Představení podzimní a zimní kolekce 2020

Podzimní a zimní kolekce COS 2020 je zaměřena na životní prostředí, ať už to přírodní, nebo to vytvořené člověkem, a současně zapojuje technologie za účelem uvědomění si času. Inovativní postupy a tradiční techniky vytvářejí kolekci, která redefinuje klasiku a věnuje se přetrvávajícímu stylu a nadčasovosti.

006b COS AW20 WW CROP | COS podzimní a zimní kolekce 2020 4

Kolekce přináší přehodnocení původních materiálů díky objevování odpovědně vyráběných látek se zvláštní pozorností věnované znovuvyužití a recyklaci. Plastům v našich oceánech je tak dána druhá šance; lahve a rybářské sítě jsou přetaveny na jemnou přízi a jsou protkány nezpracovanými lněnými a organickými papírovými vlákny, která tak posouvají hranice zpracování materiálu.

037a COS AW20 MW ACC | COS podzimní a zimní kolekce 2020 6

Sezónní paleta představuje zajímavý mix tlumených neutrálních barev. Základem kolekce je krémová, béžová a odstíny šedé, které doplňují kontrast elektrizující modré, teplé oranžové, světle žluté a borovicově zelené.

010b COS AW20 WW ACC | COS podzimní a zimní kolekce 2020 8

Dámskou kolekci letos charakterizují linie klasických oblekových střihů, postavených do protikladu přirozeně splývavých sukní. Výstřihy a ramena jsou pojaty asymetricky, vytvářejí nové neočekávané siluety s bohatou a rozmanitou strukturou. Inovaci představuje na teplo citlivá látka, která v chladném počasí mění vzory.

032 COS AW20 WW | COS podzimní a zimní kolekce 2020 10

Moderně pojaté a čisté pánské střihy jsou inspirovány perspektivou a architekturou, tradiční a současné hodnoty se kloubí v klasickém bílém triku. Transparentní recyklovaná nylonová košile v oranžových odstínech vdechuje modernímu šatníku nový život. Dokonale střižený kabát z vlny a recyklovaného nylonu má volný střih a současně utilitární kapsy s víceúčelovým využitím. Kožená bunda a oversize hrubý vlněný kabát představují rozšířené proporce.

020a COS AW20 MW | COS podzimní a zimní kolekce 2020 12

Základní kolekce je doplněna řadou eklektických a nečekaných doplňků. Víceúčelové kožené tašky jsou vyráběny za využití zero waste techniky skladů, zatímco další kožené doplňky jsou vyrobeny pomocí vycpávek a ochranných vlastností, zakončeny odolným, recyklovaným páskem. Recyklovaný nylon je použit na odlehčených kabelkách čistého minimalistického designu. Klasické boty jsou v novém provedení z nepochromované kůže a průsvitné podpatky jim dodávají osobitý vzhled. Klasické šperky ve stříbrném provedení mají jemný, ale výrazný styl.

SPORTALM PŘEDSTAVUJE NOVOU KOLEKCI NA JARNÍ A LETNÍ DNY

SPORTALM PŘEDSTAVUJE NOVOU SVĚŽÍ KOLEKCI NA JARNÍ A LETNÍ DNY  Nová kolekce Sportalm přináší svěží energii a inspiraci na prosluněné jarní dny a letní pohodu.Luxusní rakouská značka SPORTALM vloni oslavila již 70. výročí a představuje novou kolekci, ve které najdete...

Pletené svetry v roce 2024: Žhavé trendy pro chladné dny

Udrží vás v teple, přidají osobitý styl a skvěle se vrství na ostatní kousky oblečení. Po jakých pletených svetrech sáhnout v roce 2024? Ať už hledáte ten pravý doprovod na chladná rána, celodenní nošení v práci nebo na elegantní večery, z aktuálních trendů si snadno...

MESSIKA představuje novou kolekci šperků Fiery

Značka MESSIKA představuje novou kolekci šperků Fiery Maison Messika představuje novinku, kolekci šperků „Fiery“ znamenající „ohnivý“. Tato kolekce, spojující nejnovější trendy s nadčasovou elegancí, je stvořena pro ty, kteří oceňují odvážné a výrazné designy....
COSPODZIMNÍ A ZIMNÍ KOLEKCE 2020