ABOUT YOU ve spolupráci s Kamilou Šikl představují společnou kolekci v duchu bohémské letní nálady

ABOUT YOU a známá influencerka Kamila Šikl představují 1. března 2024 svou první společnou kolekci jaro/léto 2024. Jednotlivé kousky jsou inspirované energickou jarní náladou a osobností Kamily, především její optimistickou povahou a bohémským módním stylem.

Motto kolekce: Miluj svůj styl a žij své dobrodružství.

ABOUT YOU ve spolupráci s influencerkou Kamilou Šikl

Kolekce obsahuje 34 produktů a mísí se v ní základní kousky s nápaditými outfity pro zvláštní příležitosti. K dostání jsou pak ležérní halenky a šaty, letní crop topy a moderní oversized úplety – přesně podle Kamilina stylu. Osobitost kolekce dodávají veselé džíny s třásněmi a výšivkami jako „Udělej si čas na to, co tě dělá šťastnou“ nebo „Miluj mě nebo mě nech být“. V kombinaci se vzdušnými mušelínovými látkami tak vzniká široký výběr nápaditých a bohémských stylů. Barevná paleta se pohybuje ve svěžích tónech jako je například světle oranžová nebo modrá, nicméně k dostání jsou i varianty v tlumeným základních odstínech, vhodné pro každodenní nošení. Kolekci doplňují moderní doplňky, jako je slaměná taška, pásek s třásněmi nebo kovbojský klobouk, jakožto dokonalá stylová tečka každého dobrodružného outfitu.

ABOUT YOU ve spolupráci s influencerkou Kamilou Šikl

Edice je inspirována bohémským životním stylem a odkazuje na přirozenou krásu přírody. V zářivě zelených barvách, měkkém světle a ženských pózách Kamila sebevědomě představuje kousky ze své první vlastní módní kolekce.

ABOUT YOU ve spolupráci s influencerkou Kamilou Šikl

Všech 34 produktů nové kolekce Kamila Šikl ve spolupráci s ABOUT YOU bude k dostání od 1. března 2024 ve všech internetových obchodech ABOUT YOU ve velikostech XS-XXL. Cena jednotlivých produktů se pohybuje od 499 Kč do 1999 Kč.

ABOUT YOUBohémský stylKamila ŠiklMódaSpolupráce