Tradiční Charitativní bazar Be Charity překonal letošní očekávání

Na rehabilitace a zdravotní pomůcky pro děti s handicapem putuje úžasných 807 079 korun pro nemocné děti

Prodej značkových oděvů a doplňků opět přilákal stovky lidí na pražský Žofín. V pondělí 12. září 2022 se ve zdejší restauraci Žofín Restaurant & Garden konal už 16. ročník tradičního Charitativního bazaru, který se tentokrát nesl v duchu nákupů bez výčitek svědomí – zájemci tu mohou koupit značkové oblečení za zlomek ceny, pobavit se při poslechu živých vystoupení, potkat známé osobnosti a zároveň přispět na dobrou věc.

Charitativní bazar Be Charity překonal letošní očekávání

Praha, 5. října 2022 – Tak jako v předchozích ročnících je hlavním cílem charitativního bazaru Nadačního fondu Be Charity pomoc potřebným. Mnoho štědrých dárců z řad podnikatelské sféry, veřejnosti i známých osobností věnovalo oblečení a doplňky na pomoc dětem s handicapem, nejčastěji tedy dětem s dětskou mozkovou obrnou, po těžkých onkologických onemocněních nebo po úrazech z vážnými dlouhodobými následky. Na jejich rehabilitace, léčbu nebo zdravotní pomůcky se podařilo vybrat neuvěřitelných 807 079 korun.

Úžasná atmosféra Žofín Restaurant & Garden nabízí kromě příjemného nakupování i možnost občerstvení či posezení v okolí nákupního šílenství. Během akce si mohli hosté poslechnout vystoupení Olgy Lounové, Tomáše Vaňka či Martina Schreinera. Potkat mohli kromě zmíněných umělců také lidi z Nadačního fondu Be Charity – Báru Nesvadbovou, Pavlínu Saudkovou, organizátora bazaru návrháře Miroslava Bártu a známé herečky – např. Markétu Hrubešovou, Evu Hruškovou, Stanislavu Jachnickou a další. Akci navštívily ale i známé návrhářky Taťána Kováříková, Blanka Matragi nebo designérka a publicistka Lilia A. Khousnoutdinová.

Charitativní bazar Be Charity překonal letošní očekávání

I letos patří velký dík všem úžasným donátorkám a donátorům, kteří neváhali a věnovali nám oblečení i doplňky pro dobrou věc. Kromě mnoha žen i mužů, kteří Nadační fond Be Charity pravidelně podporují a věnují oblečení, se na úspěšnosti akce podílela partnersky i společnost Autopalace. Nejenže zapůjčila vozy na logistické zajištění celé akce, měli jsme možnost díky soutěži o víkend s Fordem Mustang rozptýlit mnoho čekajících lidí. Jsme též hrdí, že nám společnost Stones catering opět zapůjčila svůj prostor na celý den a mohli jsme nakupující pozvat opět do těchto úžasných prostor. 

První ročník charitativního bazaru se konal už v roce 2006 a od té doby už každoročně. Smyslem je vyprosit od štědrých donátorů nové či zachovalé oblečení převážně luxusních značek, které pak během jednoho odpoledne prodáme. V souvislosti s charitativním bazarem spolupracujeme také se společností TextilEco, která zbylé oblečení z bazaru prodává dál a utržené peníze poukazuje našemu nadačnímu fondu.

SPORTALM PŘEDSTAVUJE NOVOU KOLEKCI NA JARNÍ A LETNÍ DNY

SPORTALM PŘEDSTAVUJE NOVOU SVĚŽÍ KOLEKCI NA JARNÍ A LETNÍ DNY  Nová kolekce Sportalm přináší svěží energii a inspiraci na prosluněné jarní dny a letní pohodu.Luxusní rakouská značka SPORTALM vloni oslavila již 70. výročí a představuje novou kolekci, ve které najdete...

Pletené svetry v roce 2024: Žhavé trendy pro chladné dny

Udrží vás v teple, přidají osobitý styl a skvěle se vrství na ostatní kousky oblečení. Po jakých pletených svetrech sáhnout v roce 2024? Ať už hledáte ten pravý doprovod na chladná rána, celodenní nošení v práci nebo na elegantní večery, z aktuálních trendů si snadno...

MESSIKA představuje novou kolekci šperků Fiery

Značka MESSIKA představuje novou kolekci šperků Fiery Maison Messika představuje novinku, kolekci šperků „Fiery“ znamenající „ohnivý“. Tato kolekce, spojující nejnovější trendy s nadčasovou elegancí, je stvořena pro ty, kteří oceňují odvážné a výrazné designy....
Be CharityCharitativní bazar Be CharityNADACE