Podlehněte korejské kosmetice a jejím kouzlům v pražském Femme studiu

Korea je již několik let považována za kosmetickou velmoc. Tamní klientela patří k nejnáročnější na světě a technologické možnosti v téhle zemi téměř nemají konkurenci. Korejské kráse a jejím výsledkům podlehly také uznávané kosmetičky a majitelky salonů krásy u nás i v Rakousku Hana Olscher a Marcela Beranová. S touhou změnit zdejší, mnohdy chybné a neúčinné, kosmetické rutiny a pomoci tak klientkám k bezchybné pleti uvedly na český trh jednu z předních korejských kosmetických značek současnosti – Miracletox. A vyzkoušet ji na vlastní kůži můžete třeba v pražském Femme studiu, které najdete v Maiselově ulici.

KOREJSKÁ KOSMETIKA MIRACLETOX

Miracletox však není jediná značka kosmetiky, se kterou v salonu pracují. Díky rozjasňujícím účinkům pravého 24k zlata je nyní velmi oblíbená také procedura s produkty značky Mimi Luzon, jež je velmi známá u celebrit a ve světě módy. Novinkou je unikátní ošetření neinvazivní metodou liftingových nití Thesera, které pleť vypne podobně jako na klinikách estetické medicíny, jen bez bolesti a skalpelu.

KOREJSKÁ KOSMETIKA MIRACLETOX

„Svým odhodláním jsme dokázaly jako první vybojovat výhradní zastoupení na našem trhu i pro proceduru BB glow. V roce 2020 totéž pro Miracletox a Mimi Luzon. Věříme, že silný produkt, dokonalé zaškolení, férové a lidské jednání s klientkami a kosmetickými salony nás dělá úspěšnými a jedinečnými,“ říkají majitelky, které kromě ošetření a prodeje kosmetiky na e-shopu byfemme.cz pořádají i školení pro kosmetičky.

KOREJSKÁ KOSMETIKA MIRACLETOX

Tajemstvím zázračných účinků produktů Miracletox je především složka Microspear®, neboli jehelní prášek. Desítky tisíc mikroskopických jehel získaných z hydrolyzované mořské houby usnadňují účinné pronikání látek do hlubokých vrstev dermis, vyhlazují povrch pokožky a bojují proti všem známkám stárnutí. Najdete je vnejprodávanějším produktu značky – vTOX ampulích, fluidu nebo plátýnkové masce.

Kosmetika