Vánoční kolekce třpytivých šperků PANDORA

Kolekce pro vánoční svátky 2021 jsou plné lesku a třpytu, která rozzáří každý okamžik. Pandora k příležitosti svátků a Vánoc uvádí dvě kolekce, Pandora Moments a kolekci Pandora Timeless. 
 
PANDORA KOLEKCE PRO VÁNOČNÍ SVÁTKY 2021

Třpytivý vzkaz pro každého, koho milujete

Oslavte o letošních Vánocích každé setkání se svými nejdražšími dokonalým dárkem, který vyjádří, co pro vás znamenají. Kolekce Pandora Timeless obsahuje klasické, ale rafinované styly, které vám umožní oslavit sváteční příležitost s nadčasovou elegancí.

Šperky z kolekce Timeless vynikají propracovanými detaily, jsou ručně dokončované, s inovativními výbrusy a výrazně zbarvenými modrými, zelenými a růžovými kameny, s nimiž je kolekce jedinečná a nadčasová. Tóny červené, zlaté a stříbrné barvy, které se v nich prolínají, symbolizují Vánoce a září tak jasně jako vaši nejbližší. Oslavte o letošních svátcích svá setkání šperky z kolekce Timeless, které si budou celý život opatrovat.

PANDORA KOLEKCE PRO VÁNOČNÍ SVÁTKY 2021

Darujte o letošních Vánocích Měsíc a hvězdy

Oslavte společné chvíle se svými nejdražšími o letošních Vánocích s dárky z kolekce Pandora Moments inspirovanými úchvatnou noční oblohou.

Abyste sváteční okamžiky výjimečně rozzářili, darujte šperky inspirované hvězdami, které symbolizují naděje, sny a kouzlo významných setkání s těmi nejbližšími. Každý šperk je zdoben ručně nanášenou glazurou a kamínky, které stvrdí tento vzácný dotek lásky. Ať šperk zakoupíte sobě pro radost, nebo jako dárek pro milovanou osobu, která dokáže rozjasnit váš život, pro každý váš příběh je kolekce Pandora Moments určena k tomu, aby zapůsobila a upoutala veškerou pozornost.

PANDORA KOLEKCE PRO VÁNOČNÍ SVÁTKY 2021

„Vánoce jsou většinou obdobím, kdy vynakládáte svůj čas a úsilí na výběr ideálních dárků pro své nejdražší. Letos je setkávání cennější než dříve, proto jsme se zaměřili na to, jak je důležité, aby se lidé sbližovali. Nové šperky oslavují kouzlo významných shledání rodin a přátel během svátečního období.“ Filippo Ficarelli a Francesco Terzo, kreativní ředitelé VP společnosti Pandora

PandoraŠperky