Petra Balvínová představuje svoji novou značku BALVIN

Vyhledávaná česká módní návrhářka Petra Balvínová uvádí novou exkluzivní módní značku. Bezsezonní kolekci luxusních, rafinovaně ženských a nadčasových šatů můžete nově koupit i v e-shopu.

Praha (3. listopadu, 2022) – Pod novou značkou BALVIN vzniká v ateliéru Petry Balvínové řada luxusních nadčasových šatů, které si trvale uchovávají svou hodnotu. Značku, která nosí jméno své zakladatelky, staví Petra na nejžádanějších střizích léty ověřených ateliérem TIQE by Petra Balvínová, kde vznikají modely šité výhradně na míru pro omezený počet zákaznic. Modely nové značky BALVIN budou okamžitě k dostání, a to i na e-shopu www.balvin.store od 3. listopadu 2022, kdy byla značka oficiálně představena v prostorách krásné Winternitzovy vily v Praze.

Petra Balvínová představuje značku BALVIN

Všechny modely luxusní kolekce šatů BALVIN jsou pečlivě navržené a dokonale propracované do posledního detailu. Stylové šaty šité v České republice vyhovují požadavkům diplomatické etikety. Nabízejí precizní krejčovské zpracování, při němž se pozornost věnuje těm nejmenším detailům, jako jsou lemované zipy, hedvábné švy nebo ruční přišití etikety. Klasické čisté linie jsou ozvláštněny nápaditými výraznými detaily, které dodávají šatům osobitost, aniž narušují jejich vysoce elegantní vyznění.

Petra Balvínová představuje značku BALVIN

Nová značka těží z dlouholetých zkušenosti s navrhováním šatů, které jsou pohodlné, praktické, působí vysoce luxusně a zároveň sluší každé postavě. Lichotivé a zároveň pohodlné střihy přidávají siluetě na ladnosti a opticky ji zeštíhlují. „Raglánový střih zužuje hrudník a celkově horní polovinu těla, takže žena nikdy nepůsobí mohutně. Zároveň opticky srovná ramena. Důmyslné provedení sukně se sklady a speciálně ušité rukávy zase zeštíhlují boky, a postava tak získává dokonale proporční siluetu. BALVIN má pro střihy vlastní, patnáct let zdokonalovanou konstrukční síť, která nejlépe vystihuje míry a proporce skutečných žen,“ popisuje své modely Petra Balvínová.

Petra Balvínová představuje značku BALVIN

Důraz je kladen na látky, které musí vždy působit příjemně na dotek. Šaty mají kapsy a rukávy se dají pohodlně vyhrnout. Jemné gumičky je pak udrží na místě, což ocení každá pracující žena. Elastický materiál některých modelů se přizpůsobí tělu, šifonové šaty zase na sobě skoro necítíte. Dojem volnosti a pohodlí je zásadní pro pocit sebevědomí a jistoty.

Šaty jsou navíc střiženy výrazně slušivě a s rafinovanou ženskostí, ale neukazují víc, než by bylo vhodné třeba i při návštěvě britského krále. Jejich majitelka tak vždy působí trochu tajemně a příjemně sebejistě. Barevná paleta modelů podporuje hezký tón pleti. Šaty BALVIN tvoří nadčasový a trvalý základ šatníku každé úspěšné a sebevědomé ženy, která chce chytrým a nevtíravým způsobem podtrhnout svoji jedinečnost.

Petra Balvínová představuje značku BALVIN

Cena šatů BALVIN se bude pohybovat od 24 000 do 31 000 Kč, k dispozici zatím bude devět různých střihů ve třech velikostech (36, 38 a 40). V případě zájmu značka nabízí i personalizované úpravy vybraného modelu.

www.balvin.store

Pletené svetry v roce 2024: Žhavé trendy pro chladné dny

Udrží vás v teple, přidají osobitý styl a skvěle se vrství na ostatní kousky oblečení. Po jakých pletených svetrech sáhnout v roce 2024? Ať už hledáte ten pravý doprovod na chladná rána, celodenní nošení v práci nebo na elegantní večery, z aktuálních trendů si snadno...

MESSIKA představuje novou kolekci šperků Fiery

Značka MESSIKA představuje novou kolekci šperků Fiery Maison Messika představuje novinku, kolekci šperků „Fiery“ znamenající „ohnivý“. Tato kolekce, spojující nejnovější trendy s nadčasovou elegancí, je stvořena pro ty, kteří oceňují odvážné a výrazné designy....

ABOUT YOU ve spolupráci s Kamilou Šikl

ABOUT YOU ve spolupráci s Kamilou Šikl představují společnou kolekci v duchu bohémské letní nálady ABOUT YOU a známá influencerka Kamila Šikl představují 1. března 2024 svou první společnou kolekci jaro/léto 2024. Jednotlivé kousky jsou inspirované energickou jarní...
BALVINMódaPetra BalvínováPetra Balvínová představuje značku BALVIN