Reserved uvádí novou capsule kolekci Re.Design s názvem Togetherness

Praha, 21. října 2020 – Reserved představuje nejnovější limitovanou kolekci Re.Design, která odráží současné módní trendy. Tentokrát namísto dvou samostatných kampaní pro muže a ženy, značka uvedla pouze jednu společnou pod názvem „Togetherness“. Vždyť móda je pro každého.

ReservedStykówki | Reserved Togetherness 4

Autorem nejnovější kampaně je Bartek Wieczorek, který také fotografoval několik předchozích kolekcí Re.Design. Místo rozdělení na dvě kampaně se tentokrát rozhodl ukázat sílu a emoce, které doprovázející pocit jednotnosti skupiny. A to i v kontextu módy. Sdílené zážitky nás obohacují a otevírají světu.

Reserved 46 | Reserved Togetherness 6

New feminity (tedy tzv. Moderní ženskost) je trend, který ovládl přehlídková mola po celém světě, a najdeme ho také v nejnovější kolekci Re.Design pro sezónu podzim-zima 2020/2021. Současná „moderní ženskost“ je plná elegance, důrazu na jednoduché střihy a inspirace ze slavného stylu 90. let, který se stal kultovním i díky supermodelkám a legendárním módním fotografům. Současní designéři se stále touží inspirovat tímto trendem, ale ukazují ho v nové moderní podobě. „Nadčasovost“ je klíčové slovo, které používají tvůrci nové klasiky.

Reserved 27 | Reserved Togetherness 8

Proto v nově uvedené kolekci, dosud nejelegantnější edici Re.Design, najdete siluety s odvážně odhalenými rameny nebo zády a zvýrazněným pasem. Co se v této kolekci počítá, jsou detaily a jednoduchá estetika. Šikovně odkryté (nebo spíše zakryté) tělo je více poutavé než vyzývavá nahota. Smyslnost jako z budoáru neznamenají jen saténové šaty připomínající spodničku, ale také sofistikované obleky, saténový kabát s tenkým opaskem, crop top s kalhotami s vysokým pasem a rovnými nohavicemi. V kolekci najdete také odvážný set posetý flitry, který lze libovolně kombinovat s dalšími prvky. V kolekci nechybí ani doplňky – kožené rukavice, bižuterie se štrasem a vlněné šály.

ReservedRamkaPart2 9 | Reserved Togetherness 10
Reserved 34 | Reserved Togetherness 12

Na první pohled vypadá barevná paleta spíše jednobarevně. Vedení se ujímá černá – elegantní, smyslná a vždy módní, a to bez ohledu na sezónu nebo aktuální trendy. Tuto barvu doplňují jemné odstíny béžové a výrazné modré, stejně jako klasické stříbrné a luxusní zlaté. Textura tkanin je důležitá – drsnost lesklých flitrů, hladkost hedvábí a saténu, jemnost kůže nebo drsnost vlny.

Oblečení a doplňky znové kolekce Re.Design od RESERVED pro podzim 2020 je k dispozici jen online na www.reserved.com.

Pletené svetry v roce 2024: Žhavé trendy pro chladné dny

Udrží vás v teple, přidají osobitý styl a skvěle se vrství na ostatní kousky oblečení. Po jakých pletených svetrech sáhnout v roce 2024? Ať už hledáte ten pravý doprovod na chladná rána, celodenní nošení v práci nebo na elegantní večery, z aktuálních trendů si snadno...

MESSIKA představuje novou kolekci šperků Fiery

Značka MESSIKA představuje novou kolekci šperků Fiery Maison Messika představuje novinku, kolekci šperků „Fiery“ znamenající „ohnivý“. Tato kolekce, spojující nejnovější trendy s nadčasovou elegancí, je stvořena pro ty, kteří oceňují odvážné a výrazné designy....

ABOUT YOU ve spolupráci s Kamilou Šikl

ABOUT YOU ve spolupráci s Kamilou Šikl představují společnou kolekci v duchu bohémské letní nálady ABOUT YOU a známá influencerka Kamila Šikl představují 1. března 2024 svou první společnou kolekci jaro/léto 2024. Jednotlivé kousky jsou inspirované energickou jarní...
ReservedRESERVED kolekce CAPSULETogetherness