Ralph Lauren otevírá první prodejnu u nás

Společnost Ralph Lauren oficiálně otevřela svou první prodejnu Polo Ralph Lauren v České republice. Nový butik se nachází na Pařížské ulici v historickém centru Prahy a nabízí dámské i pánské kolekce Polo Ralph Lauren.

Design prodejny odráží bohatou architektonickou historii Prahy a kombinuje ji s jedinečným nábytkem, dekoracemi a uměleckými díly. Výsledkem je unikátní prostor v srdci města, který nese ikonický rukopis Ralph Lauren. Estetika prodejny odráží filozofii značky Polo Ralph Lauren, která kombinuje neformální klasiku s moderním a energickým nábojem.

Ralph Lauren otevřel svou první prodejnu v České republice

Nová pražská prodejna Polo Ralph Lauren je součástí cílené expanze a strategie „Next Great Chapter: Accelerate“, s níž Ralph Lauren Corporation rozšiřuje svou přítomnost v Evropě, Asii a Severní Americe. V České republice již značka působí prostřednictvím digitálního obchodu, outletů a velkoobchodních partnerů.

 Adresa prodejny:
Polo Ralph Lauren
Pařížská 26, Husova 240/5
110 00 Praha
Česká republika

Otevírací doba:
Pondělí – Sobota: 10.00 – 19.00
Neděle: 12.00 – 18.00

Telefon:
+420 220 199 405

Ralph Lauren otevřel svou první prodejnu v České republice

O společnosti RALPH LAUREN

Ralph Lauren Corporation dominuje globální scéně v designu, marketingu a distribuci luxusních lifestylových produktů. Nabízí širokou škálu v kategoriích od oblečení, přes obuv a doplňky, až po domov, parfémy a pohostinství. Již více než 50 let symbolizuje Ralph Lauren autentický a nadčasový styl, inspirovaný vizí lepšího života. Renomé a silná image značky vzešly z rozmanitosti produktů, značek a distribučních kanálů na mezinárodní úrovni. Portfolio značek, včetně Ralph Lauren, Ralph Lauren Collection, Ralph Lauren Purple Label, Polo Ralph Lauren, Double RL, Lauren Ralph Lauren, Polo Ralph Lauren Children a Chaps, patří mezi světovou špičku spotřebitelských značek.

Pro více informací navštivte ralphlauren.com.

Ralph LaurenMódaPolo Ralph Lauren