BRAELLE uvádí novou kolekci v neodolatelně bílé

Po úspěšném debutu první kolekce Love Lace Noir, BRAELLE s radostí představuje svou druhou kolekci spodního prádla. Kolekce Love Lace Blanc tentokrát v neodolatelném bílém odstínu, pokračuje ve vizi značky přinášet ženám eleganci a sebevědomí a v závazku značky nabízet vysoce kvalitní, eticky vyráběné a ekologicky šetrné produkty.

Kolekce Love Lace Blanc je inspirována čistotou a sofistikovaností bílé barvy, symbolizující nekonečný půvab a styl. Eva Mikisková, zakladatelka a kreativní ředitelka značky, opět zdůrazňuje význam sebevědomí a smyslnosti, které její návrhy propůjčují každé ženě.

BRAELLE uvádí novou kolekci v neodolatelně bílé
BRAELLE uvádí novou kolekci v neodolatelně bílé

Bílá barva v nové kolekci BRAELLE působí jako čisté plátno, které umožňuje každé ženě vyjádřit svůj osobní styl a eleganci. Zároveň tento odstín symbolizuje luxus, pohodlí a zdůrazňuje smyslnost materiálů. Nově uvedená kolekce zahrnuje výběr podprsenek, kalhotek a korzetů, které jsou stejně jako u předchozí kolekce vyrobeny tak, aby zdůraznily přirozenou krásu každé ženy a zároveň respektovaly její pohodlí a svobodu.

Samozřejmostí je závazek značky BRAELLE k udržitelnosti, nabízející kousky z ekologicky certifikovaných materiálů od evropských dodavatelů. Značka se zaměřuje na minimalizaci textilního odpadu a podporuje malé rodinné podniky v severských zemích, aby zajistila etickou produkci s ohledem na šetření vody, energie a snížení emisí.

BRAELLE uvádí novou kolekci v neodolatelně bílé
BRAELLE uvádí novou kolekci v neodolatelně bílé

BRAELLE opět prokazuje svůj závazek k vytváření nejen krásného, ale i odpovědného a udržitelného oblečení.

Kolekce je již dostupná na e-shopu BRAELLE, v multibrandovém butiku Obsession na adrese Široká 37/7, Praha 1 a v Red Salonu na adrese Vězeňská 3, Praha 1.

Dovolte si být bohyní. S BRAELLE nemusíte čekat na zázrak.

SPORTALM PŘEDSTAVUJE NOVOU KOLEKCI NA JARNÍ A LETNÍ DNY

SPORTALM PŘEDSTAVUJE NOVOU SVĚŽÍ KOLEKCI NA JARNÍ A LETNÍ DNY  Nová kolekce Sportalm přináší svěží energii a inspiraci na prosluněné jarní dny a letní pohodu.Luxusní rakouská značka SPORTALM vloni oslavila již 70. výročí a představuje novou kolekci, ve které najdete...

Pletené svetry v roce 2024: Žhavé trendy pro chladné dny

Udrží vás v teple, přidají osobitý styl a skvěle se vrství na ostatní kousky oblečení. Po jakých pletených svetrech sáhnout v roce 2024? Ať už hledáte ten pravý doprovod na chladná rána, celodenní nošení v práci nebo na elegantní večery, z aktuálních trendů si snadno...

MESSIKA představuje novou kolekci šperků Fiery

Značka MESSIKA představuje novou kolekci šperků Fiery Maison Messika představuje novinku, kolekci šperků „Fiery“ znamenající „ohnivý“. Tato kolekce, spojující nejnovější trendy s nadčasovou elegancí, je stvořena pro ty, kteří oceňují odvážné a výrazné designy....
BraelleiPadLove Lace NoirMódaSpodní prádlo