Zrodila se hvězda – novinka Beyond program od Miracletox

Korejská společnost Beauren Korea Inc představuje jedinečný kosmetický program domácí péče, který ve svých formulacích obsahuje patentované a inovativní biotechnologie, které velmi účinným způsobem, a to v kontrastu k běžně dostupné kosmetice, která funguje pouze na povrchu pleti, ovlivňuje pleť z hloubky, tedy z její bazální vrstvy. Beyond program domácí péče díky svým unikátním ingrediencím podporuje a zajišťuje tři následující funkce: liftingový efekt, zvýšení elasticity pleti a regenerace kožních buněk. Tyto tři cesty synergicky bojují proti již vzniklým vráskám a zároveň preventivně zabraňují tvorbě vrásek nových.

Společnost Beauren Korea Inc byla již od začátku založena s vizí, že jejich kosmetické technologie budou v souladu s docílením zdravé pleti. Kosmetické přípravky totiž fungují jedině na zdravé pleti, která disponuje fungující kožní bariérou a fungující kožní bariéra velmi úzce souvisí s adekvátním pH pleti, což všechno tento program ve svých formulacích obsahuje a tím pádem i zajišťuje. Na trhu se vyskytuje přemíra kosmetických produktů, ovšem většina z nich už z definice pracuje pouze na povrchu pleti a ačkoliv řada z nich může obsahovat aktivní látky, tak pokud se nedostanou hlouběji do pleti, nemají šanci svůj potenciál uplatnit. Je třeba si uvědomit, že dostat se neinvazivním způsobem do hluboké bazální vrstvy kůže není jednoduché a proto za technologií, která je obsažena v tomto kosmetickém programu, stojí roky vědecké práce, což bylo pro společnost Beauren Korea zásadní již od začátku. 

NOVINKA BEYOND PROGRAM OD MIRACLETOX

Řada žen, které zoufale řeší problémy s pletí, ať už jde o vrásky, pigmentové skvrny, nesjednocený tón pleti a další, se přestává orientovat v obrovském sortimentu všech různých biologicky aktivních kosmetických ingrediencí, tráví hodiny čtením zadních obalů a snaží se najít vyhovující produkt. Ovšem často se jim to nedaří několik let a kombinací velkého množství pečující kosmetiky si naopak přivodí zdravotní problémy, které je někdy obtížné zcela zredukovat bez kožního lékaře. Miracletox a jeho koncepce profesionální péče v salonech zastává spíše minimalistické přístupy k řešení kosmetických problémů, ale o to jsou účinnější, poněvadž obsažené ingredience zajišťují vstup do bazální vrstvy, odkud jsou procesy v kůži řízeny nejefektivněji. Všechny biologicky aktivní látky potom mají možnost zafungovat správně a co nejvíce účinně. Beyond program domácí péče zajišťuje stejně principy, jako již zmíněná péče profesionální a aplikace je tedy možná z pohodlí domova.  

Beyond program obsahuje tři typy produktů: tox ampule, masky a krém. Zřejmě může vyvstat otázka, co kombinace těchto produktů z hlediska jejich formulace zajišťuje. Jde především o liftingový program, který kromě zvýšení pružnosti pleti myslí i na imunitní systém kůže. Naprosto zásadní je, že v programu jsou obsažené látky, které jsou důležité pro správnou funkci kožní bariéry a udržují správné pH pleti. Tento mechanismus je třeba mít v pořádku, poněvadž jedině tak se může kosmetika uplatnit. Obrovskou devizou tohoto programu je technologie, které neinvazivní metodou dostává všechny aktivní látky do bazální vrstvy, kde dochází ke stimulaci blahodárných a korektivních procesů. To je zajištěno technologií Microspear, což zjednodušeně představuje hydrolyzované (rozložené) složky mořské houby. Po rozkladu  mořské houby dochází navíc k několika purifikačním (očišťujícím) procesům, kdy produktem jsou jehlovité útvary, kterým se říká mikroskopické jehly, nebo také mikrojehly. Ty penetrují k bazální vrstvě buněk, které stimulují, ale díky tomu mohou s těmito mikrojehlami a následně i prostory, které tyto jehly vytvořily, procházet k této bazální vrstvě i všechny další aktivní látky, které jsou v recepturách produktů v tomto programu obsažené. Důležitá je díky tomuto mechanismu  i rychlost, s jakou jsou aktivní látky do této hluboké vrstvy dodávány, což je přímo úměrné i rychlosti efektu, který můžeme na pleti spatřit. Korektivní procesy, rozjasnění, zjemnění textury pleti a mnoho dalších, jsou tedy díky této technologii vidět velmi rychle. 

NOVINKA BEYOND PROGRAM OD MIRACLETOX

Další otázka, která zřejmě vyvstane po objasnění technologie mikrojehel, směřuje patrně k několikrát zmíněným aktivním látkám, které se tak dostávají k bazální vrstvě. Všechny produkty obsahují řadu látek, které pleť zklidňují, fungují protizánětlivě a především se účastní udržování kožní bariéry. Hlavní funkcí tohoto programu je ovšem zvýšení pružnosti pleti, což spočívá především v obsahu kolagenu, konkrétně kolagenových peptidů. Originální molekula kolagenu je poměrně velkou bílkovinou. Pokud není rozložena na menší části, peptidy, nemá příliš velké šance se v pleti uplatit. Tento program ve svých produktech obsahuje především kolagen typu I a III, což jsou typy kolagenu, které jsou v pleti a má smysl je tedy v kosmetice používat. Důležité rovněž je, že v recepturách produktů jsou molekuly kolagenu menší, jde tedy o kolagenové peptidy (fragmenty kolagenového proteinu). Jedná se zhruba o stokrát menší molekuly nativního kolagenu, které umí vstoupit do buněk kůže a přináší jim stimulační informaci k produkci kolagenu v pleti. Na stejném principu, tedy principu informativním, pracuje i 12 peptidů, které jsou v produktech obsažené, jde totiž o látky, které se účastní buněčné signalizace, na jejímž konci může být například i zvýšení produkce elastinu, což je další podstatná část mezibuněčné hmoty v kůži, která redukuje vrásky. Elastická vlákna jsou totiž pružná v tahu, oproti vláknům kolagenu, která jsou v tahu pevná a je to právě vzájemně propojená síť elastických a kolagenních vláken, která zajišťuje zvýšení elasticity pleti, což je jedna ze základních funkcí tohoto programu, zmíněnou již v úvodním odstavci. V síti mezibuněčné hmoty, kde jsme již zmínili kolagen a elastin jsou ale také velice důležité molekuly vody a vlákna kyseliny hyaluronové, které rovněž velmi efektivně pružnost ovlivňují. V Beyond programu proto najdeme i nízkomolekulární kyselinu hyaluronovou, která se velmi silně účastní hydratace a zároveň také ceramidy, které tím, že podporují tukovou složku kožní bariéry, zabraňují vysychání a udržují vlhkost v pokožce, což rovněž přispívá k redukci vrásek. Unikátnost této řady spočívá i v tom, že myslí na imunitní systém kůže, což vidíme především v přítomnosti tzv. dračí krve, což je v podstatě míza z amazonského stromu Croton lechleri, která svou barvou krev připomíná, tvar semen pak připomíná draka – odtud označení „dračí krev“. Součástí dračí krve jsou silné antioxidanty, především flavonoly, ale také řada dalších alkaloidů a diterpenů. Aktivní látky v dračí krvi stimulují fibroblasty, tedy buňky, které produkují kolagen a elastin, mají veliký protizánětlivý efekt, udržují správné pH v kůži a pleť účinně tonizují. 

NOVINKA BEYOND PROGRAM OD MIRACLETOX

Je tedy vidět, že tento program respektuje přesně to, co si společnost Beauren Korea kladla za cíl už v době jejího vzniku, kdy akcentovala především zdravou pleť. Všímala si toho, že řada lidí pleť nemá zdravou a proto se zaměřila na vývoj účinných produktů, které jednak navozují zdraví pleti a zároveň účinně redukují všechny neduhy, které jsou spojené se zevním stárnutím kůže. Několik let se věnovala důkladnému výzkumu a za všemi produkty, tedy i za těmi z této řady Beyond programu domácí péče, stojí doložitelná fakta a klinické testy. Tímto programem zvyšuje dostupnost profesionální péče do pohodlí domova, kdy mají lidé k dispozici tyto profesionální hloubkové technologie vyzkoušet sami na sobě. Logickým a synergickým způsobem nastoluje to, co bylo řečeno již ze začátku, tedy velice efektivně zvyšuje pružnost pleti, její regeneraci a zejména zdraví, které je základním stavebním kamenem péče o pleť. 

HVĚZDNÁ PARTY V LONDÝNĚ: BRITISH VOGUE & TIFFANY & CO.

HVĚZDNÁ PARTY V LONDÝNĚ: BRITISH VOGUE & TIFFANY & CO. OSLAVUJÍ MÓDU A FILM NA EXKLUZIVNÍ "FASHION AND FILM"...

TIFFANY & CO. PŘEDSTAVUJE KOLEKCI ŠPERKŮ TIFFANY FORGE

ZNAČKA TIFFANY & CO. PŘEDSTAVUJE SVOU NEJNOVĚJŠÍ KOLEKCI ŠPERKŮ TIFFANY FORGE Značka Tiffany & Co. dnes...

Pandora kolekce Znamení zvěrokruhu a přátelství

ZNAMENÍ ZVĚROKRUHU A PŘÁTELSTVÍ & NOVÉ UNIKÁTNÍ STYLY Pandora uvádí na trh novou kolekci Moments s přívěsky, které...

SVATEBNÍ DEN BARBARY PALVIN A DYLANA SPROUSE S TIFFANY

SVATEBNÍ DEN BARBARY PALVIN A DYLANA SPROUSE S TIFFANY & CO.  CEGLÉDBERCEL, MAĎARSKO – 15. července, 2023. Tiffany...

MESSIKA představuje novou kolekci diamantových šperků

MESSIKA představuje novou kolekci diamantových šperků Designerka a zakladatelka šperkařského domu Valérie Messika...

Tiffany představuje ambasadorku Rosie Huntington-Whiteley

Tiffany & Co. oznamuje svou nejnovější ambasadorku Rosie Huntington-Whiteley Tiffany & Co. oznamuje svou...

BEYONCÉ ZÁŘILA S TIFFANY NA RENAISSANCE WORLD TOUR V LONDÝNĚ

BEYONCÉ ZÁŘILA S TIFFANY & CO. NA RENAISSANCE WORLD TOUR V LONDÝNĚ  LONDÝN, ANGLIE – 30. května, 2023. Tiffany...

Cartier kolekce Le Voyage Recommencé

Nová kolekce vysokého šperkařství Cartier Le Voyage Recommencé Nová kolekce vysokého šperkařství Le Voyage Recommencé...

Pandora Summer Stories – Letní příběhy

LETNÍ PŘÍBĚHY - HLEDEJTE SLUNCE S PANDOROU Pro milovníky slunce a snění je tu nová kolekce Pandora Moments Pandora...

Hvězdy září s Tiffany & Co. v Cannes

DUA LIPA, BENOIT MAGIMEL A JEANNE GOURSAUD ZÁŘÍ S TIFFANY & CO. NA 76. FILMOVÉM FESTIVALU V CANNES CANNES, FRANCIE...

HUBLOT VE SVÉ RODINĚ VÍTÁ JAKUBA STRACHA

EVERYBODY LISTEN. HUBLOT VE SVÉ RODINĚ VÍTÁ JAKUBA STRACHA ALIAS DJ NOBODYLISTEN Hublot mezi přátele své značky vítá...

Hodinky Hublot Spirit of Big Bang Sang Bleu

Hublot Spirit of Big Bang Sang Bleu Již sedmým rokem a třetím modelem hodinek Spirit of Big Bang Sang Bleu potvrzují...

Cartier představuje dvě letošní novinky

Cartier Pro hodinářský dům Cartier je čas cyklický, nikoliv lineární, jak je běžně vnímán. Tato jedinečná vize...

BVLGARI SERPENTI slaví 75. výročí

BVLGARI SERPENTI slaví 75. výročí Příběh hadí ikony BVLGARI SERPENTI se začal psát koncem 40. let 20. století a od té...

Letošní ročník Inhorgenta Munich 2023

Inhorgenta Munich 2023 Mnichov se již rozloučil s letošním tradičním veletrhem hodinek a šperků, aby napřímil své...

HODINKY CARTIER TANK FRANÇAISE SE NAVRACÍ DO ZÁŘE REFLEKTORŮ

HODINKY CARTIER TANK FRANÇAISE SE NAVRACÍ DO ZÁŘE REFLEKTORŮ Nadčasový model, nositel francouzského stylu a synonymum...

Hodinky Franck Muller Geneve Vanguard Snowflake

Hodinky Franck Muller Geneve Vanguard Snowflake Originalita značky Franck Muller je pro milovníky hodinek lákavá s...

HUBLOT a Shepard Fairey představují hodinky v Hollywoodu

HUBLOT a umělec Shepard Fairey se sešli v Hollywoodu a představili nové unikátní hodinky Luxusní švýcarská hodinářská...

Cartier – nová kolekce dámských hodinek

Cartier - nová kolekce dámských hodinek pro sezonu podzim zima

Společnost Beny představuje exkluzivní a originální šperky

Společnost Beny představuje exkluzivní a originální šperky Beny je klenotnictví, které v České republice působí...

Pletené svetry v roce 2024: Žhavé trendy pro chladné dny

Udrží vás v teple, přidají osobitý styl a skvěle se vrství na ostatní kousky oblečení. Po jakých pletených svetrech...

MESSIKA představuje novou kolekci šperků Fiery

Značka MESSIKA představuje novou kolekci šperků Fiery Maison Messika představuje novinku, kolekci šperků „Fiery“...

ABOUT YOU ve spolupráci s Kamilou Šikl

ABOUT YOU ve spolupráci s Kamilou Šikl představují společnou kolekci v duchu bohémské letní nálady ABOUT YOU a známá...

HVĚZDNÁ PARTY V LONDÝNĚ: BRITISH VOGUE & TIFFANY & CO.

HVĚZDNÁ PARTY V LONDÝNĚ: BRITISH VOGUE & TIFFANY & CO. OSLAVUJÍ MÓDU A FILM NA EXKLUZIVNÍ "FASHION AND FILM"...

BRAELLE uvádí novou kolekci v neodolatelně bílé

BRAELLE uvádí novou kolekci v neodolatelně bílé Po úspěšném debutu první kolekce Love Lace Noir, BRAELLE s radostí...

Ralph Lauren otevřel svou 1. prodejnu v České republice

Ralph Lauren otevírá první prodejnu u nás Společnost Ralph Lauren oficiálně otevřela svou první prodejnu Polo Ralph...

TIFFANY & CO. PŘEDSTAVUJE KOLEKCI ŠPERKŮ TIFFANY FORGE

ZNAČKA TIFFANY & CO. PŘEDSTAVUJE SVOU NEJNOVĚJŠÍ KOLEKCI ŠPERKŮ TIFFANY FORGE Značka Tiffany & Co. dnes...

MESSIKA představuje kolekci šperků „So Move“

MESSIKA představuje kolekci šperků „So Move“, spojující odvahu s moderní elegancí Kolekce So Move šperkařské značky...

Pandora kolekce Znamení zvěrokruhu a přátelství

ZNAMENÍ ZVĚROKRUHU A PŘÁTELSTVÍ & NOVÉ UNIKÁTNÍ STYLY Pandora uvádí na trh novou kolekci Moments s přívěsky, které...

SVATEBNÍ DEN BARBARY PALVIN A DYLANA SPROUSE S TIFFANY

SVATEBNÍ DEN BARBARY PALVIN A DYLANA SPROUSE S TIFFANY & CO.  CEGLÉDBERCEL, MAĎARSKO – 15. července, 2023. Tiffany...
Krása a zdravíMIRACLETOX