20190729 SHOT 09 085 150 RGB | Salvatore Ferragamo Sváteční kampaň 2019 1

Salvatore Ferragamo představuje sváteční kampaň 2019

Join the movement

Praha, 18. listopadu – Tuto sváteční sezónu zve Salvatore Ferragamo k její oslavě speciální kampaní i kolekcí. Umělecky stylizovaná choreografie kampaňového videa odkrývá moderního kolekci ready-to-wear v monochromatické paletě doplněnou o hravé doplňky ve výrazných barvách. Odvážné taneční pohyby v kampani dokazují flexibilitu a všestrannost kolekce. Ta byla navržena tak, aby umožnila každému procházet životem energicky a s elegancí.

20190729 SHOT 05 314 150 RGB | Salvatore Ferragamo Sváteční kampaň 2019 3

Kreativní ředitel Paul Andrew říká: „Skutečný luxus musí především podpořit život. Proto se Salvatore Ferragamo věnuje tvorbě obuvi, oděvů a doplňků, které nejenže vypadají krásně, ale také jsou dokonale funkční. V tomto slavnostním období jsme chtěli zdůraznit radost z oděvů, které umožňují volný pohyb bez námahy – i proto jsme pro komunikaci zvolili tanec. Díky volbě klasických tónů černé s akcentem stříbrné a bílé vkombinaci sbarevnými doplňky, které celou kolekci perfektně doladily, jsme se mohli opravdu zaměřit na kvalitu řemeslného zpracování. Výsledkem je moderní kolekce plná elegance a energie, která se dá nosit ve volný čas, do práce i na večerní příležitosti – oblečení a boty pro tanec životem. “

20190729 SHOT 03 153 150 RGB | Salvatore Ferragamo Sváteční kampaň 2019 5
FerragamoHoliday19 DigitalHub SHOT 02 146 150 RGB | Salvatore Ferragamo Sváteční kampaň 2019 7

Dámská kolekce představuje kabáty, bundy, sukně, overaly a šaty v inkoustově zbarvené kůži a hedvábí, které jsou doplněny jemnými odlesky ozdobných kamínků, flitrů a stříbrných tónů. Šátky kolekce jsou zdobené barevnými maxi květinovými potisky, které vytvářejí okouzlující přírodní kaleidoskop. Sezónní doplňky jako nápadně zbarvené lodičky nebo kabelka Trifolio dodávají kolekci energický náboj.

20190729 SHOT 02 047 150 RGB | Salvatore Ferragamo Sváteční kampaň 2019 9

Pánská kolekce nabízí velmi luxusní výběr oblečení a doplňků pro moderní městský život. Základem této speciální kolekce je klasický model obuvi oxford Tramezza, který tentokrát získal upgrade prostřednictvím vysoce technologického silikonového povrchu. Nový model tašky, která zaujme výjimečným materiálem jelení kůže a špičkovým řemeslným zpracováním, je perfektním každodenním doplňkem, který je krásný i funkční. K dispozici je v černé a měděné barvě. Perfektní pánský outfit snadno doladí jeden z pásků kolekce, které jsou nabízeny ve stejných odstínech.

Kolekce Holiday se stane ústředním motivem výloh vlajkových butiků značky Salvatore Ferragamo po celém světě. A bude tancovat digitálním světem, jak se video kampaň bude šířit na sociálních sítích.

Kredity:
Kreativní ředitel: Paul Andrew
Fotograf: Bibi Borthwick
Choreograf: Stephen Galloway
Obsazení: Nataliya Bulycheva, Imari, Songhwa Oh, Liam Kelly, Alton Mason

#FerragamoHoliday

MódaSalvatore FerragamoSváteční kampaň 2019