RESERVED představuje hlavní letní kolekci plnou kontrastů, které se přitahují

Na jedné straně klasické nadčasové střihy a hladké textury. Na druhé straně moderní výřezy, volány a neskutečné, digitálně vytvořené potisky. Vše v odstínech letních sorbetů. Tóny malinové, jahodové, borůvkové, pomerančové a exoticky zelené jako vystřižené z fotek z dovolené v srdci přírody. Letní kolekce Reserved kombinuje kontrasty k dosažení stylu v perfektní harmonii.

RESERVED představuje hlavní letní kolekci

Lehkost léta najdeme v úsporných střizích obleků nebo šatů, geometrických průstřizích v pase, tenkých ramínkách i ozdobných peříčkách, kterými jsou zakončeny okraje manžet nebo lem minisukně. Značka boří stereotyp předvídatelného formálního oblečení tím, že ho nabízí v řadě intenzivních odstínů, jako je neonově korálová nebo elektrizující fialová. Jednořadé sako, kalhoty z pomačkaného materiálu, dvouřadé košilové šaty nebo komplet se zkráceným sakem tvoří energický letní základ. Doplnit ho lze modely s motivem havajského ibišku, úplety s nepravidelnými vzory v duhových barvách, nebo originálními potisky, které jsou v této kolekci výsledkem experimentů s fotografiemi květin a invertováním barev v grafickém programu. Na řadu přichází také asymetrie plná volánů a zajímavých geometrických řešení, například u výstřihů.

RESERVED představuje hlavní letní kolekci

Přestože se jedná o letní kolekci, je perfektní i na nošení ve více vrstvách. Květinový upnutý overal vypadá perfektně jak sólo, tak s volnou košilí a je to dobrý základ pro originální stylové experimenty.  Stejně jako šaty s výstřihem do V, které se dají nosit přes fialovou halenku s volánky, nebo krátký oranžový top s dlouhou sukní, doplněný růžovou bundou. Výrazné barvy se vzájemně doplňují, ladí s trendem dopaminového oblékání. Podobné designové prvky spojují módní kousky kolekce, které jsou perfektní, jak do práce, tak na dovolenou. Vše záleží na kontextu a interpretaci. S letní kolekcí Reserved můžete být elegantní a můžete být i ležérní.

RESERVED představuje hlavní letní kolekci

Za pozornost stojí detaily: řetízkové ozdoby ve stylu 90. let, ozdobná peříčka, šperky překvapivých tvarů nebo i způsob zavazování ramínek zejména na zádech – například u tyrkysových upnutých šatů.

Fotografie k letní kampani, jejíž tváří je polská modelka Małgosia Bela, pořídila dvojice Frankiewicz & Różniata. V syrových, skalnatých přímořských krajinách a stylingem Eweliny Gralak se letní kolekce stává ještě výraznější, překvapivá a plná elegantní a nekompromisní ženskosti.

Ralph Lauren otevřel svou 1. prodejnu v České republice

Ralph Lauren otevírá první prodejnu u nás Společnost Ralph Lauren oficiálně otevřela svou první prodejnu Polo Ralph Lauren v České republice. Nový butik se nachází na Pařížské ulici v historickém centru Prahy a nabízí dámské i pánské kolekce Polo Ralph Lauren. Design...

MESSIKA představuje kolekci šperků „So Move“

MESSIKA představuje kolekci šperků „So Move“, spojující odvahu s moderní elegancí Kolekce So Move šperkařské značky Messika přináší nevídanou originalitu spojující výrazné kousky s ultrastylovými XL šperky. Ikonický model Uno, který dosud zaujal svými jemnými liniemi,...

NOVÁ KOLEKCE SPORTALM PŘIVOLÁVÁ KRÁSNÉ JARNÍ A LETNÍ DNY

NOVÁ KOLEKCE SPORTALM PŘIVOLÁVÁ KRÁSNÉ JARNÍ A LETNÍ DNY Na prosluněné dny a letní pohodu se po zimě těšíme všichni, a nová kolekce Sportalm plná barev přináší svěží energii do našich šatníků.Kolekci tvoří několik linií i limitovaná beachwear řada, kterou navrhla sama...
LETNÍ KOLEKCEMódaReservedRESERVED představuje hlavní letní kolekci