Reserved uvádí novou capsule kolekci Re.Design s názvem Togetherness

Praha, 21. října 2020 – Reserved představuje nejnovější limitovanou kolekci Re.Design, která odráží současné módní trendy. Tentokrát namísto dvou samostatných kampaní pro muže a ženy, značka uvedla pouze jednu společnou pod názvem „Togetherness“. Vždyť móda je pro každého.

ReservedStykówki | Reserved Togetherness 4

Autorem nejnovější kampaně je Bartek Wieczorek, který také fotografoval několik předchozích kolekcí Re.Design. Místo rozdělení na dvě kampaně se tentokrát rozhodl ukázat sílu a emoce, které doprovázející pocit jednotnosti skupiny. A to i v kontextu módy. Sdílené zážitky nás obohacují a otevírají světu.

Reserved 46 | Reserved Togetherness 6

New feminity (tedy tzv. Moderní ženskost) je trend, který ovládl přehlídková mola po celém světě, a najdeme ho také v nejnovější kolekci Re.Design pro sezónu podzim-zima 2020/2021. Současná „moderní ženskost“ je plná elegance, důrazu na jednoduché střihy a inspirace ze slavného stylu 90. let, který se stal kultovním i díky supermodelkám a legendárním módním fotografům. Současní designéři se stále touží inspirovat tímto trendem, ale ukazují ho v nové moderní podobě. „Nadčasovost“ je klíčové slovo, které používají tvůrci nové klasiky.

Reserved 27 | Reserved Togetherness 8

Proto v nově uvedené kolekci, dosud nejelegantnější edici Re.Design, najdete siluety s odvážně odhalenými rameny nebo zády a zvýrazněným pasem. Co se v této kolekci počítá, jsou detaily a jednoduchá estetika. Šikovně odkryté (nebo spíše zakryté) tělo je více poutavé než vyzývavá nahota. Smyslnost jako z budoáru neznamenají jen saténové šaty připomínající spodničku, ale také sofistikované obleky, saténový kabát s tenkým opaskem, crop top s kalhotami s vysokým pasem a rovnými nohavicemi. V kolekci najdete také odvážný set posetý flitry, který lze libovolně kombinovat s dalšími prvky. V kolekci nechybí ani doplňky – kožené rukavice, bižuterie se štrasem a vlněné šály.

ReservedRamkaPart2 9 | Reserved Togetherness 10
Reserved 34 | Reserved Togetherness 12

Na první pohled vypadá barevná paleta spíše jednobarevně. Vedení se ujímá černá – elegantní, smyslná a vždy módní, a to bez ohledu na sezónu nebo aktuální trendy. Tuto barvu doplňují jemné odstíny béžové a výrazné modré, stejně jako klasické stříbrné a luxusní zlaté. Textura tkanin je důležitá – drsnost lesklých flitrů, hladkost hedvábí a saténu, jemnost kůže nebo drsnost vlny.

Oblečení a doplňky znové kolekce Re.Design od RESERVED pro podzim 2020 je k dispozici jen online na www.reserved.com.

Ralph Lauren otevřel svou 1. prodejnu v České republice

Ralph Lauren otevírá první prodejnu u nás Společnost Ralph Lauren oficiálně otevřela svou první prodejnu Polo Ralph Lauren v České republice. Nový butik se nachází na Pařížské ulici v historickém centru Prahy a nabízí dámské i pánské kolekce Polo Ralph Lauren. Design...

MESSIKA představuje kolekci šperků „So Move“

MESSIKA představuje kolekci šperků „So Move“, spojující odvahu s moderní elegancí Kolekce So Move šperkařské značky Messika přináší nevídanou originalitu spojující výrazné kousky s ultrastylovými XL šperky. Ikonický model Uno, který dosud zaujal svými jemnými liniemi,...

NOVÁ KOLEKCE SPORTALM PŘIVOLÁVÁ KRÁSNÉ JARNÍ A LETNÍ DNY

NOVÁ KOLEKCE SPORTALM PŘIVOLÁVÁ KRÁSNÉ JARNÍ A LETNÍ DNY Na prosluněné dny a letní pohodu se po zimě těšíme všichni, a nová kolekce Sportalm plná barev přináší svěží energii do našich šatníků.Kolekci tvoří několik linií i limitovaná beachwear řada, kterou navrhla sama...
ReservedRESERVED kolekce CAPSULETogetherness