Hermès konečně v novém

Módní dům Hermès s potěšením oznamuje, že dne 12. července 2019 odhalil proměnu svého pražského butiku, který se od roku 1997 nachází na rohu ulic Kostelní a Pařížská. Prodejní prostor prošel kompletní renovací, čímž společnost Hermès s hrdostí oslavuje svůj vztah s věrnými zákazníky a zároveň tak vyjadřuje pevnou důvěru českému trhu, na němž utvrzuje svou pozici.

hermes interier 2019 fr 2 of 13 | Pražský butik Hermès po rekonstrukci 4

Plocha pražského butiku se zdvojnásobila a rozkládá se na dvou patrech: v suterénu a přízemí. Autorem koncepce je pařížské architektonické studio RDAI, jehož hlavním cílem bylo vtisknout butiku atmosféru mystické Prahy s respektem k identitě pařížského módního domu. U vstupu zákazníky přivítá kolekce dámského hedvábí a kožených produktů, jež vynikají v záři denního světla. Teracová podlaha prokládaná karamelovými a jantarovými díly celý prostor ještě více osvětluje. Nábytek z třešňového dřeva dodává pocit tepla a vytváří příjemný kontrast s tmavě modrou a zlatou mosaikovou dlažbou na zemi.

hermes interier 2019 fr 1 of 13 | Pražský butik Hermès po rekonstrukci 6

Pokračujeme-li dále do hlavní místnosti, jež je vyvýšená o pár schodů, náš pohled upoutá moderní kruhový lustr vznášející se pod původním, malovaným, historickým stropem. Dvě klenby ze dřeva a mosazi prostor rámují a člení jej do tří na sebe navazujících místností. Návštěvníci mohou vybírat z parfémů, módních doplňků a pánské kolekce. Koberec v barvě noční modři zobrazuje slavný Pražský orloj, který je reinterpretován abstraktní kruhovou grafikou.

hermes interier 2019 fr 4 of 13 | Pražský butik Hermès po rekonstrukci 8

Pohled se stáčí na schodiště, jež je lemováno monumentální zlatou stěnou. Jeho rytmika předznamenává prostor suterénu, který vychází z původního sklepení. Zákazníci zde mohou objevovat kouzlo šperků a rozmanitou selekci dámských doplňků, bot a oblečení.

Juxtapozice odlišných stylů odráží surrealistického ducha Prahy a zároveň vyzdvihuje kreativní svobodu, jež je poháněna řemeslnou tradici módního domu Hermès.

Ralph Lauren otevřel svou 1. prodejnu v České republice

Ralph Lauren otevírá první prodejnu u nás Společnost Ralph Lauren oficiálně otevřela svou první prodejnu Polo Ralph Lauren v České republice. Nový butik se nachází na Pařížské ulici v historickém centru Prahy a nabízí dámské i pánské kolekce Polo Ralph Lauren. Design...

MESSIKA představuje kolekci šperků „So Move“

MESSIKA představuje kolekci šperků „So Move“, spojující odvahu s moderní elegancí Kolekce So Move šperkařské značky Messika přináší nevídanou originalitu spojující výrazné kousky s ultrastylovými XL šperky. Ikonický model Uno, který dosud zaujal svými jemnými liniemi,...

NOVÁ KOLEKCE SPORTALM PŘIVOLÁVÁ KRÁSNÉ JARNÍ A LETNÍ DNY

NOVÁ KOLEKCE SPORTALM PŘIVOLÁVÁ KRÁSNÉ JARNÍ A LETNÍ DNY Na prosluněné dny a letní pohodu se po zimě těšíme všichni, a nová kolekce Sportalm plná barev přináší svěží energii do našich šatníků.Kolekci tvoří několik linií i limitovaná beachwear řada, kterou navrhla sama...
HermèsRekonstrukce