Oslava všech matek

Společnost Pandora vzdává v tento Den matek speciální hold všem, které milují jako mámy. Ať už je spojuje rodina, biologie, přátelství, zkušenost nebo vše dohromady, nová kolekce a kampaň ke Dni matek oslavují nespočet různých forem, v nichž se projevuje a rozvíjí mateřská láska, a sahají daleko za její tradiční chápání.

Na počest mateřské lásky byly do kolekcí Pandora Mother’s Day Moments a Timeless vloženy významy a poselství, které odrážejí dopad a vliv matek na naše životy.

Pandora - oslava všech matek, Den matek, Pandora, Šperky

Nové příběhy, nové řemeslné zpracování

Nové kousky z kolekcí byly pečlivě ručně vyrobeny, aby odrážely příběhy mateřské lásky. Elegantní stříbrný přívěsek s dvojitým závěsem, který je metaforou mateřské ochrany, zobrazuje vyříznuté srdce lemované po okrajích bílou umělou perletí z bioresinu. Jedná se o novou inovativní techniku, jejímž výsledkem jsou šperky, které dokonale přitahují pozornost.

Pandora - oslava všech matek, Den matek, Pandora, Šperky

Klasický náramek a náramek s hadím řetízkem jsou představeny s unikátním zapínáním zdůrazňujícím detailní řemeslné zpracování. Prolamované srdce propletené symbolem nekonečna symbolizuje věčnou lásku pro všechny typy matek.

Velkou součástí dědictví a identity značky Pandora je Pavé, které v této sezóně dostalo moderní podobu a výsledkem je tento úžasný prvek, který je pro Pandoru velmi specifický. Lineární zasazení s nejméně třemi řadami kamenů dává šperkům trojrozměrný efekt, přinášející třpyt z každého úhlu. Tato nová technika se objevuje na prstenech, náušnicích a náhrdelnících ze stříbra, 14karátového pozlacení a 14karátového růžového zlata.

Pandora - oslava všech matek, Den matek, Pandora, Šperky

Matka příroda

Stejně jako samotná Matka příroda je i láska mateřské postavy mocná a pečující. Nové kousky Timeless Herbarium tuto pečující lásku zrcadlí v nápadně krásných kouscích ze stříbra a jemných kamenů. Návrhy, které odrážejí siluety listů a okvětních lístků, byly vytvořeny s použitím různých brusů a tvarů kamenů, které tvoří třpytivé shluky rostlin a květů. Ať už jde o poutavý květinový prsten nebo náramek se složitými rostlinami rozkvétajícími kolem zápěstí, každý šperk je posilujícím vyjádřením toho, co znamená milovat a pečovat jako matka.

Den matekPandoraPandora - oslava všech matekŠperky