000018400006 Adobe RGB | RESERVED Joyful 4

RESERVED Joyful
#EcoAware

000018470007 Adobe RGB | RESERVED Joyful 6

Nové trendy v eko stylu? Není problém. Reserved nově přináší kolekci jaro/léto 2020 vyrobenou z recyklovaných a organických materiálů.

RESERVED se soustředí nejen na nejžhavější módní trendy ze světových přehlídkových mol, ale především neustále pracuje na nových metodách výroby oblečení a doplňků ekologičtějším způsobem. To se provádí použitím inovativních technologických řešení založených mimo jiné na využívání spotřebního odpadu (například plastových lahví), uzavření výrobního cyklu, snižování spotřeby vody a energie a snížení emisí skleníkových plynů. Proto se na výrobu nejnovější kolekce použila jak organická, tak recyklovaná bavlna, stejně jako recyklovaný polyester, ekologická viskóza Lenzing TM EcoVero TM z eukalyptu, bukové a smrkové dřevo, materiál Lyocell-Tencel TM jemný pro kůži a Eastman Naia TM z dřevní buničiny – hypoalergenní materiál, který je měkký na dotek.

000018910003 Adobe RGB | RESERVED Joyful 8

Oblečení z této kolekce je vzdušné, což podtrhuje i jeho jednoduchý střih. Kolekce Joyful #EcoAware se nese v módních odstínech fialové a zelené (mátové a limetkové) stejně jako klasické bílé a béžové. Jednotné barevné schéma narušují jemné květinové potisky na šedém pozadí a abstraktní lineární vzor inspirovaný přírodou. Průhledný kabát, moderní košilové šaty, tričko s krátkým a vypovídajícím sloganem „I am Real“, bunda nebo dámský oblek jsou skvělými příklady toho, jak mohou být trendy šetrnější k životnímu prostředí.

V kampani ke kolekci RESERVED Joyful #Eco Aware na období jaro/léto 2020 září Naomi Chin Wing. Modelka pocházející z Trinidad a Tobago již několik let útočí z módních přehlídkových mol v Paříži a New Yorku a chlubí se portfoliem, které zahrnuje focení pro ty nejdůležitější módní časopisy. Nově je ambasadorkou nové linie Reserved, která ctí ekologické materiály a technologie.
Kolekce Joyful #EcoAware je součástí strategie ECO AWARE zavedené společností RESERVED, která podporuje udržitelný rozvoj. Prvními kroky značky byla výroba kolekcí označené značkou Eco Aware a uvedení kolekce Premium Sustainable.

000018280001 Adobe RGB | RESERVED Joyful 10

V letošním roce představí značka program For People For Our Planet, který si klade za cíl vyřešit problém ekologické výroby energie a řádného hospodaření s vodou, který má v příštích letech zajistit, aby 30% továren v jižní Asii pracovalo pod novými pravidly. Za tři roky bude podle plánu pokryto 100% denimových továren a do roku 2025 bude polovina oblečení značky Reserved vyrobena podle pravidel ECO AWARE. Díky programu For People For Our Planet sníží RESERVED svou uhlíkovou stopu až o 15%!

Společnost již nějakou dobu vede školení pro designéry v oblasti udržitelného designu, zřídilo se oddělení CSR a recyklují se kartonové obaly, v nichž jsou dodávány objednávky z online obchodu, které jsou následně znovu použity nebo recyklovány.

Kolekce Joyful #EcoAware Collection je k dispozici na prodejně Palladium a online na www.reserved.com

Pletené svetry v roce 2024: Žhavé trendy pro chladné dny

Udrží vás v teple, přidají osobitý styl a skvěle se vrství na ostatní kousky oblečení. Po jakých pletených svetrech sáhnout v roce 2024? Ať už hledáte ten pravý doprovod na chladná rána, celodenní nošení v práci nebo na elegantní večery, z aktuálních trendů si snadno...

MESSIKA představuje novou kolekci šperků Fiery

Značka MESSIKA představuje novou kolekci šperků Fiery Maison Messika představuje novinku, kolekci šperků „Fiery“ znamenající „ohnivý“. Tato kolekce, spojující nejnovější trendy s nadčasovou elegancí, je stvořena pro ty, kteří oceňují odvážné a výrazné designy....

ABOUT YOU ve spolupráci s Kamilou Šikl

ABOUT YOU ve spolupráci s Kamilou Šikl představují společnou kolekci v duchu bohémské letní nálady ABOUT YOU a známá influencerka Kamila Šikl představují 1. března 2024 svou první společnou kolekci jaro/léto 2024. Jednotlivé kousky jsou inspirované energickou jarní...
Reserved