Charitativní galavečeře Nadačního fondu Be Charity

V důstojných dvoraně Národního muzea se ve středu 16. června 2021 konala v pořadí už čtvrtá charitativní galavečeře. Výtěžek 4 744 000 korun podpoří tři specializovaná nemocniční oddělení orientující se na děti.

Zakladatelka Nadačního fondu Be Charity Barbara Nesvadbová bezprostředně po skončení večera řekla: „Jsem nesmírně šťastná, že máme tolik blízkých donátorů, kterým není lhostejný život ostatních..“

CHARITATIVNÍ GALAVEČEŘE NADAČNÍHO FONDU BE CHARITY

Hosté měli možnost se zapojit do dražby unikátních předmětů a zážitků – mezi ty nejatraktivnější patřily série pěti fotografií Jana Saudka s topmodelkou Hanou Soukupovou focené pro časopis Vogue na jaře 2019, obraz Martina Krajce Girl and Kiss, fotografie šéfa Pražského kulinářského institutu a moderátora Romana Vaňka, který po třeceti letech otevřel své archivy a věnoval fotografii Václava Havla s Mickem Jaggerem ze srpna 1990, nebo obraz Pasty Onera Thief. Zájem byl také o dražené zážitky – o privátní koncert harfistky Jany Bouškové.

CHARITATIVNÍ GALAVEČEŘE NADAČNÍHO FONDU BE CHARITY

Moderátorem večera byl herec Marek Vašut. Na klavír zahrál světoznámý pianista Ivo Kahánek, zazpívali sopranistka Olga Jelínková a operní pevěc Adam Plachetka.

Výtěžek do poslední koruny podpoří tři specializovaná nemocniční oddělení – oddělení akutní dětské rehabilitace FN Motol Prof. PaedDr. Pavla Koláře, Ph.D., Centrum dětské plastické chirurgie Kliniky plastické chirurgie ve Fakultní nemocnici Královské Vinohrady Prof. MUDr. Andreje Sukopa, Ph.D., a Perinatologické centrum Gynekologicko-porodnické kliniky U Apolináře Prof. MUDr. Antonína Pařízka, CSc.

CHARITATIVNÍ GALAVEČEŘE NADAČNÍHO FONDU BE CHARITY

Zvláštní poděkování patří všem partnerům charitativní galavečeře, kterými byly: Národní muzeum, společnost Technistone, Zatiší Catering, výrobce vín Moët & Chandon a vinařství Johann W, které hostům poskytlo svá vína k jednotlivým chodům celé slavnostní večeře. O výzdobu se postaral e-shop a půjčovna nevšedního nábytku Eterle.

Be CharityCharitaCHARITATIVNÍ GALAVEČEŘE NADAČNÍHO FONDU BE CHARITYGalavečer