Hermès konečně v novém

Módní dům Hermès s potěšením oznamuje, že dne 12. července 2019 odhalil proměnu svého pražského butiku, který se od roku 1997 nachází na rohu ulic Kostelní a Pařížská. Prodejní prostor prošel kompletní renovací, čímž společnost Hermès s hrdostí oslavuje svůj vztah s věrnými zákazníky a zároveň tak vyjadřuje pevnou důvěru českému trhu, na němž utvrzuje svou pozici.

hermes interier 2019 fr 2 of 13 | Pražský butik Hermès po rekonstrukci 4

Plocha pražského butiku se zdvojnásobila a rozkládá se na dvou patrech: v suterénu a přízemí. Autorem koncepce je pařížské architektonické studio RDAI, jehož hlavním cílem bylo vtisknout butiku atmosféru mystické Prahy s respektem k identitě pařížského módního domu. U vstupu zákazníky přivítá kolekce dámského hedvábí a kožených produktů, jež vynikají v záři denního světla. Teracová podlaha prokládaná karamelovými a jantarovými díly celý prostor ještě více osvětluje. Nábytek z třešňového dřeva dodává pocit tepla a vytváří příjemný kontrast s tmavě modrou a zlatou mosaikovou dlažbou na zemi.

hermes interier 2019 fr 1 of 13 | Pražský butik Hermès po rekonstrukci 6

Pokračujeme-li dále do hlavní místnosti, jež je vyvýšená o pár schodů, náš pohled upoutá moderní kruhový lustr vznášející se pod původním, malovaným, historickým stropem. Dvě klenby ze dřeva a mosazi prostor rámují a člení jej do tří na sebe navazujících místností. Návštěvníci mohou vybírat z parfémů, módních doplňků a pánské kolekce. Koberec v barvě noční modři zobrazuje slavný Pražský orloj, který je reinterpretován abstraktní kruhovou grafikou.

hermes interier 2019 fr 4 of 13 | Pražský butik Hermès po rekonstrukci 8

Pohled se stáčí na schodiště, jež je lemováno monumentální zlatou stěnou. Jeho rytmika předznamenává prostor suterénu, který vychází z původního sklepení. Zákazníci zde mohou objevovat kouzlo šperků a rozmanitou selekci dámských doplňků, bot a oblečení.

Juxtapozice odlišných stylů odráží surrealistického ducha Prahy a zároveň vyzdvihuje kreativní svobodu, jež je poháněna řemeslnou tradici módního domu Hermès.

Pletené svetry v roce 2024: Žhavé trendy pro chladné dny

Udrží vás v teple, přidají osobitý styl a skvěle se vrství na ostatní kousky oblečení. Po jakých pletených svetrech sáhnout v roce 2024? Ať už hledáte ten pravý doprovod na chladná rána, celodenní nošení v práci nebo na elegantní večery, z aktuálních trendů si snadno...

MESSIKA představuje novou kolekci šperků Fiery

Značka MESSIKA představuje novou kolekci šperků Fiery Maison Messika představuje novinku, kolekci šperků „Fiery“ znamenající „ohnivý“. Tato kolekce, spojující nejnovější trendy s nadčasovou elegancí, je stvořena pro ty, kteří oceňují odvážné a výrazné designy....

ABOUT YOU ve spolupráci s Kamilou Šikl

ABOUT YOU ve spolupráci s Kamilou Šikl představují společnou kolekci v duchu bohémské letní nálady ABOUT YOU a známá influencerka Kamila Šikl představují 1. března 2024 svou první společnou kolekci jaro/léto 2024. Jednotlivé kousky jsou inspirované energickou jarní...
HermèsRekonstrukce