Řekněte ANO v hotelu The Mozart Prague

Hotel The Mozart Prague s nádhernou barokní architekturou a malebnými nádvořími, nacházející se v samém srdci Prahy, je tím nejromantičtějším místem pro Vaši svatbu, pro Váš jedinečný den. Toto místo vedle slavného Karlova mostu s dechberoucími výhledy na řeku a Pražský hrad se stalo dějištěm nesčetných kouzelných milostných příběhů a nepochybujeme, že i Váš příběh zde bude mít šťastný začátek.

Prostory hotelu The Mozart Prague se mohou v den Vaší svatby stát pouze Vaším palácem, a Vy, společně s Vašimi blízkými, si budete moci vychutnat jedinečný pocit soukromí a exkluzivity, a strávit svůj den nerušeně po svém, stejně tak jako Wolfgang Amadeus Mozart, který nazýval toto místo domovem, když zde pobýval jako host knížete Pachty. Mozart zde složil K. 509 Šest německých tanců. Pokud budete chtít, můžete si na ně během Vaší svatby zatančit v romantické atmosféře hotelových nádvoří. 

Ať už máte rádi jakoukoli hudbu a styl, velikost hotelu je ideální pro svatbu až 100 osob, a lze si jej zarezervovat celý privátně. Nabízí se tak skvělá příležitost kompletně přizpůsobit toto historické místo tématu Vašeho speciálního dne.

Řekněte ANO v hotelu The Mozart Prague

V pohodlí hotelových pokojů se budete cítit jako v zámeckých komnatách, kde budete moci odpočívat, připravovat se, i slavit před i po Vašem pohádkovém dni.

Díky speciálnímu pohoštění, které pro Vás na míru se svým týmem připraví šéfkuchař Marek, se budete cítit jako aristokrati. Žádné přání nezůstane nevyslyšeno, a jídlo pro Vaši svatbu bude zajištěno dle Vašeho přání v té nejvyšší kvalitě. 

Řekněte ANO v hotelu The Mozart Prague

 Zatímco se budete připravovat na svůj slavnostní den, Vaši hosté si mohou vychutnat umění, historii a atmosféru Prahy, které najdou doslova na prahu hotelu. Mohou se sami procházet po městě nebo jednoduše požádat kolegy na recepci, aby zařídili prohlídku s průvodcem, vstupenky na koncert nebo jakoukoliv jinou zajímavou aktivitu. Po návratu do hotelu jim i Vám bude k službám celý hotelový tým, aby se jejich i Váš pobyt stal nejen nezapomenutelnou vzpomínkou na Vaši svatbu, ale i na úžasný zážitek, který si Vy i Vaši hosté budete pamatovat po zbytek svého života.

Generální ředitel hotelu Stefan Randström, říká: „Já i můj tým rádi nabízíme našim hostům tento krásný hotel. Zvláště nás těší, když se páry rozhodnou oslavit svatbu s námi. Toto jejich rozhodnutí oživuje ducha našeho historického paláce, který byl vždy plný radosti a štěstí. Přijdete jako hosté, ale odcházíte jako přátelé a rodina.

Pletené svetry v roce 2024: Žhavé trendy pro chladné dny

Udrží vás v teple, přidají osobitý styl a skvěle se vrství na ostatní kousky oblečení. Po jakých pletených svetrech sáhnout v roce 2024? Ať už hledáte ten pravý doprovod na chladná rána, celodenní nošení v práci nebo na elegantní večery, z aktuálních trendů si snadno...

MESSIKA představuje novou kolekci šperků Fiery

Značka MESSIKA představuje novou kolekci šperků Fiery Maison Messika představuje novinku, kolekci šperků „Fiery“ znamenající „ohnivý“. Tato kolekce, spojující nejnovější trendy s nadčasovou elegancí, je stvořena pro ty, kteří oceňují odvážné a výrazné designy....

ABOUT YOU ve spolupráci s Kamilou Šikl

ABOUT YOU ve spolupráci s Kamilou Šikl představují společnou kolekci v duchu bohémské letní nálady ABOUT YOU a známá influencerka Kamila Šikl představují 1. března 2024 svou první společnou kolekci jaro/léto 2024. Jednotlivé kousky jsou inspirované energickou jarní...
Řekněte ANO v hotelu The Mozart PragueThe Mozart Prague