Mezinárodní debut ABOUT YOU
Fashion Weeku v Miláně

nejúspěšnější akce ABOUT YOU s mediálními kontakty v počtu kolem 2,1 miliardy a 8 000 návštěvníky v místě akce

  • Od 20. do 24. září 2022 proběhl slavný mezinárodní debut ABOUT YOU Fashoon Weeku v Miláně
  • Jedinečná módní přehlídka ABOUT YOU a dalších 16 značek v na míru postavených prostorách AYFW Village v oblasti Zona Farini
  • Okolo 8 000 významných mezinárodních osobností, tvůrců obsahu, odborníků z oboru a milovníků módy v místě akce
  •  AYFW 2022 s dosahem okolo 2,1 miliard mediálních kontaktů z oblasti tisku, digitálních médií, televize a společenských sítí

Mezinárodní debut ABOUT YOU Fashion Weeku v Miláně

Pod heslem ‚Welcome to the unexpected‘, nabídl první mezinárodní ABOUT YOU Fashion Week v Miláně to nejlepší z módy a zábavy. Letošní akce v AYFW přilákala okolo 8 000 významných mezinárodních osobností, tvůrců obsahu, odborníků z oboru a milovníků módy, kteří shlédli celkem 17 různých módních přehlídek v na míru vybudovaných prostorách AYFW Village. 

Mezinárodní debut ABOUT YOU Fashion Weeku v Miláně

Mezi exkluzivními hosty byli Heidi s dcerou Leni Klum, Toni Garrn s manželem Alexem Pettyferem, Alessandra Ambrosio, Eva Padberg, Michelle Hunziker, Karolína Kurková, Khaby Lame, Skepta, Luka Sabbat, Anna Dello Russo, Lena Gercke, Lena Meyer-Landrut, Lorena Rae, Dennis Schröder, Achraf (6PM), Guido Maria Kretschmer, RAF Camora, Loredana, Paloma Elsesser, Alton Mason, Bausa, Tina Kunakey, Sevda Alizadeh, Emili Sindlev, Rianne Meijer, Mariano Di Vaio, Veronica Ferraro, Riccardo Simonetti, Victoria Swarovski, Elevator Boys a mnoho dalších. 

Mezinárodní debut ABOUT YOU Fashion Weeku v Miláně

Dějištěm týdne módy AYFW 2022 bylo 15 000 m2 milánské Zona Farini. Na dříve prázdném místě vytvořil internetový obchod s módou AYFW Village s důmyslnou kontejnerovou krajinou. Hosté tak měli na místě k dispozici TikTok koutek, prezentace produktů s individuálními kousky, bary s jídlem a nápoji, lounge koutky a DJ sety. Uprostřed areálu AYFW Village se na 20 metrů vysokém věžovém lešení s velkoplošnými obrazovkami promítaly nejnovější filmové ukázky z módních přehlídek. Cílem AYFW Village bylo vtáhnout hosty do světa AYFW a učinit z módy zážitek na dosah ruky.

ABOUT YOUFashion Week v MiláněMezinárodní debut ABOUT YOU