BEAUTY, BODY AND SOUL Luxus začíná uvnitř

Všichni se rádi obklopujeme luxusními věcmi. Slovo „luxus“ však v posledních letech získalo zcela nový význam. Kvalitní značkové oblečení, precizně zpracované módní doplňky, drahé šperky a designová auta – to vše je dnes dostupnější než kdy dříve. Skutečným luxusem se tak stává především zdraví, kterému je nutné jít naproti. A jelikož veškerá krása a vitalita pramení zevnitř, je třeba tělu dopřát vše co potřebuje. 

Beauty Body & Soul je nápoj prémiové kvality vyrobený z patentovaných ingrediencí a přírodních složek pocházejících z nedotčené přírody různých koutů světa. Na jeho vývoji se podíleli špičkoví lékaři, kteří tento luxusní koktejl tělu prospěšných látek postavili na základě švýcarských receptur. Vyráběný je kompletně v Česku, čímž je zaručena nejvyšší možná kvalita. O té ostatně svědčí i celosvětový certifikát kvality, který uvedení na trh doprovází.

BEAUTY, BODY AND SOUL - LUXUS ZAČÍNÁ UVNITŘ

Ačkoliv jde o vůbec nejdražší potravinový doplněk na světě (8 888 Kč za balení na dva měsíce), jeho luxus nespočívá v ceně, ale především v komplexnosti, unikátnosti, účinnosti a pozitivním vlivu na lidský organismus. To vše díky maximální možné dávce patentovaného kolagenu, superfoods, antioxidantů, probiotik, trávicích enzymů, patentovaných složek, omlazujících látek, vitamínů a minerálů, díky kterým se Beauty Body & Soul může stát jediným doplňkem stravy, který budete potřebovat. Veškerá péče o zdraví a krásu těla vás tak vyjde jen na 150 Kč denně. To už je investice, která se vyplatí.

Beauty Body & Soul vám zajistí maximální denní příjem vitamínů, minerálů, stopových prvků a nenasycených kyselin, které tělo potřebuje a které by klasickou konzumací zdravých potravin nikdy nezískalo. Pravidelné užívání nápoje navíc podporuje činnost mozku zatíženého stresem, detoxikuje, pomáhá obnovit střevní mikrloflóru, zlepšit metabolismus a urychlit tak hubnutí, nebo navodit hormonální i energetický balanc. Účinné složky pomáhají zlepšit kvalitu pleti a vlasů, ale také zregenerovat šlachy a klouby.

Pokud tedy chcete do nového roku vstoupit zdravější, spokojenější a krásnější, lepší produkt kombinující v jednom balení, vše co tělo potřebuje, na trhu nenajdete. Od 1. 12. ho navíc v e-shopu www.golden-life.cz získáte se slevou 1 111 Kč.

BEAUTYBody and SoulBODY AND SOUL - LUXUS ZAČÍNÁ UVNITŘGolden Life