CAPSULE KOLEKCE KOŽENÝCH DOPLŇKŮ MONTBLANC SARTORIAL CALLIGRAPHY

Nová kolekce kožených doplňků Montblanc vyobrazuje originální grafickou interpretaci kultovní značky Montblanc inspirovanou současnou kaligrafií.

Nadčasové a ikonické logo Montblanc bylo vždy synonymem pro kvalitní řemeslné zpracování, elegantní design a inovativní funkčnost. V nové originální interpretaci se logo stává symbolem pro sebevyjádření a městský styl. Charakteristický nápis Montblanc je na kolekci kožených doplňků Sartorial Calligraphy vyveden v ručně psané podobě, která stylově odkazuje na kaligrafické dědictví značky. Jakožto průkopník v kultuře psaní, přinášející inovace v oblasti technologie psacích potřeb už od roku 1906, Montblanc inspiruje generace kreativců a kaligrafiků k vyjádření sebe sama a vytváření vysoce expresivního písma.

124137 Backpack Dome Large Calligraphy 1837490 | Montblanc kolekce Sartorial Calligraphy 4

Reinterpretace loga Montblanc v bílé barvě vytištěná na černých kožených taškách a doplňcích v úpravě Saffiano dodává kolekci osobitý vzhled. Přesto, že nápis není nikdy zcela viditelný celý, estetika Montblanc je u každého kusu svými čistými liniemi, podšívkou s kaligrafickým motivem a chytrým vnitřním uspořádáním nezaměnitelná.

„Trend logománie devadesátých let je zpět a milovníci módy po celém světě nosí ikonická loga v ještě výraznějších a kreativnějších podobách. Okamžitě rozpoznatelné, logo Montblanc bylo pro novou capsule kolekci přepracováno a dostalo novou úpravu. Hravá a výrazná, oslavující sebevyjádření, naše nová vizuální identita kolekce je vytvořena pro ty, kdo rádi přepisují pravidla,“ říká Zaim Kamal, kreativní ředitel Montblanc.

124142 2 Pen Pouch Zip Top Calligraphy 1837502 | Montblanc kolekce Sartorial Calligraphy 6

Stylové vyjádření pro milovníky městské módy, velký batoh se zapínáním na zip a nastavitelnými ramenními popruhy zdobí kaligrafické logo Montblanc na přední straně. Portfolio taška na dokumenty je kreativním pojetím současného moderního společníka na obchodní schůzky či přednášky. Menší doplňky zahrnují peněženku na šest kreditních karet, peněženku na zip s prostorným uspořádáním na 12 kreditních karet, bankovek a mincí; vizitkovníky, pouzdro na 2 pera se zapínáním na zip a doplnitelný notebook.

Butik Montblanc, Pařížská 98/17, Praha 1
www.montblanc.com

Ralph Lauren otevřel svou 1. prodejnu v České republice

Ralph Lauren otevírá první prodejnu u nás Společnost Ralph Lauren oficiálně otevřela svou první prodejnu Polo Ralph Lauren v České republice. Nový butik se nachází na Pařížské ulici v historickém centru Prahy a nabízí dámské i pánské kolekce Polo Ralph Lauren. Design...

MESSIKA představuje kolekci šperků „So Move“

MESSIKA představuje kolekci šperků „So Move“, spojující odvahu s moderní elegancí Kolekce So Move šperkařské značky Messika přináší nevídanou originalitu spojující výrazné kousky s ultrastylovými XL šperky. Ikonický model Uno, který dosud zaujal svými jemnými liniemi,...

NOVÁ KOLEKCE SPORTALM PŘIVOLÁVÁ KRÁSNÉ JARNÍ A LETNÍ DNY

NOVÁ KOLEKCE SPORTALM PŘIVOLÁVÁ KRÁSNÉ JARNÍ A LETNÍ DNY Na prosluněné dny a letní pohodu se po zimě těšíme všichni, a nová kolekce Sportalm plná barev přináší svěží energii do našich šatníků.Kolekci tvoří několik linií i limitovaná beachwear řada, kterou navrhla sama...
Doplňkykolekce Sartorial CalligraphyMódaMontblanc