000018400006 Adobe RGB | RESERVED Joyful 4

RESERVED Joyful
#EcoAware

000018470007 Adobe RGB | RESERVED Joyful 6

Nové trendy v eko stylu? Není problém. Reserved nově přináší kolekci jaro/léto 2020 vyrobenou z recyklovaných a organických materiálů.

RESERVED se soustředí nejen na nejžhavější módní trendy ze světových přehlídkových mol, ale především neustále pracuje na nových metodách výroby oblečení a doplňků ekologičtějším způsobem. To se provádí použitím inovativních technologických řešení založených mimo jiné na využívání spotřebního odpadu (například plastových lahví), uzavření výrobního cyklu, snižování spotřeby vody a energie a snížení emisí skleníkových plynů. Proto se na výrobu nejnovější kolekce použila jak organická, tak recyklovaná bavlna, stejně jako recyklovaný polyester, ekologická viskóza Lenzing TM EcoVero TM z eukalyptu, bukové a smrkové dřevo, materiál Lyocell-Tencel TM jemný pro kůži a Eastman Naia TM z dřevní buničiny – hypoalergenní materiál, který je měkký na dotek.

000018910003 Adobe RGB | RESERVED Joyful 8

Oblečení z této kolekce je vzdušné, což podtrhuje i jeho jednoduchý střih. Kolekce Joyful #EcoAware se nese v módních odstínech fialové a zelené (mátové a limetkové) stejně jako klasické bílé a béžové. Jednotné barevné schéma narušují jemné květinové potisky na šedém pozadí a abstraktní lineární vzor inspirovaný přírodou. Průhledný kabát, moderní košilové šaty, tričko s krátkým a vypovídajícím sloganem „I am Real“, bunda nebo dámský oblek jsou skvělými příklady toho, jak mohou být trendy šetrnější k životnímu prostředí.

V kampani ke kolekci RESERVED Joyful #Eco Aware na období jaro/léto 2020 září Naomi Chin Wing. Modelka pocházející z Trinidad a Tobago již několik let útočí z módních přehlídkových mol v Paříži a New Yorku a chlubí se portfoliem, které zahrnuje focení pro ty nejdůležitější módní časopisy. Nově je ambasadorkou nové linie Reserved, která ctí ekologické materiály a technologie.
Kolekce Joyful #EcoAware je součástí strategie ECO AWARE zavedené společností RESERVED, která podporuje udržitelný rozvoj. Prvními kroky značky byla výroba kolekcí označené značkou Eco Aware a uvedení kolekce Premium Sustainable.

000018280001 Adobe RGB | RESERVED Joyful 10

V letošním roce představí značka program For People For Our Planet, který si klade za cíl vyřešit problém ekologické výroby energie a řádného hospodaření s vodou, který má v příštích letech zajistit, aby 30% továren v jižní Asii pracovalo pod novými pravidly. Za tři roky bude podle plánu pokryto 100% denimových továren a do roku 2025 bude polovina oblečení značky Reserved vyrobena podle pravidel ECO AWARE. Díky programu For People For Our Planet sníží RESERVED svou uhlíkovou stopu až o 15%!

Společnost již nějakou dobu vede školení pro designéry v oblasti udržitelného designu, zřídilo se oddělení CSR a recyklují se kartonové obaly, v nichž jsou dodávány objednávky z online obchodu, které jsou následně znovu použity nebo recyklovány.

Kolekce Joyful #EcoAware Collection je k dispozici na prodejně Palladium a online na www.reserved.com

Ralph Lauren otevřel svou 1. prodejnu v České republice

Ralph Lauren otevírá první prodejnu u nás Společnost Ralph Lauren oficiálně otevřela svou první prodejnu Polo Ralph Lauren v České republice. Nový butik se nachází na Pařížské ulici v historickém centru Prahy a nabízí dámské i pánské kolekce Polo Ralph Lauren. Design...

MESSIKA představuje kolekci šperků „So Move“

MESSIKA představuje kolekci šperků „So Move“, spojující odvahu s moderní elegancí Kolekce So Move šperkařské značky Messika přináší nevídanou originalitu spojující výrazné kousky s ultrastylovými XL šperky. Ikonický model Uno, který dosud zaujal svými jemnými liniemi,...

NOVÁ KOLEKCE SPORTALM PŘIVOLÁVÁ KRÁSNÉ JARNÍ A LETNÍ DNY

NOVÁ KOLEKCE SPORTALM PŘIVOLÁVÁ KRÁSNÉ JARNÍ A LETNÍ DNY Na prosluněné dny a letní pohodu se po zimě těšíme všichni, a nová kolekce Sportalm plná barev přináší svěží energii do našich šatníků.Kolekci tvoří několik linií i limitovaná beachwear řada, kterou navrhla sama...
Reserved