DSC08537 | La Prairie Slavnostní otevření unikátních prostor 1

LA PRAIRIE ATELIER

SLAVNOSTNÍ OTEVŘENÍ UNIKÁTNÍCH PROSTOR ŠVÝCARSKÉ KOSMETICKÉ ZNAČKY V EVROPĚ

V Praze se začátkem září otevřel exkluzivní prostor zasvěcený věčnému mládí a luxusním pečujícím produktům La Prairie Switzerland. Oficiální gala koktejl, kterého se účastnili zástupci společnosti La Prairie ze Švýcarska a exkluzivní distributor Glamour Distribuce, vážení hosté a významné osobnosti, proběhl 16. a 17. října.

DSC08954 | La Prairie Slavnostní otevření unikátních prostor 3

Večerem provedla Pavlína Němcová, modelka a moderátorka, pozvání přijaly i zpěvačka Leona Machálková či módní návrhářka Beata Rajská. Mezi hosty zářila i slovenská modelka Karolína Chomisteková. Podávaly se kaviárové kanapky a do zlata laděné fingerfood a samozřejmě champagne.

Švýcarská značka La Prairie je déle než 85 let synonymem nejvyššího omlazení pleti. Butikový koncept je ojedinělým počinem, v Evropě podobný nenajdete. Je předzvěstí budoucích kroků značky, jejíž produkty si oblíbily ženy po celém světě. La Prairie chce klientkám umožnit pocit luxusu ve všech jeho podobách, jak v unikátních rituálech a anti-agingových přípravcích, které po léta vyrábí a jejichž receptury přísně tají, tak i v ojedinělém přístupu prodeje.

DSC09005 | La Prairie Slavnostní otevření unikátních prostor 5

V elegantním prostředí La Prairie Atelieru se snoubí puristický styl švýcarské značky s monumentálním duchem Prahy. Čistý design prostoru navrhlo prestižní francouzské interiérové studio 7 LIEUES. Dominantou šedo stříbrného interiéru je originální světelná dekorace, připomínající stékající ledovcovou vodu ze Švýcarských Alp, společně s impozantními sloupy historického domu situovaného nedaleko nákupní tepny Na Příkopě.

Svět La Prairie byl odjakživa uměleckým spojením vědeckých průlomů, krásy a ladnosti, hledání nadčasové krásy, jež podtrhuje neodmyslitelné spojení La Prairie s uměním. Pro La Prairie je umění více než jen inspirace – je to přístup.

La PrairieSlavnostní otevření unikátních prostor