PŘICHÁZÍ CAFÉ BY TRETTER’S – NOVÝ KONCEPT A SPLNĚNÝ SEN BARMANSKÉ LEGENDY MICHALA TRETTERA

Česká barmanská legenda a pokračovatel rodinné tradice Michal Tretter představuje svůj nejnovější projekt CAFÉ BY TRETTER’S.  Do Prahy přináší oblíbený koncept známý ze světových metropolí, tzv. café-bar.

PŘICHÁZÍ CAFÉ BY TRETTER’S, MICHAL TRETTER, Cafe

Michal Tretter je pokračovatelem v budování rodinné značky TRETTER’S, která má 90ti letou gastronomickou tradici. Po 30 letech v oboru si začal plnit jeden ze svých snů, kterým bylo vlastnit kavárnu, a bylo logickým krokem dát jí jméno TRETTER’S. S tímto projektem se ovšem rozhodl jít ještě dál, a vytvořit rovnou celou síť kaváren ve stejném familiárním Tretter stylu.

„Čtyři generace naší rodiny TRETTER svou prací vypěstovaly z jedné malé restaurace vyhlášenou značku. S láskou, se ctí, vytrvalostí a vysokou profesionalitou, která je naší rodině vlastní,“ říká Michal Tretter. „Své sny plníme nejen sobě, ale i našim hostům.“

PRICHAZI CAFE BY TRETTERS 5 | PŘICHÁZÍ CAFÉ BY TRETTER’S 1

Posláním kaváren Café by Tretter’s je poskytovat hostům prémiový servis v exkluzivním prostředí. Jeho snahou bylo v rušném městě vytvořit oázu klidu, která slouží jako stylové místo pro setkávání. V Café by Tretter’s můžete strávit celý den, od ranní kávy, přes obchodní jednání, odpolední posezení, až po večerní drink. Podniky jsou inspirované tradicí café – barů z evropských metropolí.

PŘICHÁZÍ CAFÉ BY TRETTER’S, MICHAL TRETTER, Cafe
Nové CAFÉ BY TRETTER’S najdete ve 2. patře OC Nový Smíchov v Praze. Obchodní centra jsou známá svou velkou koncentrací návštěvníků, ruchem a energií. Café by Tretter’s je oázou klidu a pohody.
 
@cafebytretters