CAPSULE KOLEKCE KOŽENÝCH DOPLŇKŮ MONTBLANC SARTORIAL CALLIGRAPHY

Nová kolekce kožených doplňků Montblanc vyobrazuje originální grafickou interpretaci kultovní značky Montblanc inspirovanou současnou kaligrafií.

Nadčasové a ikonické logo Montblanc bylo vždy synonymem pro kvalitní řemeslné zpracování, elegantní design a inovativní funkčnost. V nové originální interpretaci se logo stává symbolem pro sebevyjádření a městský styl. Charakteristický nápis Montblanc je na kolekci kožených doplňků Sartorial Calligraphy vyveden v ručně psané podobě, která stylově odkazuje na kaligrafické dědictví značky. Jakožto průkopník v kultuře psaní, přinášející inovace v oblasti technologie psacích potřeb už od roku 1906, Montblanc inspiruje generace kreativců a kaligrafiků k vyjádření sebe sama a vytváření vysoce expresivního písma.

124137 Backpack Dome Large Calligraphy 1837490 | Montblanc kolekce Sartorial Calligraphy 4

Reinterpretace loga Montblanc v bílé barvě vytištěná na černých kožených taškách a doplňcích v úpravě Saffiano dodává kolekci osobitý vzhled. Přesto, že nápis není nikdy zcela viditelný celý, estetika Montblanc je u každého kusu svými čistými liniemi, podšívkou s kaligrafickým motivem a chytrým vnitřním uspořádáním nezaměnitelná.

„Trend logománie devadesátých let je zpět a milovníci módy po celém světě nosí ikonická loga v ještě výraznějších a kreativnějších podobách. Okamžitě rozpoznatelné, logo Montblanc bylo pro novou capsule kolekci přepracováno a dostalo novou úpravu. Hravá a výrazná, oslavující sebevyjádření, naše nová vizuální identita kolekce je vytvořena pro ty, kdo rádi přepisují pravidla,“ říká Zaim Kamal, kreativní ředitel Montblanc.

124142 2 Pen Pouch Zip Top Calligraphy 1837502 | Montblanc kolekce Sartorial Calligraphy 6

Stylové vyjádření pro milovníky městské módy, velký batoh se zapínáním na zip a nastavitelnými ramenními popruhy zdobí kaligrafické logo Montblanc na přední straně. Portfolio taška na dokumenty je kreativním pojetím současného moderního společníka na obchodní schůzky či přednášky. Menší doplňky zahrnují peněženku na šest kreditních karet, peněženku na zip s prostorným uspořádáním na 12 kreditních karet, bankovek a mincí; vizitkovníky, pouzdro na 2 pera se zapínáním na zip a doplnitelný notebook.

Butik Montblanc, Pařížská 98/17, Praha 1
www.montblanc.com

Pletené svetry v roce 2024: Žhavé trendy pro chladné dny

Udrží vás v teple, přidají osobitý styl a skvěle se vrství na ostatní kousky oblečení. Po jakých pletených svetrech sáhnout v roce 2024? Ať už hledáte ten pravý doprovod na chladná rána, celodenní nošení v práci nebo na elegantní večery, z aktuálních trendů si snadno...

MESSIKA představuje novou kolekci šperků Fiery

Značka MESSIKA představuje novou kolekci šperků Fiery Maison Messika představuje novinku, kolekci šperků „Fiery“ znamenající „ohnivý“. Tato kolekce, spojující nejnovější trendy s nadčasovou elegancí, je stvořena pro ty, kteří oceňují odvážné a výrazné designy....

ABOUT YOU ve spolupráci s Kamilou Šikl

ABOUT YOU ve spolupráci s Kamilou Šikl představují společnou kolekci v duchu bohémské letní nálady ABOUT YOU a známá influencerka Kamila Šikl představují 1. března 2024 svou první společnou kolekci jaro/léto 2024. Jednotlivé kousky jsou inspirované energickou jarní...
Doplňkykolekce Sartorial CalligraphyMódaMontblanc