ZNAMENÍ ZVĚROKRUHU A PŘÁTELSTVÍ & NOVÉ UNIKÁTNÍ STYLY

Pandora uvádí na trh novou kolekci Moments s přívěsky, které čerpají inspiraci z hvězd a síly přátelství. Nový řetízek s hroty získává také sezónní vylepšení ve dvou dalších úpravách, což přidává ještě více možností sebevyjádření.

Také představuje nové minimalistické styly šperků v kolekci Signature, inspirované střídmou estetikou, geometrickými tvary a čistými liniemi. Tyto odborně zpracované styly jsou navrženy tak, aby se daly nosit samostatně nebo se daly skládat a vrstvit ve více vrstvách. 

Pandora kolekce Znamení zvěrokruhu a přátelství

Řetízek s hroty ve zlatých a růžově zlatých odstínech

Nová kolekce zahrnuje přívěsky se zvěrokruhem, na nichž jsou souhvězdí vyvedena v jiskřivých pavé detailech s vyrytým názvem hvězdného znamení na zadní straně. Přívěsky jsou ideální pro stylizaci osobního šperkového horoskopu a vybízejí nositele k experimentování s kombinací jejich slunečního, měsíčního a ascendentního znamení nebo znamení jejich blízkých.

Řetízek s hroty Pandora, který byl poprvé představen v lednu 2023, se rovněž připojuje k nové řadě ve dvou nových úpravách, 14karátovém pozlacení a 14karátovém růžovém pozlacení jedinečné směsi kovů, které nabízejí nové svěží možnosti pro styling.

Další dvě provedení hadího řetízku rovněž rozšiřují možnosti nošení přívěsků dalšími kreativními způsoby, včetně náhrdelníku s přívěskem ve tvaru písmene U s prvky kulového zapínání, a obručí s přívěsky menších rozměrů. Obojí skvěle doplňuje nové přívěsky přátelství ve tvaru tradičních symbolů štěstí, jako je podkova, čtyřlístek a srdíčka.

Kreativní ředitelé společnosti Pandora A. Filippo Ficarelli a Francesco Terzo vytvořili kolekci inspirovanou sdílenými zálibami a hodnotami. „Kolekce vyzdvihuje podobnosti mezi námi. Přívěsky, znamení zvěrokruhu a symboly přátelství ukazují, že ačkoli jsme každý jedinečný, stále máme něco společného,“ řekl Ficarelli.

Terzo dodal: „Kolekce představuje společné záliby, názory a hodnoty, které nás spojují a vytvářejí silné a solidární společenství.

Pandora kolekce Znamení zvěrokruhu a přátelství

Novinky pro každodenní nošení

Řada šperků s logem Pandora, pavé a čistými liniemi, které jsou hlavními designovými znaky kolekce, zahrnuje snadno kombinovatelné šperky s grafickými tvary a motivem kruhu pro každou příležitost.

Styly Pandora Signature jsou navrženy tak, aby se daly stohovat a vrstvit podle nálady a stylu nositele. Pandora Signature pokrývá všechny možnosti – od jednoduchých kousků až po výrazné šperky.

Vybrané styly, jako je náramek Pandora I-D, jsou vyrobeny ze stříbra a mají také dvoubarevnou povrchovou úpravu, která zahrnuje kombinaci jedinečné směsi kovů Pandora pozlacených 14karátovým růžovým zlatem a poutavých třpytivých pavé.

Při navrhování kolekce se kreativní ředitelé Pandora SVP A. Filippo Ficarelli a Francesco Terzo zaměřili na vytvoření sofistikovaných kousků s nádechem jednoduchosti. „Díky tak výrazným designovým kódům vykazuje kolekce Pandora Signature esenci modernosti a originality,“ vysvětluje Ficarelli.

Terzo k tomu dodává: „Rozšiřujeme náš vesmír personalizovaného stylingu od přívěsků až po klasičtější šperky, a to způsobem, který je zjednodušený, ale zároveň vznešený.

Pandora kolekce Znamení zvěrokruhu a přátelství

Pečlivě zpracované a ručně vyráběné detaily

Nová kolekce se nese ve znamení jemného řemeslného zpracování, které jí propůjčili řemeslníci společnosti Pandora. Od ručního zasazování kamenů, přes ruční malování smaltu, až po sestavování stylů s točitými prvky – na výrobě každého šperku se podílí velké množství detailů. Pandora Signature nese znaky dlouholeté tradice řemeslné preciznosti a vášně pro výrobu šperků.

Každý šperk Pandora je pečlivě ručně dokončován zkušenými řemeslníky, přičemž každý šperk projde v průměru 25 páry rukou.

Nová kolekce je vyrobena v souladu se závazkem společnosti Pandora stát se lídrem v oblasti udržitelnosti, přičemž všechny kameny jsou vyrobeny člověkem.

#MomentsWithPandora #ForEveryStory

ŠperkyPandoraŠperky Pandora