KOLEKCE BRÝLÍ BVLGARI EYEWEAR 2020

Vyzařuje z ní neutuchající energie a vitalita, kterou nelze přehlédnout. Miluje si hrát a její nekom-promisní osobnost přitahuje pozornost. Je to žena nekonečné vynalézavosti – svádění je pro ni především zábava. Má jednu duši, ale mnoho tváří. S lehkostí mění svůj vzhled a nic pro ni není nepřekonatelným úkolem.

Taková je žena nové kolekce brýlí Bvlgari Eyewear 2020, kterou ztělesnila nádherná mo-delka Solange Smith před avantgardním objektivem režiséra Philippe Templemana a fotografa a kameramana Stuarta Winecoffa.

L1000926 | KOLEKCE BRÝLÍ BVLGARI EYEWEAR 2020 4

V nové kampani si Solange, svůdnice s charakteristickou dávkou ironie, užívá dne u bazénu. Koupe se v paprscích slunce, odpočívá na naducaných růžových polštářích, tancuje a pózuje na imaginárním pódiu, vrhá se jako šíp do tyrkysové vody a závodí na motokáře obklopená energií životem kypící zahrady. Hraje si a směje se ve světě složeném z pastelových barev, stylových do-plňků a nekonečně způsobů, jak se bavit.

Žije si sladký život, la dolce vita, se svojí typickou poživačností a nekompromisním postojem. Od-haluje přitom ale své různé tváře: od B.zero1 B.purebright a optických brýlí B.zero1 B.glassy, až po Serpenti Eye-bite a Serpenti Sunnyscale, stěžejních modelů letošní kolekce brýlí Bvlgari, které dokonale doplňují každou z jejích mnoha tváří svojí sofistikovaností i nespou-tanou osobností.

L1000956 | KOLEKCE BRÝLÍ BVLGARI EYEWEAR 2020 6
Avantgardní styl B.zero1 a charakteristické tvary a designové prvky této řady, úchvatně inova-tivní detaily na modelu Serpenteyes Revolution, retro-chic brýlí Serpenti back-to-scale a nepřehlédnutelný tvar BVLGARI BVLGARI: různé tvary a barvy obrouček I skel, které budou inspirací ženám s vyhraněným osobním stylem. Nové tvary v kombinaci s vášní, kterou Bvlgari chová vůči barvám, smaltované dekorace a pastelově růžové detaily na acetátových obroučkách – zcela v harmonii s jemnou, nostalgickou barevnou paletou kampaně.
11 12 2019 BVLGARI EYEWEAR SHOT 02 034.iiq | KOLEKCE BRÝLÍ BVLGARI EYEWEAR 2020 8
Jen 23 let mladá, ale vybavená kouzlem, šarmem a svobodomyslností na celý život – tváří kam-paně Bvlgari Eyewear 2020 je Solange Smith, jedna z nových tváří modellingu, jejíž hvězda strmě stoupá na přehlídkových molech i mimo ně. Umělkyně i modelka, výrazná a okouzlující kráska, která využije každé příležitosti ke kreativitě – ať již se jedná o nový styl, nový outfit nebo umění. Ničeho se nebojí a je sebejistá – i v tom je symbolem velkorysého a pozitivního přístupu k životu a nespoutaného ducha generace, která vždycky proráží cestu.

Ralph Lauren otevřel svou 1. prodejnu v České republice

Ralph Lauren otevírá první prodejnu u nás Společnost Ralph Lauren oficiálně otevřela svou první prodejnu Polo Ralph Lauren v České republice. Nový butik se nachází na Pařížské ulici v historickém centru Prahy a nabízí dámské i pánské kolekce Polo Ralph Lauren. Design...

MESSIKA představuje kolekci šperků „So Move“

MESSIKA představuje kolekci šperků „So Move“, spojující odvahu s moderní elegancí Kolekce So Move šperkařské značky Messika přináší nevídanou originalitu spojující výrazné kousky s ultrastylovými XL šperky. Ikonický model Uno, který dosud zaujal svými jemnými liniemi,...

NOVÁ KOLEKCE SPORTALM PŘIVOLÁVÁ KRÁSNÉ JARNÍ A LETNÍ DNY

NOVÁ KOLEKCE SPORTALM PŘIVOLÁVÁ KRÁSNÉ JARNÍ A LETNÍ DNY Na prosluněné dny a letní pohodu se po zimě těšíme všichni, a nová kolekce Sportalm plná barev přináší svěží energii do našich šatníků.Kolekci tvoří několik linií i limitovaná beachwear řada, kterou navrhla sama...
BVLGARIKOLEKCE BRÝLÍ