Ošetření 24K zlatem světoznámé kosmetičky MIMI LUZON zažijete i v Praze

Pozitivní vliv pravého zlata na pleť je známý už od starověku, kdy si ho královna Kleopatra nanášela na obličej pro rozjasněný, zdravý a okouzlující vzhled. To inspirovalo proslulou kosmetičku hvězd z Izraele Mimi Luzon k vytvoření exkluzivních produktů a ošetření, bez kterých se dnes neobejde téměř žádná módní přehlídka či hollywoodská premiéra. Pravé 24K zlato nanáší v jemných plátech či prášku na pleť i rty. O jeho účincích se nyní můžete přesvědčit i vy sami, a to v pražském salonu krásy Femme studio v Maiselově ulici, kde je ošetření prováděno.

OŠETŘENÍ 24K ZLATEM KOSMETIČKY MIMI LUZON

Hana Olscher a Marcela Beranová se ve svém kosmetickém salonu Femme studio odlišují hlavně nabídkou služeb a spoluprací s průlomovými značkami korejské kosmetiky, na něž mají výhradní zastoupení i pro slovenský, rakouský a polský trh. Do jejich portfolia se před nedávnem přidala i celebritami oblíbená a na sociálních sítích velmi viditelná značka MIMI LUZON, která nese název podle své zakladatelky a kosmetičky světových hvězd.

OŠETŘENÍ 24K ZLATEM KOSMETIČKY MIMI LUZON

Kdo by neměl selfie ve zlaté pleťové masce, jako by nebyl. Své o tom ví také modelky Alessandra Ambrosio, Bar Rafaeli nebo Sofia Mechetner, které jsou věrnými fanynkami služeb i produktů značky MIMI LUZON. A není divu, po ošetření bude vaše pleť prokrvená, rozzářená a skvěle hydratovaná až po dobu deseti dnů. Kromě toho obnovuje buňky v bazální vrstvě pokožky, zlepšuje její pružnost a dokonce pomáhá léčit kožní infekce či akné. Jak ošetření přesně funguje? Nejdříve se na obličej nanese protivrásková korekční maska, na níž se následně obtisknou zlaté pláty. Po několikaminutovém působení se zlato rozmasíruje do pleti a vy můžete zazářit.

OŠETŘENÍ 24K ZLATEM KOSMETIČKY MIMI LUZON

Účinků a zážitků ze zlaté masky MIMI LUZON si však můžete užít nejen v kosmetickém salonu Femme studio, ale také v pohodlí domova. Veškeré produkty značky lze totiž zakoupit také na e-shopu salonu www.byfemme.czkde kromě masky najdete i velmi kvalitní pečující kosmetiku opřenou o 30letou zkušenost známé kosmetičky, aktivní složky a nejmodernější technologie. Novinkou je také zlatá maska na rty vytvořená ve spolupráci s modelkou Irinou Shayk, která jemným rtům poskytuje komplexní péči, podporu a pružnost.

Kosmetika