DSQUARED2 uvede speciální edici SMILEY

ONE LIFE ONE PLANET je novým posláním italské značky Dsquared2, jež odhaluje její závazek za lepší a ekologičtější svět módy.

Kolekce ONE LIFE ONE PLANET obsahuje speciální edici SMILEY, které dominuje grafika smajlíka se zeleným javorovým listem. Najdete v ní mikiny, trička a šortky pro ženy i muže z recyklované a organické bavlny, ale také řadu doplňků jako jsou tenisky, kabelky, pásky, baseballové čepice nebo šátky. Ty jsou vyrobeny z recyklovaných syntetických vláken a dokončeny v procesu tak, aby se snížil jejich dopad na konkrétní klíčové environmentální dimenze.

Dsquared2 kolekce ONE LIFE ONE PLANET SMILEY

Módní průmysl potřebuje revoluci. Své o tom ví kreativní duo módních návrhářů Dean a Dan Catenovi, tvořící pod značkou Dsquared2. Ta po mnoha letech příprav, studií a hledání vstupuje do zóny šetrné k životnímu prostředí s novými edicemi One Life One Planet a Smiley. „Alfou a omegou pro nás byl výběr materiálů, jež snižují dopad na životní prostředí, ale zaměřili jsme se i na inovativní způsoby zpracování a konečné úpravy produktů,“ prozradilo kreativní duo Dsquared2.

Dsquared2 kolekce ONE LIFE ONE PLANET SMILEY

One Life One Planet je první krokem nového dneška pro Dsquared2. Tato kolekce obsahuje speciální edici Smiley, které dominuje grafika smajlíka se zeleným javorovým listem. Najdete v ní mikiny, trička a šortky pro ženy i muže z recyklované a organické bavlny, ale také řadu doplňků jako jsou tenisky, kabelky, pásky, baseballové čepice nebo šátky. Ty jsou vyrobeny z recyklovaných syntetických vláken a dokončeny v procesu tak, aby se snížil jejich dopad na konkrétní klíčové environmentální dimenze.

Dsquared2 kolekce ONE LIFE ONE PLANET SMILEY

Speciální limitovaná edice Smiley je k dostání od 30. dubna 2022 v butiku Dsquared2, Pařížská 28, Praha 1.

Dsquared2edice SMILEYONE LIFE ONE PLANET