Reserved uvádí jarní edici kolekce UNISEX

Jarní edice kolekce Unisex značky Reserved vybízí ke sdílení jednotlivých prvků šatníku s ostatními. Sledujte hashtag #couplegoals na Instagramu a prozkoumejte další nápady, jak nosit stejné nebo podobné oblečení. Unisex styl není jen pro partnery, ale také pro matku s dcerou, otce se synem nebo pro sourozence. Je to skvělá příležitost být si blíže, poznat vkus a preference toho druhého. A přitom zjistit, že každý vypadá skvěle svým jedinečným způsobem.

RESERVED KOLEKCE UNISEX

Jarní kolekce Unisex je plná funkčních a praktických řešení s použitím nepromokavých látek a variabilních stylů s odnímatelnými prvky. Navíc kousky nové kolekce Unisex nabízejí mnoho velkých kapes, které přijdou vhod na uložení všeho, co potřebujete.

RESERVED KOLEKCE UNISEX

Návrháři Reserved si v této kolekci vyhráli s oblíbenými kousky jako je „shacket“ v prodloužené délce, kalhoty typu „cullotes“ s kratšími a širšími nohavicemi a kapsami nebo teplákové soupravy, tentokrát s širší manžetou, vyrobené z organické bavlny. Neustále měnící se počasí bylo inspirací pro tvorbu nepromokavých kousků, a také těch, které lze nosit na různé způsoby a lehkou změnou získat úplně jiný kus oblečení. Setkáte se v této kolekci také s konceptem 3 v 1, který znamená možnost nosit jeden produkt místo dvou různých kousků jako set nebo naopak každý samostatně. K dispozici jsou také basic kousky v podobě oversized triček a menších topů s vyšším stojatým límcem. Problém rozdílných ženských a mužských siluet byl vyřešen tím, že většina kusů byla střižena ležérně. Záleží také na stylu, který je v této kolekci velmi variabilní.

RESERVED KOLEKCE UNISEX

Tato kolekce je plná kontrastů. Barevná paleta je založena na neutrálních odstínech béžové a tónech zelené, která je tuto sezónu trendy. Některé z přírodních materiálů byly použité spíše netradičně. Například kardigan je vyroben ze lnu, zatímco tepláková souprava s kraťasy jsou vyrobeny z nylonu se síťovanou podšívkou, takže lze šortky zároveň využít i jako plavky. Setkáme se tu s materiály jako je přírodní len, džínovina z organické bavlny, TENCEL ™ Lyocell (celulózové biologicky odbouratelné vlákno pocházející hlavně z eukalyptového dřeva z udržitelně obhospodařovaných lesů, které zajišťuje jejich opětovné zalesnění), organická bavlna a SORONA® DUPONT (biologicky odbouratelné polymerní vlákno z obnovitelných zdrojů, vyrobené z 37% kukuřičného cukru), z většiny v souladu s předpoklady EcoAware.

RESERVED KOLEKCE UNISEX

Mezi doplňky najdeme velký černý batoh stejně nebo univerzální pantofle ve velikostech 36 až 45, které jsou k dispozici ve dvou barvách.

MódaMóda ReservedReserved