobností.

L1000956 | KOLEKCE BRÝLÍ BVLGARI EYEWEAR 2020 6
Avantgardní styl B.zero1 a charakteristické tvary a designové prvky této řady, úchvatně inova-tivní detaily na modelu Serpenteyes Revolution, retro-chic brýlí Serpenti back-to-scale a nepřehlédnutelný tvar BVLGARI BVLGARI: různé tvary a barvy obrouček I skel, které budou inspirací ženám s vyhraněným osobním stylem. Nové tvary v kombinaci s vášní, kterou Bvlgari chová vůči barvám, smaltované dekorace a pastelově růžové detaily na acetátových obroučkách – zcela v harmonii s jemnou, nostalgickou barevnou paletou kampaně.
11 12 2019 BVLGARI EYEWEAR SHOT 02 034.iiq | KOLEKCE BRÝLÍ BVLGARI EYEWEAR 2020 8
Jen 23 let mladá, ale vybavená kouzlem, šarmem a svobodomyslností na celý život – tváří kam-paně Bvlgari Eyewear 2020 je Solange Smith, jedna z nových tváří modellingu, jejíž hvězda strmě stoupá na přehlídkových molech i mimo ně. Umělkyně i modelka, výrazná a okouzlující kráska, která využije každé příležitosti ke kreativitě – ať již se jedná o nový styl, nový outfit nebo umění. Ničeho se nebojí a je sebejistá – i v tom je symbolem velkorysého a pozitivního přístupu k životu a nespoutaného ducha generace, která vždycky proráží cestu.

Pletené svetry v roce 2024: Žhavé trendy pro chladné dny

Udrží vás v teple, přidají osobitý styl a skvěle se vrství na ostatní kousky oblečení. Po jakých pletených svetrech sáhnout v roce 2024? Ať už hledáte ten pravý doprovod na chladná rána, celodenní nošení v práci nebo na elegantní večery, z aktuálních trendů si snadno...

MESSIKA představuje novou kolekci šperků Fiery

Značka MESSIKA představuje novou kolekci šperků Fiery Maison Messika představuje novinku, kolekci šperků „Fiery“ znamenající „ohnivý“. Tato kolekce, spojující nejnovější trendy s nadčasovou elegancí, je stvořena pro ty, kteří oceňují odvážné a výrazné designy....

ABOUT YOU ve spolupráci s Kamilou Šikl

ABOUT YOU ve spolupráci s Kamilou Šikl představují společnou kolekci v duchu bohémské letní nálady ABOUT YOU a známá influencerka Kamila Šikl představují 1. března 2024 svou první společnou kolekci jaro/léto 2024. Jednotlivé kousky jsou inspirované energickou jarní...
BVLGARIKOLEKCE BRÝLÍ