MARVEL X PANDORA

Pandora oznamuje novou vzrušující spolupráci s Marvel Cinematic Universe. Vstupte do akcemi nabitého světa superhrdinů, objevte jejich silné stránky a připravte se vrhnout do dobrodružství s vůbec první kolekcí MARVEL x Pandora. 

Kolekce šperků MARVEL x Pandora, plná ambicí, snů a akce, je inspirována kultovními postavami z MARVEL Universe, které nás učí, že skuteční hrdinové používají svou sílu, aby měnili život k lepšímu. Kolekci tvoří přívěsky, které představují každého z The Avengers v neuvěřitelně působivých designech symbolizujících nejen jejich osobnosti, ale také jejich hodnoty. 

PANDORA KOLEKCE MARVEL X PANDORA

Společnost Pandora úzce spolupracovala s umělci MARVEL, aby věrně zachytila, zač každý hrdina bojuje. Výsledkem řemeslného umění společnosti Pandora a využitím kovu, textury a glazury zpracované do nejmenších detailů je realistické ztvárnění oděvů hrdinů, jež vypadají jako pravé, přičemž každá postava je opatřena rytinou s výrokem, který je pro danou postavu typický a několika slovy vystihuje její silné stránky.

PANDORA KOLEKCE MARVEL X PANDORA

„Byli jsme fascinováni hrdinstvím, silou a zranitelností The Avengers. Tito hrdinové nám dodávají odvahu, abychom sebrali všechny své síly, aniž bychom skrývali své slabosti, a vytvořili svět, po kterém toužíme. Oslavování toho, co zastáváte, a prosazování věcí, které milujete – právě to spojuje vesmíry Marvel a Pandora.“

Kreativní ředitelé společnosti Pandora Filippo Ficarelli a Francesco Terzo

PANDORA KOLEKCE MARVEL X PANDORA

Vyjádřete svou lásku k MARVEL universe a ukažte světu, co vyznáváte, s kolekcí MARVEL x Pandora. Pandora věří v hrdiny. A co vy?

#Marvel x Pandora

PandoraŠperky Pandora