Bella Hadid x ABOUT YOU

Módní internetový obchod uvádí svou první kolekci se světovou supermodelkou a podnikatelkou Bellou Hadid, která pro kolekci vybrala své velmi osobní oblíbené modely pro podzim/zima.

ABOUT YOU představí 10. října 2022 svou exkluzivní kolekci se supermodelkou a podnikatelkou Bellou Hadid. Kolekci pro podzim/zimu, inspirovanou styly typickými pro období let 1990–2009, tvoří 64 modelů, které všechny reflektují osobnost Belly Hadid. Výsledkem jsou designy, které představují dokonalou vyváženost klasické a nekonvenční současné módy. Bella Hadid x ABOUT YOU je exkluzivně v nabídce od 10.10. 13:00 (SEČ) ve všech 26 internetových obchodech ABOUT YOU po celé Evropě.

Odhalení nové kolekce Bella Hadid x About You

Značka ABOUT YOU si vybrala jako partnera pro svou nejnovější mezinárodní kolekci podnikatelku a jednu z nejuznávanějších supermodelek světa: Bellu Hadid. Tato americká modelka je známá svým jedinečným a sofistikovaným stylem. Její svěží a ležérní městský styl, občas doplněný kousky charakteristickými pro 90. léta, dokazuje, že se Bella dokonale orientuje ve světě módy a má cit pro nadcházející módní trendy. Ale nebyl to jen její úchvatný a osobitý styl, který ABOUT YOU přivedl k nápadu vytvořit kolekci společně s touto modelkou. Velkou roli hrálo také její nadšení, že může být součástí a zapojit se do tvorby návrhů od začátku až do konce a že navíc může být i stylistkou své vlastní kolekce. „Když jsme se poprvé s Bellou setkali, byla tak nadšená, že s námi může probrat své nápady a vize a také je uskutečnit. Společně jsme proseděli spoustu hodin nad tvorbou návrhů a Bella dokonce přinesla pro inspiraci pár oděvů ze svého šatníku. Po celou dobu vedla tento tvůrčí proces a prokázala, že je správný týmový hráč. Celý tým si spolupráci s Bellou velmi pochvaloval,“ uvedla Sofia Hagemeier, týmová vedoucí pro exkluzivní spolupráce v ABOUT YOU.

První společná kolekce nabízí dokonalý kapsulový šatník, který se nese ve stylu „Model Off Duty“. Všechny styly se inspirují pestrou řadou designů 90. let. V kolekci lze najít spoustu kombinací kostýmků v pánském rovném stylu, krátké rozevláté sukně a hravé topy podtrhující ženskost. Barevná paleta kolekce sahá od teplých zemitých odstínů po jasné tóny, jako je červená a akcenty limetkové a růžové barvy. Kolekce celkově využívá nejrůznější materiály, mimo jiné síťovinu, žerzej, denim a kůži. Zlatým hřebem jsou čtyři upcyklované modely vyrobené ze 100% recyklované denimové látky: kabelka a kravata jako doplňky sladěné k mini a midi sukni..

Odhalení nové kolekce Bella Hadid x About You

„Měla jsem radost z této osobní práce s týmem ABOUT YOU na mé vizi, kterou jsme uvedli do života. Poskytli mi prostor pro kreativitu, možnost navrhnout kolekci tak, jak jsem chtěla, a zažila jsem spoustu zábavy při filmování těchto úchvatných modelů, které jsem mohla doplnit několika svými kousky. Byla jsem šťastná, že jsem měla volnou ruku, abych se mohla plně zapojit do celého tohoto procesu. Vložila jsem do této kolekce hodně ze svého srdce i duše a nemohu se dočkat, až udělá radost ostatním tak jako mně,“ sdělila Bella.

Editoriální kampaň byla zaměřena převážně na navržené modely, které evokují temnou a magickou atmosféru. Cílem bylo vytvořit kampaň, která bude výjimečná a ztvární Bellu zcela speciálním způsobem. Kampaň nafotili a natočili mezinárodně proslulí umělci Conor Cunningham a Tyrell Hampton v New Yorku.

Odhalení nové kolekce Bella Hadid x About You

„První focení s Bellou bylo pro celý zapojený tým inspirující. Je to profesionálka a přesně ví, jak chce předvést svou kolekci veřejnosti. Byla to pro nás fantastická zkušenost,“ dodal Julian Jansen, Content Director ABOUT YOU.

Všech 64 kousků bude v prodeji od 10. října 2022 ve všech 26 internetových obchodech ABOUT YOU po celé Evropě, ve velikostech XS až XXL.

Pletené svetry v roce 2024: Žhavé trendy pro chladné dny

Udrží vás v teple, přidají osobitý styl a skvěle se vrství na ostatní kousky oblečení. Po jakých pletených svetrech sáhnout v roce 2024? Ať už hledáte ten pravý doprovod na chladná rána, celodenní nošení v práci nebo na elegantní večery, z aktuálních trendů si snadno...

MESSIKA představuje novou kolekci šperků Fiery

Značka MESSIKA představuje novou kolekci šperků Fiery Maison Messika představuje novinku, kolekci šperků „Fiery“ znamenající „ohnivý“. Tato kolekce, spojující nejnovější trendy s nadčasovou elegancí, je stvořena pro ty, kteří oceňují odvážné a výrazné designy....

ABOUT YOU ve spolupráci s Kamilou Šikl

ABOUT YOU ve spolupráci s Kamilou Šikl představují společnou kolekci v duchu bohémské letní nálady ABOUT YOU a známá influencerka Kamila Šikl představují 1. března 2024 svou první společnou kolekci jaro/léto 2024. Jednotlivé kousky jsou inspirované energickou jarní...
ABOUT YOUBella HadidBella Hadid x About YouOdhalení nové kolekce