Revoluční SPF produkty z e-shopu By Femme zabrání i pigmentaci

Sluníčko budeme vídat na obloze čím dál častěji, a tak je potřeba se pořádně vybavit kosmetickými produkty, které zabrání jeho neblahým účinkům na naši pleť. E-shop s prémiovou korejskou kosmetikou By Femme v této oblasti představil pár novinek, které vhodně doplní každou beauty rutinu.

Víte, před čím konkrétně svou pleť chránit a jaké údaje musí obsahovat každá etiketa správného krému? Kromě klasického označení faktoru SPF zbystřete i nad písmeny PA +, která označují ochranu před UVA zářením. Jeho síla se neoznačuje číslicemi jako v případě SPF, ale pomocí znamének plus, jejichž maximum jsou čtyři, tedy PA ++++. UVA záření je během dne v konstantní intenzitě, je zrádnější než UVB, a to především z důvodu, že nás před ním neochrání ani sklo či stín. Bylo, je a zkrátka bude. Právě ono UVA záření může za předčasné stárnutí pleti, tvorbu pigmentových skvrn nebo poškození očí.

Revoluční SPF produkty z e-shopu By Femme

Thesera: Perfect Sun Cream 30SPF + PA+++

Najít perfektní krém, který bude pleť chránit před slunečním zářením, ale zároveň ji hydratovat a pečovat o ni, byl ještě před nedávnem celkem oříšek. Nový krém značky Thesera obnovuje pokožku a díky rostlinným výtažkům zabraňuje tvorbě vrásek, posiluje imunitu pokožky a je účinný i při hojení ran. Obsahuje například niacinamid, který zlepšuje vzhled jemných linek, rozšířených pórů a nerovnoměrného tónu pleti. Zároveň je krém velmi lehký a lze jej aplikovat i jako skvělý podklad pod make-up. Blokuje i umělá světla, jako je například modré světlo z monitorů nebo smartphonů, které je též pro pleť rizikové.

Revoluční SPF produkty z e-shopu By Femme

Konec pigmentace jednou provždy

Pokud už vás nežádoucí pigmentace trápí, je dobré SPF produkty doplnit i o specializovaný krém přímo proti ní. Jedním z takových je Mela Touch On Cream od značky Thesera. Krém obsahuje 5 vitamínů a vodu ze stromů s obsahem vitamínů, čímž zesvětluje tón pleti a předchází stárnutí buněk a oxidaci. Zajímavou složkou je také extrakt Tanaka, kterému se též přezdívá rozjasňující přísada. Už přes dva tisíce let se kvůli blahodárným účinkům na pleť využívá nejen v kosmetice, ale také v medicíně. Eliminuje pupínky, pihy, ale i bolesti hlavy a chrání pokožku před slunečním zářením.

Oba krémy k dostání na webu www.byfemme.cz

By FemmeRevoluční SPF produkty z e-shopu By FemmeSPF produkty