Reserved představuje podzimní módu pro ženy

Podzim je perfektní čas na módní experimenty. Designéři Reserved se rozhodli ukázat romantický aspekt přehnaným, až surrealistickým způsobem. Takový romantismus není roztomilý: je zralý, vědomý a extrémní. Mezi kousky v černé, šedé a béžové barvě vyniká nejmódnější barva sezóny: růžová. Textilie v odstínu energické růžové se používaly jak na volné kabáty se širokými límečky, tak na pletené a žakárové outfity, obleky nebo koktejlové šaty.

Reserved představuje podzimní módu pro ženy

Podzimní kolekce je introvertní i maximalistická. Protiklady se setkávají v monochromatických seskupeních. Pevná žakárová tkanina je vyvážena měkkou síťovinou a oversized kousky přiléhavými střihy. Linie dekoltu v této kolekci upoutá pozornost, i když vždy trochu jinak.

Reserved představuje podzimní módu pro ženy

Kampaň Wunsche & Samsel byla tvořena v syrové skotské krajině. Zelené kopce, vřesy a skotská architektura nabízejí vynikající kulisu pro odvážné projekty, kontrastující s podzimním počasím, s rozmanitými texturami a zářivými odstíny růžové a neproniknutelné černé. To je vize současného romantismu: expresivní a neskrývající žádné kompromisy. Celkově stylu dominuje monochromatický vzhled, soustřeďující pozornost na různé úpravy tkanin: nerovné žakárové látky, hustá krajka, lesk, průhledný šifon nebo chlupatá vlna. I podzimní květiny jsou zde zobrazeny nestandardně: umístěné na žakárové látce a krajce působí dojmem zajímavé trojrozměrnosti. Většina sortimentu byla vyrobena v Evropě z evropských materiálů. Kabát ze 100% italské vlny byl vyroben v Polsku.

Reserved představuje podzimní módu pro ženy

Dámskou kolekci doprovází výrazné doplňky: přiléhavé fuchsiové, lila a černé kozačky, lesklé nadkolenky s texturou krokodýlí kůže nebo saténové boty na platformě. Podzimní vzhled doplňují kabelky ze žakárové látky odkazující na barokní styl nebo s peříčky, perfektní pro speciální příležitosti. Nechybí také malá půlkulatá taštička, kterou lze nosit s popruhem nebo po spojení dvou konců karabinou – večer jako psaníčko do ruky.

Reserved představuje podzimní módu pro ženy

O Reserved

Reserved je polská značka, která drží krok sposledními módními trendy. Aby stále nabízela novinky a odpovídala na rychle se měnící potřeby zákazníků, kolekce v obchodech aktualizuje každý týden. Za inspirací chodí jak na přehlídková mola, tak do ulic, kde ji baví odvážní influenceři. Právě proto kolekce Reserved vždy nabízí vyvážený mix nadčasové klasiky a originálních kousků podle sezónních trendů.

Kolekce Reserved jsou dostupné v 15 zemích Evropy a 6 zemích na Blízkém Východě. Celkově má tato polská značka více než 450 prodejen s vlajkovými prodejnami v hlavních městech módy jako je Londýn, Berlín a Moskva.

Ralph Lauren otevřel svou 1. prodejnu v České republice

Ralph Lauren otevírá první prodejnu u nás Společnost Ralph Lauren oficiálně otevřela svou první prodejnu Polo Ralph Lauren v České republice. Nový butik se nachází na Pařížské ulici v historickém centru Prahy a nabízí dámské i pánské kolekce Polo Ralph Lauren. Design...

MESSIKA představuje kolekci šperků „So Move“

MESSIKA představuje kolekci šperků „So Move“, spojující odvahu s moderní elegancí Kolekce So Move šperkařské značky Messika přináší nevídanou originalitu spojující výrazné kousky s ultrastylovými XL šperky. Ikonický model Uno, který dosud zaujal svými jemnými liniemi,...

NOVÁ KOLEKCE SPORTALM PŘIVOLÁVÁ KRÁSNÉ JARNÍ A LETNÍ DNY

NOVÁ KOLEKCE SPORTALM PŘIVOLÁVÁ KRÁSNÉ JARNÍ A LETNÍ DNY Na prosluněné dny a letní pohodu se po zimě těšíme všichni, a nová kolekce Sportalm plná barev přináší svěží energii do našich šatníků.Kolekci tvoří několik linií i limitovaná beachwear řada, kterou navrhla sama...
ReservedReserved představuje podzimní módu pro ženy