TĚLO DO PLAVEK, zn. Rychle

Vyzkoušejte oblíbený přístroj hollywoodských celebrit pro dokonalá těla

 
Léto je tu, ale vaše „summer body“ ještě tíží přebytečná kila z lockdownu? Pokud potřebujete doladit problémové partie do plavek a letních outfitů nebo toužíte vrátit čas a omládnout o pár let, a to pokud možno hned, máme pro vás dobrou zprávu. Objevte tajemství hollywoodských celebrit, kterým k dokonalým křivkám pomáhá převratná technologie přístroje s názvem EXISLIS, který dokáže velmi efektivně odbourávat tuk a vyhlazovat pokožku těla i obličeje v rekordně krátkém čase. Díky neustálým technologickým pokrokům je už dnes možné podstoupit neinvazivní liposukci i neinvazivní lifting obličeje pomocí přístrojové terapie, která nevyžaduje žádnou rekonvalescenci a je proto ideální i v létě.
TĚLO DO PLAVEK

Neuvěřitelně rychlé a efektivní výsledky technologie EXILIS využívá mnoho slavných krásek, například Kim Kardashian každý rok pravidelně absolvuje několik sezení na vyhlazení pokožky, zpevnění těla a odbourání podkožního tuku. Přístrojů, které slibují podobné výsledky je hodně, ale žádný nedosahuje takové efektivity jako unikátní kombinace ultrazvuku a radiofrekvence v technologii EXILIS ULTRA 360, která má viditelné výsledky již po jedné aplikaci. Pro dosažení nejlepších výsledků neinvazivního liftingu obličeje nebo neinvazivní liposukce se doporučují 4 sezení v odstupu jednoho týdne, ale i jedna terapie viditelně ubere tuk na nechtěných místech nebo ubere několik let z obličeje. Velkou výhodou je i to, že se ošetření dá podstoupit kdykoliv během roku a nepotřebuje žádnou rekonvalescenci. Takže pokud potřebujete vyměnit „lockdown body“ za „summer body“, je teď na terapii s Exilis nejlepší čas.

TĚLO DO PLAVEK
Jak tento zázrak funguje? Jedná se o jedinou simultánní kombinaci monopolární radiofrekvence a ultrazvuku se zbrusu novou 360° technologií, která dokáže vrátit tváři i tělu mladistvý vzhled a vytvarovat ladné křivky. V průběhu terapie dochází nejen k omlazení pokožky a obnovení kolagenových vláken, ale i k odstranění podkožního tuku a výsledky se dostavují okamžitě – pokožka se napíná a vyhlazuje a tukové polštářky se zmenšují. Exilis dokáže vyladit vaše křivky k dokonalosti, dá se použít na obličej a téměř celé tělo, a poradí si i s problémovými partiemi jako jsou boky, vnitřní stehna, kolena, tzv. madla lásky, břicho, ruce, podbradek, povislá víčka atd. Ošetření je vhodné pro ženy i pro muže a je již dostupné i v České republice, jeho skvělé účinky můžete vyzkoušet v Inka Beauty Clinic v Pařížské ulici. 
 
Pařížská 7, Praha 1
@inka_beauty_clinic
EXILISKrása a zdravíLétoTĚLO DO PLAVEK