Reserved vítá rok 2021 plný naděje a nových začátků kolekcí Age of Aquarius

Vstup do nového roku přináší naději, nová předsevzetí, ale také v nás vyvolává zvědavost o naší budoucnosti plné snů a krásných vizí. Nová kolekce Reserved je právě taková. Na jedné straně jemná a pečlivě propracovaná, na druhé straně odrážející realitu a praktické aspekty života.

RESERVED KOLEKCE AGE OF AQUARIUS

Inspirací pro kolekci Age of Aquarius byla legenda o rybáři a mořské panně a střet dvou světů: praktického, věcného a éterického, něžného. Je to příběh plný kontrastů a protikladů, které se navzájem přitahují. Podle pohádky slibuje mořská panna, že rybáře provede bezpečnými námořními cestami a ochrání ho před nebezpečím. Rybář, přestože má vždy pragmatický přístup, se tímto slibem nechává unést. 

Małgosia Bela, která již s Reserved několikrát spolupracovala, září v kampani ke kolekci Age of Aquarius. Za objektivem fotoaparátu stály Magda Wunsche a Agnieszka Samsel.

RESERVED KOLEKCE AGE OF AQUARIUS

Barevná paleta kolekce odkazuje na chladnou zimní mořskou krajinu s mrazivě modrou vodou a oblohou, pískem v křídovém odstínu a mořskou pěnou v barvě slonové kosti. Struktury zvolených materiálů odrážejí vlastnosti podmořského světa, korálů, skal a perel. Z této jemné estetiky vzniklo oblečení, které je pohodlné a funkční, ale také plné překvapivých detailů a moderních řešení. Mezi jemnými a praktickými kousky najdeme světle modrý kabát inspirovaný rybářskou bundou, vanilkovou mikinu s kapucí nebo trendy „shacket“, hybrid mezi vlněnou košilí a lehkou bundou. K vrškům v kolekci nechybí ani kalhoty, nepřehlédnutelným kouskem jsou lacláče připomínající rybářské kalhoty díky charakteristickým kapsám a sponám. Tyto prvky jsou v kolekci bok po boku s jemnými až dokonce průhlednými romantickými šaty se zvlněnou látkou v pase, sukní s širokým volánem, halenkou s výrazným ozdobným límcem a rolákem z materiálu připomínajícího mořskou pěnu. Kolekci doplňují také jemné svetry a pletené kalhoty.

RESERVED KOLEKCE AGE OF AQUARIUS

Doplňky nás vezmou na cestu do hlubin moře. Prostředí mořské panny se stalo inspirací například pro ručně pletenou perlovou kabelku ve tvaru korálu, perleťové vlasové sponky a řetízek na brýle, hedvábný šátek s originálním potiskem s motivy podmořského světa. Celou kolekci završují praktické doplňky jako jsou vysoké holínky, boty v loveckém stylu nebo taška inspirovaná námořnickým vakem.

Kolekce je dostupná jen online na reserved.com.

MódaMóda ReservedReserved