Nové oblíbené motivy DISNEYxPANDORA

Podle oficiálních pramenů vzplane ve vesmíru Pandora supernová kolekce vytvořená pro toto léto ve spolupráci s celosvětově uznávanými studii animovaných filmů Disney Pixar. Studia Disney a Pixar jsou pro spolupráci se společností Pandora skvělou volbou díky svým příběhům, které divákům předávají působivé emoce, postoje a názory.

Nové oblíbené motivy DISNEYxPANDORA
Nové oblíbené motivy DISNEYxPANDORA

Nová spolupráce představí šperky inspirované oblíbenými hrdiny filmových fanoušků, včetně odvážného Buzze Rakeťáka, optimistické Dory, nekonečně zvídavého robota Wall-E a celé řady dalších známých postav. Fanoušci filmů Disney Pixar a značky Pandora budou moci sbírat postavičky, které si zamilovali, a nosit je všude s sebou připnuté na náramcích a náhrdelnících na přívěsky Pandora Moments.

Nové oblíbené motivy DISNEYxPANDORA

Jde o naprosto první kolekci, v níž jsou šperky Pandora zdobeny glazurou svítící ve tmě, a na pevných stříbrných přívěscích vynikají další důmyslné, ručně malované glazované detaily, které každé postavičce dodávají její rozpoznatelnou a oblíbenou estetiku. Fanoušci se díky této kolekci stanou tvůrčími autory, kteří si mohou různě kombinovat a spojovat své nejoblíbenější příběhy. Vynikněte, buďte věrni svým hodnotám, řekněte ano každodennímu dobrodružství a nechejte se inspirovat k nečekanému ozvláštnění všedních dnů díky postavičkám Pixar z kolekce Disney x Pandora.

Nové oblíbené motivy DISNEYxPANDORA

#DisneyxPandora

DisneyNové oblíbené motivy DISNEYxPANDORAPandoraPandoraxDisneyŠperky Pandora