Reserved představuje podzimní módu pro ženy

Podzim je perfektní čas na módní experimenty. Designéři Reserved se rozhodli ukázat romantický aspekt přehnaným, až surrealistickým způsobem. Takový romantismus není roztomilý: je zralý, vědomý a extrémní. Mezi kousky v černé, šedé a béžové barvě vyniká nejmódnější barva sezóny: růžová. Textilie v odstínu energické růžové se používaly jak na volné kabáty se širokými límečky, tak na pletené a žakárové outfity, obleky nebo koktejlové šaty.

Reserved představuje podzimní módu pro ženy

Podzimní kolekce je introvertní i maximalistická. Protiklady se setkávají v monochromatických seskupeních. Pevná žakárová tkanina je vyvážena měkkou síťovinou a oversized kousky přiléhavými střihy. Linie dekoltu v této kolekci upoutá pozornost, i když vždy trochu jinak.

Reserved představuje podzimní módu pro ženy

Kampaň Wunsche & Samsel byla tvořena v syrové skotské krajině. Zelené kopce, vřesy a skotská architektura nabízejí vynikající kulisu pro odvážné projekty, kontrastující s podzimním počasím, s rozmanitými texturami a zářivými odstíny růžové a neproniknutelné černé. To je vize současného romantismu: expresivní a neskrývající žádné kompromisy. Celkově stylu dominuje monochromatický vzhled, soustřeďující pozornost na různé úpravy tkanin: nerovné žakárové látky, hustá krajka, lesk, průhledný šifon nebo chlupatá vlna. I podzimní květiny jsou zde zobrazeny nestandardně: umístěné na žakárové látce a krajce působí dojmem zajímavé trojrozměrnosti. Většina sortimentu byla vyrobena v Evropě z evropských materiálů. Kabát ze 100% italské vlny byl vyroben v Polsku.

Reserved představuje podzimní módu pro ženy

Dámskou kolekci doprovází výrazné doplňky: přiléhavé fuchsiové, lila a černé kozačky, lesklé nadkolenky s texturou krokodýlí kůže nebo saténové boty na platformě. Podzimní vzhled doplňují kabelky ze žakárové látky odkazující na barokní styl nebo s peříčky, perfektní pro speciální příležitosti. Nechybí také malá půlkulatá taštička, kterou lze nosit s popruhem nebo po spojení dvou konců karabinou – večer jako psaníčko do ruky.

Reserved představuje podzimní módu pro ženy

O Reserved

Reserved je polská značka, která drží krok sposledními módními trendy. Aby stále nabízela novinky a odpovídala na rychle se měnící potřeby zákazníků, kolekce v obchodech aktualizuje každý týden. Za inspirací chodí jak na přehlídková mola, tak do ulic, kde ji baví odvážní influenceři. Právě proto kolekce Reserved vždy nabízí vyvážený mix nadčasové klasiky a originálních kousků podle sezónních trendů.

Kolekce Reserved jsou dostupné v 15 zemích Evropy a 6 zemích na Blízkém Východě. Celkově má tato polská značka více než 450 prodejen s vlajkovými prodejnami v hlavních městech módy jako je Londýn, Berlín a Moskva.

SPORTALM PŘEDSTAVUJE NOVOU KOLEKCI NA JARNÍ A LETNÍ DNY

SPORTALM PŘEDSTAVUJE NOVOU SVĚŽÍ KOLEKCI NA JARNÍ A LETNÍ DNY  Nová kolekce Sportalm přináší svěží energii a inspiraci na prosluněné jarní dny a letní pohodu.Luxusní rakouská značka SPORTALM vloni oslavila již 70. výročí a představuje novou kolekci, ve které najdete...

Pletené svetry v roce 2024: Žhavé trendy pro chladné dny

Udrží vás v teple, přidají osobitý styl a skvěle se vrství na ostatní kousky oblečení. Po jakých pletených svetrech sáhnout v roce 2024? Ať už hledáte ten pravý doprovod na chladná rána, celodenní nošení v práci nebo na elegantní večery, z aktuálních trendů si snadno...

MESSIKA představuje novou kolekci šperků Fiery

Značka MESSIKA představuje novou kolekci šperků Fiery Maison Messika představuje novinku, kolekci šperků „Fiery“ znamenající „ohnivý“. Tato kolekce, spojující nejnovější trendy s nadčasovou elegancí, je stvořena pro ty, kteří oceňují odvážné a výrazné designy....
ReservedReserved představuje podzimní módu pro ženy