Stefano Ricci představuje kolekci S/S 2020 
Na den králem

Luxusní značka Stefano Ricci v nové kolekci S/S 2020 oživuje sen stát se na den králem za pomoci dokonalého souladu siluet, geometrických tvarů a prvotřídních materiálů, které ztělesňují tu pravou kvalitu života. Maison skutečného luxusu, STEFANO RICCI, se i v této kolekci zaměřuje na ušlechtilé materiály a dokonalé, lehké a pohodlné střihy s odhodláním nabídnout moderní styl, který ocení muži napříč generacemi.

blank
Každý kousek kolekce S/S 2020 se svým vlastním způsobem nese ve stylu moderní elegance, od exkluzivních obleků s jemným proužkem a barevných svetrů až po mladistvé oděvy z ultra lehkého technického hedvábí. Každý kus v kolekci je mistrovským dílem, jehož nositel  se stává ztělesněním krásy a elegance. 
blank

Kolekce byla uvedena v královském paláci Reggia di Caserta, asi 40 km severně od Neapole. Charles of Bourbon měl představu o paláci, který je schopen konkurovat Versailles, ale byla to především vynalézavost jeho architekta Luigiho Vanvitelliho, který proměnil tento sen
ve skutečnost. A to ve formě komplexu obsahujícího 1200 pokojů a parku o 20 hektarech, s řadou rybníků a fontán vytvářejících vizuální hranice areálu.

“Všude je patrný velký důraz na detaily, ať už jde o mramorové řezy, zlaté zdobné detaily nebo dokonce i úhel, pod kterým se cesty linou ve svém přirozeném okolí.” uvádí Filippo Ricci, kreativní ředitel značky Stefano Ricci S.p.A., „V této harmonii panující rezidenci vytvořenou Bourbony, a dnes hrdém důkazu italského bohatství a uměleckého dědictví, nezůstalo nic náhodě.“

A stejně tak je tomu i v nové kolekci pro období jaro/léto 2020.

KOLEKCE S/S 2020 NA DEN KRÁLEMSTEFANO RICCI