Louis Vuitton představuje LV Pont 9, nový model, moderní a zároveň nadčasový

Fotografie Oliver Hadlee Pearch

Kabelka přes rameno LV Pont 9 je nejnovější interpretací nenuceného pařížského stylu v podání značky Louis Vuitton a nový symbol tradice špičkového řemeslného umění. LV Pont 9 je dokonalou volbou pro běžné denní i speciální příležitosti. Jméno nese po mostě Pont Neuf, jednom z nejstarších a nejznámějších mostů v Paříži, který se nachází naproti centrále značky Louis Vuitton.

ALICIA VIKANDER | LOUIS VUITTON LV PONT 9 4

ALICIA VIKANDER

LV Pont 9 je první vlaštovka z nové řady koženého zboží LV Pont 9. Sofistikovaný, klasický tvar kabelky se zaoblenými rohy ožívá v hladké, lehce vycpané teletině s exkluzivní kruhovou sponou Louis Vuitton Circle, jejíž předlohu z třicátých let minulého století v archívu oprášil a nově interpretoval Nicolas Ghesquière, umělecký ředitel dámských kolekcí Louis Vuitton. Spona se objevuje mimo samotného těla kabelky, kde funguje jako zámek, také na popruhu přes rameno.

CHLOE GRACE MORETZ | LOUIS VUITTON LV PONT 9 6

CHLOE GRACE MORETZ

Vnitřní prostor řešený z elegantně hladké barevné kůže je rozdělen na dvě praktické přih-rádky a dvě kapsy. Pečlivá pozornost věnovaná i těm nejmenším detailům je patrná i v klínové konstrukci samotné kabelky, díky které kabelka skvěle drží tvar a nabízí dostatek místa. Nechybí ani „skryté“ prvky, například nové magnetické zavírání ve tvaru kvítku Mon-ogram. Kabelka LV Pont 9 se nabízí v široké paletě úchvatných barevných odstínů. Kromě elegantní černé klasiky Noir a delikátní smetanové Crème jsou v nabídce i výrazné syté barvy: Summer Gold, která je jako exotický západ slunce; žensky koketní Rose Dahlia; a měkce snová Bleu Orage.

LEA SEYDOUX | LOUIS VUITTON LV PONT 9 8

LÉA SEYDOUX

Moderní, dokonale řemeslně zpracovaná kabelka LV Pont 9 se okamžitě po svém uvedení na trh zařazuje mezi klasiku značky Louis Vuitton s její 150 letou tradicí inovativního kožen-ého zboží.

O značce Louis Vuitton

Již od roku 1854 přináší Louis Vuitton světu jedinečný design, v němž se snoubí inovace a styl s tou nejlepší kvalitou. I dnes zůstává značka věrna duchu svého zakladatele Louise Vuittona. Ten, díky svým zavazadlům, taškám a doplňkům pro cestovatele, které byly stejně elegantní jako praktické, je považován i za zakladatele filosofie ‚umění cestování‘. Již od dnů Louise Vuittona se s příběhem značky pojí odvaha. Věrna tomuto odkazu značka Louis Vuitton pravidelně zve archi-tekty, umělce a designéry ke spolupráci na kolekcích ready-to-wear, bot, doplňků, hodinek, šperků a papírového zboží. Dokonalá kvalita produktů Louis Vuitton je důkazem péče, kterou značka věnuje řemeslnému zpracování.

Ralph Lauren otevřel svou 1. prodejnu v České republice

Ralph Lauren otevírá první prodejnu u nás Společnost Ralph Lauren oficiálně otevřela svou první prodejnu Polo Ralph Lauren v České republice. Nový butik se nachází na Pařížské ulici v historickém centru Prahy a nabízí dámské i pánské kolekce Polo Ralph Lauren. Design...

MESSIKA představuje kolekci šperků „So Move“

MESSIKA představuje kolekci šperků „So Move“, spojující odvahu s moderní elegancí Kolekce So Move šperkařské značky Messika přináší nevídanou originalitu spojující výrazné kousky s ultrastylovými XL šperky. Ikonický model Uno, který dosud zaujal svými jemnými liniemi,...

NOVÁ KOLEKCE SPORTALM PŘIVOLÁVÁ KRÁSNÉ JARNÍ A LETNÍ DNY

NOVÁ KOLEKCE SPORTALM PŘIVOLÁVÁ KRÁSNÉ JARNÍ A LETNÍ DNY Na prosluněné dny a letní pohodu se po zimě těšíme všichni, a nová kolekce Sportalm plná barev přináší svěží energii do našich šatníků.Kolekci tvoří několik linií i limitovaná beachwear řada, kterou navrhla sama...
LOUIS VUITTON