Nalaďte se na léto s novou kolekcí Reserved Lookbook Summer 2021

Nejnovější kolekce značky Reserved zdůrazňuje klíčové trendy letní sezóny. Móda s prvky „Arts & Crafts“, inspirovaná ruční výrobou a řemesly, kterou můžeme v poslední době spatřit na světových přehlídkových molech, spojuje různé techniky: od háčkování, přes batiku až po anglickou výšivku. V kolekci najdeme mnoho pletených topů a braletky ve stylu vintage, romantické halenky nebo šaty zdobené krajkou, ale nechybí ani řada doplňků: pletené čepice, velké plážové tašky nebo žabky na platformě, jeden ze současných nejvýraznějších trendů v obuvi.

RESERVED LOOKBOOK SUMMER 2021
RESERVED LOOKBOOK SUMMER 2021

Druhým klíčovým prvkem této kolekce je trend tzv. „nové elegance“. Známé klasické střihy získají nový moderní vzhled díky letním barvám a rafinovaným detailům. Například klasický oblek, ale v objemnějším střihu a v odvážném oranžovém odstínu, košile se širokými rukávy nebo košilové šaty s výraznými průstřihy a malé černé šaty. V této kolekci jsou také zastoupeny džínové kousky v uvolněném střihu, ideální jak pro den ve městě, tak po dni stráveném na pláži. Letní kolekce navíc sdružuje všechny hlavní doplňky sezóny, jako jsou sluneční brýle s výraznými obroučkami nebo kabelky s prošívanou nebo pletenou texturou.

RESERVED LOOKBOOK SUMMER 2021
RESERVED LOOKBOOK SUMMER 2021

Hlavní barvy léta? Odstíny oranžové a cihlově červené v kontrastu s výraznými modrými tóny. Na síle nabírá také odstín růžové, zejména ve sladkých a pastelových verzích. Pokud se v kolekci objevuje bílá, především spolu s krajkou nebo vyšíváním. Černá? Tento odstín nesou kousky v zajímavém provedení například pletené či šněrované. Současná sezóna je plná kontrastů, proto se charakteristické barvy léta často střetávají dohromady v jednom designu, kde překvapují odvážným, ale veselým efektem.

RESERVED LOOKBOOK SUMMER 2021
RESERVED LOOKBOOK SUMMER 2021

Všechny nuance léta zachytil v této kampani jeden z nejpopulárnějších polských fotografů, Mateusz Stankiewicze. Před objektivem stála dánská modelka Mathilde Brandi, která svou kariéru zahájila v roce 2014. Nejprve se objevila v místních časopisech (včetně „Elle Danmark“ nebo „Costume Magazine“, kde si rychle našla cestu k obálce), ale jen o rok později se už ocitla na přehlídkových molech značek Isabel Marant, Acne Studios nebo John Galliano a objevuje se také v kampaních značek jako Giorgio Armani nebo Celine. Styling letní kampaně měl na starosti Michal Kuś. 

LétoLookbook Summer 2021MódaMóda ReservedReservedReserved Lookbook Summer 2021