NOVÝ, INSPIRUJÍCÍ LOOKBOOK KAZAR, TRENDY NA ZIMU 2018

Sezóna podzim/zima právě začíná – je to jasně vidět v novém lookboku značky Kazar, který v nejnovější fotografické přehlídce prezentuje své výrobky z aktuální kolekce ve zcela novém vydání.

Nabídka Kazar pro ženy na nadcházející sezónu odráží nejsilnější světové trendy. Lakovaná kůže v klasické černé a v této sezóně módní vínové, cvoky, nýty, kovové řetězy, přezky a dekorace-to jsou prvky, které dodávají charakter modelům, které v této sezóně značka nabízí. V kombinaci ženského stylu, lehkých materiálů a motivů zvířat je znovu představujeme. Boty na pohodlné platformě nebo podpatcích, rockové bikery, kotníkové boty se šněrováním, kozačky se zvrásněným svrškem, malé kabelky na boky, batohy a tašky s klasickými tvary, ale také s neobvyklými dekoracemi bezesporu přitahují zrak a zaručují, že kolem nich nikdo neprojde lhostejně.

34025 02 00 5990 CZK small | KAZAR Lookbook Zima 2018 1
34025 02 03 5990 CZK small | KAZAR Lookbook Zima 2018 3

Pánové se mohou těšit na spoustu pánských, výrazných bot, které vynikají díky zajímavým detailům na pozadí klasických výrobků. Boty s odvíjeným svrškem, modely vhodné pro motocykly, nebo sneakersy v zimní verzi-na silné podrážce, která sahá nad kotníky, určitě získají spoustu fanoušků. Navíc značka Kazar vychází vstříc mužům a v této sezóně se zaměřuje nejen na klasické kožené pánské tašky, ale také na vysoce kvalitní batohy, které jsou perfektní kombinací stylu a funkčnosti.

Přehlídka do lookbooku Kazar zima 2018 byla také příležitostí pro uvedení nové řady pánských hodinek z řady #WatchMyStyle, která bude k dispozici na přelomu listopadu a prosince.

Kazar je módní značka segmentu Premium, nabízející boty, kožené doplňky, hodinky a parfémy. Bohatá nabídka je určena ženám i mužům, kteří oceňují nejvyšší kvalitu a jedinečný styl v souladu se světovými módními trendy. Již téměř 30 let působí na Polském trhu a má 50 salónů v Polsku, salóny v České republice a Maďarsku jak rovněž online obchod.

Více na kazar.com.

MódaObuv