Louis Vuitton představuje LV Pont 9, nový model, moderní a zároveň nadčasový

Fotografie Oliver Hadlee Pearch

Kabelka přes rameno LV Pont 9 je nejnovější interpretací nenuceného pařížského stylu v podání značky Louis Vuitton a nový symbol tradice špičkového řemeslného umění. LV Pont 9 je dokonalou volbou pro běžné denní i speciální příležitosti. Jméno nese po mostě Pont Neuf, jednom z nejstarších a nejznámějších mostů v Paříži, který se nachází naproti centrále značky Louis Vuitton.

ALICIA VIKANDER | LOUIS VUITTON LV PONT 9 4

ALICIA VIKANDER

LV Pont 9 je první vlaštovka z nové řady koženého zboží LV Pont 9. Sofistikovaný, klasický tvar kabelky se zaoblenými rohy ožívá v hladké, lehce vycpané teletině s exkluzivní kruhovou sponou Louis Vuitton Circle, jejíž předlohu z třicátých let minulého století v archívu oprášil a nově interpretoval Nicolas Ghesquière, umělecký ředitel dámských kolekcí Louis Vuitton. Spona se objevuje mimo samotného těla kabelky, kde funguje jako zámek, také na popruhu přes rameno.

CHLOE GRACE MORETZ | LOUIS VUITTON LV PONT 9 6

CHLOE GRACE MORETZ

Vnitřní prostor řešený z elegantně hladké barevné kůže je rozdělen na dvě praktické přih-rádky a dvě kapsy. Pečlivá pozornost věnovaná i těm nejmenším detailům je patrná i v klínové konstrukci samotné kabelky, díky které kabelka skvěle drží tvar a nabízí dostatek místa. Nechybí ani „skryté“ prvky, například nové magnetické zavírání ve tvaru kvítku Mon-ogram. Kabelka LV Pont 9 se nabízí v široké paletě úchvatných barevných odstínů. Kromě elegantní černé klasiky Noir a delikátní smetanové Crème jsou v nabídce i výrazné syté barvy: Summer Gold, která je jako exotický západ slunce; žensky koketní Rose Dahlia; a měkce snová Bleu Orage.

LEA SEYDOUX | LOUIS VUITTON LV PONT 9 8

LÉA SEYDOUX

Moderní, dokonale řemeslně zpracovaná kabelka LV Pont 9 se okamžitě po svém uvedení na trh zařazuje mezi klasiku značky Louis Vuitton s její 150 letou tradicí inovativního kožen-ého zboží.

O značce Louis Vuitton

Již od roku 1854 přináší Louis Vuitton světu jedinečný design, v němž se snoubí inovace a styl s tou nejlepší kvalitou. I dnes zůstává značka věrna duchu svého zakladatele Louise Vuittona. Ten, díky svým zavazadlům, taškám a doplňkům pro cestovatele, které byly stejně elegantní jako praktické, je považován i za zakladatele filosofie ‚umění cestování‘. Již od dnů Louise Vuittona se s příběhem značky pojí odvaha. Věrna tomuto odkazu značka Louis Vuitton pravidelně zve archi-tekty, umělce a designéry ke spolupráci na kolekcích ready-to-wear, bot, doplňků, hodinek, šperků a papírového zboží. Dokonalá kvalita produktů Louis Vuitton je důkazem péče, kterou značka věnuje řemeslnému zpracování.

Pletené svetry v roce 2024: Žhavé trendy pro chladné dny

Udrží vás v teple, přidají osobitý styl a skvěle se vrství na ostatní kousky oblečení. Po jakých pletených svetrech sáhnout v roce 2024? Ať už hledáte ten pravý doprovod na chladná rána, celodenní nošení v práci nebo na elegantní večery, z aktuálních trendů si snadno...

MESSIKA představuje novou kolekci šperků Fiery

Značka MESSIKA představuje novou kolekci šperků Fiery Maison Messika představuje novinku, kolekci šperků „Fiery“ znamenající „ohnivý“. Tato kolekce, spojující nejnovější trendy s nadčasovou elegancí, je stvořena pro ty, kteří oceňují odvážné a výrazné designy....

ABOUT YOU ve spolupráci s Kamilou Šikl

ABOUT YOU ve spolupráci s Kamilou Šikl představují společnou kolekci v duchu bohémské letní nálady ABOUT YOU a známá influencerka Kamila Šikl představují 1. března 2024 svou první společnou kolekci jaro/léto 2024. Jednotlivé kousky jsou inspirované energickou jarní...
LOUIS VUITTON