COS představuje kolekci SS19

Tvorba kolekce značky COS na jaro a léto 2019 se inspirovala přírodními živly a odráží se v ní pohyb a vlastnosti vody a vzduchu. Každý z modelů je navržen tak, aby působil svěže, nenuceně a elegantně.

Stejně jako příroda se vyvíjejí i siluety v kolekci, zrcadlí se v nich proměnlivost živlů – od rozevlátosti k bezvětří, od temných hlubin po průzračné mělčiny. Struktura a vlastnosti materiálů jsou při navrhování modelu nejdůležitější: zářivé a průsvitné kombinace materiálu ripstop se inspirují odrazy světla, zatímco proměnlivé moiré vyvolává dojem tekutosti.

Kolekce je rámována paletou barev odrážejících tato témata. Škálu modrých – od nebeské a mořské modři a indiga po půlnoční modř – doplňuje klid čistě bílé, smetanové a šedé, které kontrastují s tmavšími barvami, jako jsou zelená, šedá jako bouřková obloha, bordeaux a temně modrá.

w 21 | COS Kolekce SS19 4
w 13 | COS Kolekce SS19 6
w 19 | COS Kolekce SS19 8

U dámských oděvů stojí lehoučké hedvábné modely v kontrastu k funkčním prvkům, jako jsou připínací a nastavitelné pásky, které nositelce umožňují, aby si hrála s proporcemi. Objemné šaty z bavlněného popelínu a sukni z vysoce lesklého materiálu definují asymetrické prvky, klasické polo tričko je přetvořeno v lehkém síťovaném materiálu a bavlněná halenka se sklady je navržena tak, aby ji nositelka mohla nosit osmi různými způsoby. Linie pasu dosahuje vysoko a lemy jsou v nové interpretaci střiženy kulatě.

m 13 | COS Kolekce SS19 10
m 12 | COS Kolekce SS19 12

U pánských oděvů se sezonní inspirace promítají do řemeslně propracované fluidity ztělesněné ve vlněných kalhotách se sklady po stranách, které se při chůzi rozevírají a usnadňují pohyb. Dvouřadový lněný trenčkot má klasickou siluetu, zatímco dekonstruovaný blazer je v novém podání ušitý z lehké látky. Strukturované detaily kolem ramen dodávají větrovce s kapucí organický tvar.

Doplňky mají typický styl značky COS a vyrovnávají technické pojetí modelů. Výrazným prvkem v dámské i pánské kolekci je rovně střižený klobouk typu bucket hat, který je tentokrát zpracován z vysoce lesklého materiálu kombinovaného s moiré. V dámské kolekci má podobu klobouku proti slunci se širokou krempou, doplňujícího čistou siluetu a poskytujícího ochranu proti slunci. Pokud jde o obuv, pantofle lze nosit dvěma způsoby a nositeli tak nabízejí univerzalitu i kreativitu. Pánská taška z lehkého materiálu ripstop je navržena tak, aby byla praktická, kožené sandály na silné podrážce s kulatou špičkou a ozdobným uzlem doplňují minimalistický look této sezony.

#COSstores
#COSSpringSummer19 

SPORTALM PŘEDSTAVUJE NOVOU KOLEKCI NA JARNÍ A LETNÍ DNY

SPORTALM PŘEDSTAVUJE NOVOU SVĚŽÍ KOLEKCI NA JARNÍ A LETNÍ DNY  Nová kolekce Sportalm přináší svěží energii a inspiraci na prosluněné jarní dny a letní pohodu.Luxusní rakouská značka SPORTALM vloni oslavila již 70. výročí a představuje novou kolekci, ve které najdete...

Pletené svetry v roce 2024: Žhavé trendy pro chladné dny

Udrží vás v teple, přidají osobitý styl a skvěle se vrství na ostatní kousky oblečení. Po jakých pletených svetrech sáhnout v roce 2024? Ať už hledáte ten pravý doprovod na chladná rána, celodenní nošení v práci nebo na elegantní večery, z aktuálních trendů si snadno...

MESSIKA představuje novou kolekci šperků Fiery

Značka MESSIKA představuje novou kolekci šperků Fiery Maison Messika představuje novinku, kolekci šperků „Fiery“ znamenající „ohnivý“. Tato kolekce, spojující nejnovější trendy s nadčasovou elegancí, je stvořena pro ty, kteří oceňují odvážné a výrazné designy....
COSKolekce SS19