Nová sezóna jedině s novým parťákem od NILA!

Představujeme Vám několik stylových batohů. Jedním z nich je batohový evergreen z pevného bavlněného plátna z dílny O my bag, který nosíme do města i do přírody. Existuje ve čtyřech barevných provedeních, má nastavitelné popruhy a spoustu prostoru na osobní doklady.

Lorena, absolutní hit v NILAstore. Nejkvalitnější kůže, precizní zpracování, pohodlné nošení. Tři modely, které si nelze nezamilovat.

01 1 | NILA Batohy 4
dva | NILA Batohy 6

Qwstion = odolnost a stylový vzhled nejen pro volná odpoledne ve městě. Švýcarské batohy jsou unikátní svou variabilitou, kdy prostornou tašku za krátkou dobu proměníte v praktický batůžek.

Nadčasová módní záležitost, která stárne do krásy, to je batoh John Midi z pevné kůže a vintage vzhledem. A nenechte se mýlit, sluší cestovatelkám a cestovatelům všech evropských metropolí.

vin | NILA Batohy 8

Do nedělní půlnoci (23. 9.) můžete všechny batohy kupovat s 25% slevou. Při dokončení objednávky stačí zadat kód ,,MujBatoh“.

www.nila.cz

Ralph Lauren otevřel svou 1. prodejnu v České republice

Ralph Lauren otevírá první prodejnu u nás Společnost Ralph Lauren oficiálně otevřela svou první prodejnu Polo Ralph Lauren v České republice. Nový butik se nachází na Pařížské ulici v historickém centru Prahy a nabízí dámské i pánské kolekce Polo Ralph Lauren. Design...

MESSIKA představuje kolekci šperků „So Move“

MESSIKA představuje kolekci šperků „So Move“, spojující odvahu s moderní elegancí Kolekce So Move šperkařské značky Messika přináší nevídanou originalitu spojující výrazné kousky s ultrastylovými XL šperky. Ikonický model Uno, který dosud zaujal svými jemnými liniemi,...

NOVÁ KOLEKCE SPORTALM PŘIVOLÁVÁ KRÁSNÉ JARNÍ A LETNÍ DNY

NOVÁ KOLEKCE SPORTALM PŘIVOLÁVÁ KRÁSNÉ JARNÍ A LETNÍ DNY Na prosluněné dny a letní pohodu se po zimě těšíme všichni, a nová kolekce Sportalm plná barev přináší svěží energii do našich šatníků.Kolekci tvoří několik linií i limitovaná beachwear řada, kterou navrhla sama...
BatohyNILANILAstore